Skocz do zawartości

Sagem ESI-88


Xenomorph
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Lub wyciągnij dysk i spróbuj go "przedmuchać".

Mi ostatnio też zaczął "fisiować" - zrobiłem jak powyżej i na chwile obecną mam spokój.

Ale stawiam,że coś może się z dyskiem dziać, bo to już drugi objaw odkąd go mam,gdzie po "przeczyszczeniu" zaczął dekoder działać dobrze :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Okazało się że sagemcom nie współpracuje z moim TV LG. Pojawia się bardzo często i gęsto błąd HDCP i nie na się oglądać. Natomiast pożyczyłem na chwilę od kolegi dekoder HD 7000PVR i ten dekoder współpracuje idealnie z moim TV.

Pytanie. Czy jak mam sagemcoma i dysk na wynajem, to czy nie będzie problemu z wymianą na HD 7000PVR? Czy błąd HDCP kwalifikuje dekoder do wymiany na HD 7000PVR?

 

PS. Na infolinii kazali kupić nowy telewizor. Chyba ich :censored:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ktoś się orientuje, czy można w tym dekoderze zastosować rozdzielacz/splitter hdmi (taki jakich wiele na allegro zgodnych z hdcp 1.2 choć by za kilkanaście złotych)?

Niedługo być może przeniosę się z nc+ do polsatu, tylko może być jeden problem. W tej chwili do turbo dekodera mam podłączone dwa tv, jeden po hdmi, drugi przez component. A że dekodery Cyfrowego Polsatu (esi-88 i hd 7000) nie mają wyjść componentowych to muszę jakoś rozdzielić sygnał hdmi (euro odpada, za niska jakość), pytanie czy się da? Pamiętam, że parę lat temu próbowałem to zrobić na turbo dekoderze jakimś najtańszym splitterem, ale nie zadziałało to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, chodzi mi o splitter/rozdzielacz HDMI. Czyli aby na dwóch tv odbierać to samo. Na Turbo dekoderze jest to możliwe dzięki temu, że jeden tv jest podłączony przez hdmi, a drugi component (oba wyjścia dają obraz HD). W dekoderach polsatu brak jest componentu, dlatego muszę coś innego wymyślić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie mam tak-konwerter Twin(podwójny) i 2 kable od konwertera do dekodera:

liczba użytych wejść: 2

LNB: włączony

liczba portów Diseqc: 2

port A: Hot Bird

port B: Hot Bird

Działa jak należy-mogę równocześnie nagrywać 2 różne programy i oglądać w tym samym czasie nagrania z dysku dekodera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dziwne ja proboje jak każdy z was . mam konwenter poczwórny 2 kable pociagniete do tego dekodera . trzeci kabel mam podpiety do innego bo mam multi room. I nie działa gdy nagrywam to nie mogę przełączać kanałów pisze ze brak sygnału . bo wam pokazuje normalnie antena 1 np 60 % sygnał antena 2 tez iles procent? U mnie tylko na antena 1 jest zasięg na drugiej pokazuje 0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...