Skocz do zawartości

Wymiany uszkodzonego dekodera Polsat Box


swojadroga
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam pytanie, mam jeszcze trwającą umowę z CP (nie pamiętam do kiedy :/) i dziś popsuł mi się Samsung DSB-H370G. Na co teraz wymieniąją ten dekoder? Można się załapać na ten sam model? Czy trzeba podpisywać nową umowę?

W ilu wątkach będziesz pytał o to samo?Jak pisałem znajdz punkt w którym posiadają taki dekoder i problem z głowy.Ja jeszcze niedawno znalazłem bez problemu.W innym punkcie sprzedawca powiedział że jak chce to mi odłoży ten model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam czy jest jakaś instrukcja mówiąca o tym jakie dekodery się dostaje na wymianie? Od czego zależy, że dostanę albo HD2000, HD3000 lub HD6000?

Pytam, bo ostatnio dwa moje Echostary DSB-717 i DSB-616 odmówiły posłuszeństwa i je wymieniłem za pierwszym razem dostałem HD3000 a za drugim HD6000 a mój szwagier dostał HD2000. Na wszystkich tych dekoderach były umowy na czas nieokreślony, aktywny pakiet Darmowy HD za 0 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według stanu magazynowego APS-u jeśłi mówimy o dekoderze głównym.

Jeśli wymiana dotyczy dekodera dodatkowego, to tu sprawa wygląda następująco:

- był HD2000 lub 3000 - wymiana na HD2000 lub 3000

- był HD5000 lub 6000 - wymiana na HD5000 lub 6000

- był PVR7000 (był dostępny w opcji Premium taki wariant) - wymiana na PVR7000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder główny, pojedynczy. Myślałem, że to jest jakoś uwarunkowane np. od umowy na pakiety: Darmowy HD, Mini HD lub Rodzinny HD to wymieniają na HD2000 lub HD3000 a ja się zdziwiłem, bo dostałem HD6000. Ogólnie jestem zadowolony :)

Dzięki jeszcze raz @swojadroga. Jak wcześniej napisałem taki user jak ty na tym forum to skarb :) Info z pierwszej ręki. Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pakietem Darmowym HD nie ma bezpłatnych wymian zgodnie z opisaną w tym wątku zasadą, ale w wielu APS-ach wymienisz swój dekoder bezpłatnie na HD2000 lub HD3000 (bez dysku).

 

Jak to nie ma wymian z aktywnym pakietem Darmowy HD? Jestem przykładem, ze można bezpłatnie i to nawet na HD 6000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chcialbym wymienic hd 3000 co moge dostac w zamian ? nie intertesuje mnie nic ze stajni cpt

brak obslugi napisow dvb oraz wariuja przy podlaczeniu wiecej niz 3 satelit pomaga wtyczka z pradu

za sedziwego samsunga facety byl gotow wymienic na echostara hds 400e badz echostara hd 7200

natomiast z tego padla (hd3000) tylko ten model badz mini hd 2000 ? nie da rady temu zaradzic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz w APSie, że dekoder chcesz podpąć do kina domowego poprzez gniazdo optyczne (innego kino domowe nie posiada a chcesz oglądać kanały w jakości dźwięku Dolby Digital). Jak Ci się uda i to przejdzie to dostaniesz dekoder HD 5000 - oczywiście jak będzie na stanie magazynowym w APSie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam mały problem z wymianą kolejnego dekoder Sagem esi88, ale po kolei :

abonentem CP jestem od pięciu tygodni umowa na 29 miesięcy :censored: wziąłem dekoder Sagem esi88 z twardym dyskiem,

po paru tygodniach użytkowania zauważyłem problemy z nagrywaniem po przekroczeniu granicy 14-15% nagrywało się tylko pierwsze parę minut programu a reszta nieczytelna, po wymazaniu i zrobieniu miejsca znowu dekoder nagrywał bez problemu,

dekoder wraz dyskiem wymieniono mi bez problemu ale niestety w następnym esi88 jest problem ze startem, po kilku godzinach po wyłączeniu, żeby go załączyć trzeba wyłączyć go wtyczką z zasilania i włączyć, dzieje sie tak od pierwszego dnia działania u mnie i tu jesteśmy w temacie, po trzech dniach odniosłem go do APSu (myślałem im szybciej tym lepiej) niestety pani stwierdziła że musi ustalić nr błędu tej usterki, zostawiłem dekoder i odebrałem następnego dnia, niestety pani stwierdziła że nie zaobserwowała usterki i niema podstaw do wymiany, tego same dnia wymieniłem jeszcze bez problemu zasilacz, bo tylko to mi przyszło do głowy skoro tam działa ale niestety to błędny trop i nic nie pomogło.

Teraz pytanie do znawców standardów APS jak tą usterkę udowodnić, bo dla mnie to usterka, albo gdzie zadzwonić lub gdzie napisać jakieś odwołanie.

 

Na plus obsługi muszę napisać że nie chcieli za to 20 zł ani nawet tego nie zasugerowali, przeczytałem o tym dopiero na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wymieniłem mojego leciwego Echostara DSB-717 w czasie trwania umowy o kodzie promocji DRH2, obecnie z aktywnym pakietem Darmowy HD za 0 zł. Poprosiłem o wymianę na jakiś dekoder z wyświetlaczem, otrzymałem HD5000. Po przybyciu do domu i podłączeniu dekodera o dziwo stwierdziłem, że działa full pakiet. Mam pytanie czy to jakaś "marchewka startowa", czy przeoczenie CP?

Dodam, że w ICOK nadal widnieje dekoder Echostar DSB-717 zamiast HD5000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fajnie ale obawiam się, że jak nastąpi podmiana dekodera w ICOK z DSB-717 na HD5000 to może być wtedy zmiana nadawanego w nim pakietu na Darmowy HD :(

@swojadroga długo trwa podmiana dekoderów w ICOK? A i powiedz mi oddałem dekoder własnościowy i otrzymałem dekoder też na własność rozumiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem mojego leciwego Echostara DSB-717 w czasie trwania umowy o kodzie promocji DRH2, obecnie z aktywnym pakietem Darmowy HD za 0 zł.

 

A można wymienić deka będąc na Darmowym HD? Mam obecnie wysłużonego sagema 4275 (na własność od CP) któremu często zdarza się zawiesić. Czy to kwalifikuje do wymiany? A tak przy okazji co to za promocja DRH2? Bo o DRH6 słyszałem ale DRH2...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można wymienić dekoder, który posiada uszkodzenie elektryczne. Wymieniłem mając aktywny pakiet Darmowy HD. DRH2 to nieaktualna oferta, DRH6 to jej następca, różnią się tym, że w trakcie jak umowa jest na czas nieokreślony to pakiet Mini HD w DRH2 kosztuje 9,90 zł a w DRH6 16,90 zł.

 

edit. 25.04.2014 r.

 

To fajnie ale obawiam się, że jak nastąpi podmiana dekodera w ICOK z DSB-717 na HD5000 to może być wtedy zmiana nadawanego w nim pakietu na Darmowy HD :(

 

No i wykrakałem :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...