Skocz do zawartości

Sagem ESI-88


Xenomorph
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj kupiłem kabel euro,i na nim dekoder śmiga bez zawiechy,tylko obraz to tragedia,co do echostara to powiem że jakoś mi nie podchodzi,zresztą jak przedłużałem umowe to niestety dostałem nieco gorsze warunki ze względu na wymianę dekodera na esi,więc narazie im nie odpuszczę,niech będe wymieniał do skutku,choć możliwe że istnieje jakiś konflikt dekodera z telewizorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ipla nie działa i nie będzie prawdopodobnie nigdy działać. Gniazdo jest nieobsługiwane.

Z wypowiedzi CP wynikało, że bardzo im zależało na uruchomieniu ipli na tym dekoderze ale drodze stanęła problemy. Prawdopodobnie Francuzi którzy maczają palce w sofice do tego dekodera lub i kasa za to. Ewentualnie 32 MB ramu w środku ale po częstotliwości aktualizacji i jakości softu to raczej to pierwsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jestem już po wymianie na Echostara,i troche problemów z nim było,standardowy błąd karty,a rano przywitał mnie błąd 04 brak uprawnień,trochę mnie przygotowało,ale ponowili sygnał i póki co jest ok,co jest na + względem esi88,to dzwięk jest znacznie lepszy,na amplitunerze na większości kanałów wyświetla mi DD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to dziwne,bo akurat miałem w esi ustawione na DD w menu,a tylko na paru kanałach na amplitunerze miałem DD,na echostarze po ustawieniu DD w menu,jest sporo weięcej kanałów na których amplituner wyświetla DD(kilka to 2.0,ale większość to 5.1),niepowiem że mnie to toche zaskoczyło pozytywnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich.Mam takie pytanie.Jestem nowym posiadaczem tego dekodera,który dobrze nagrywa na dysk twardy.Posiadam też nagrywarkę HDD LG i chciałbym z tego telewizora nagrać też coś na tą nagrywarkę.Przy ustawieniu czasu nagrywania o odpowiedniej porze nagrywarka HDD nagrywa ale po około 10 sekundach przestaje i pokazuje się komunikat,że Sagem ESI-88 zablokował nagrywanie.Rozumiem zablokowanie VOD ale inne kanały.Czy jest jakaś możliwość odblokowania nagrywania?

Jeszcze jedno.Czy jest jakaś możliwość wydłużenia w czasie opcji wyłączania ECO z 3,6 do np 24 godzin?

 

P.S.Może dziwne.Poco brałem Sagem jak mam nagrywarkę,ale chciałem nagrywać więcej filmów itd.

Proszę forumowiczów o pomoc.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...