Skocz do zawartości

Pakiet Mini HD


Luxorrr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Mam w rodzinie dwie umowy na Mini HD (z jedną jest już HD3000, druga to stary dekoder SD). Do końca obu umów zostało około 6 miesięcy (ciut mniej).

 

Czy jest opcja po wysłaniu wypowiedzenia zgodnie z okresem podstawowym przedłużenia tych umów zgodnie z promocją KA52 (czyli 4,90 PLN/miesiąc) - bo ponoć już 6 miesięcy przed końcem umowy można zacząć negocjowanie ceny. Czy w przypadku jednego abonenta da się wymienić dekoder SD na najbardziej podstawowy dekoder HD (czyli pewnie HD3000?). Dekoder teoretycznie działa, chociaż coraz częściej zdarzają mu się zwiechy - ale abonentem jest osoba starsza, która nie potrafi się w punkcie "wykłócić" o wymianę dekodera...

 

Na ile jest podpisywana umowa przy promocji KA52 (TKA52 nie ma już ponoć?).

 

Dzięki z góry za odpowiedź na moje pytania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na twoim miejscu jeszcze wymienił ten dekoder SD na HD, bo masz taką możliwość, co do TKA52 wyślij wypowiedzenie i czekaj na odzew. Jak zadzwonią powiedz co chcesz i bądź twardy w negocjacjach.

 

Szwagier tak wymienił dekoder SD, powiedział, że się "zawiesza", przy wymianie poproś o dekoder z wyświetlaczem to wymienią tobie na HD5000 lub HD6000 (sprawdzone działa na tzw. "babcię", która potrzebuje z wyświetlaczem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś otrzymałem dokumenty do podpisu celem przedłużenia umowy na pakiet Mini HD za 4,90. Obecnie mam umowę DRH6 na własnościowym module CAM CI+, w ramach której pakiet Mini HD za 9,90 na 6 miesięcy a później Darmowy HD za 0 lub nadal Mini HD. Jakiś czas temu informowałem o moich negocjacjach z DUK. Dla wszystkich chcących posiadać pakiet Mini HD za 4,90 podaję dane: kod promocji KA52, nazwa promocji :Nowy Cyfrowy Polsat -SuperKomfortowa III CC, okres podstawowy - 18 okresów rozliczeniowych. Dzwonić pod 222 127 128 i żądać takiej umowy jeśli chcecie Mini HD za 4,90!!! W ramach tej promocji Rodzinny HD za 24,90 ale Familijny HD za 34,90!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...