Skocz do zawartości

Dekoder HD5000


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oni powinni całkowicie zmienić logikę tego softu, PRZECIEŻ TEGO "G" NIE DA SIĘ UŻYWAĆ! To soft stworzony przeciwko człowiekowi!

 

Obsługa listy i poruszanie się po niej to istny koszmar!

Gdzie jest w ogóle edycja listy? (listy ulubione można sobie wsadzić w :censored: , cały dzień siedzenia żeby znowu za tydzień robić to samo!).

Lista CP - to radosna twórczość jakiegoś idioty z ułańską fantazją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 grudnia 2014 r. na satelicie zostało umieszczone nowe oprogramowanie dla dekodera HD 5000.

 

wersja oprogramowania: 3.58.1.5.

 

Oprogramowanie przeznaczone jest dla wszystkich dekoderów HD 5000 - poprzednio było dla grupy z zakresu modułów: 1748233100 – 1748350360 (grupa 50 tys. dekoderów)

 

Zmiany w porównaniu z wersją aktualnie dostępną dla Klientów:

- Zmiany w regulaminie IPLA - w procesie zakupu wdrożony został nowy krok - wyrażenie zgody na utratę prawa do odstąpienia od umowy (związany z zaplanowanymi zmianami w Ustawie o Prawach Konsumenta)

- Poprawka drobnych błędów w aplikacji IPLA

 

Aby zaktualizować oprogramowanie należy przejść do Standby na kilka minut lub ręcznie wybrać z Menu dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę od siebie, że dekoder HD 5000 jest najlepszy ze stajni CPT. Pozostałe dekodery często sypały mi się po aktualizacji oprogramowania, jedynie HD 5000 każdą aktualizację przeżył.

Natomiast dekoder HD 5500s także wydaje mi się być dobrym dekoderem, ale muszę go dłużej poobserwować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam HD 5000 już długi okres czasu,więc jest już oceniony, a oceniam go bardzo dobrze.

Co do dekodera HD 5500s to na razie także oceniam go dobrze,czyli na czwórkę w pięciostopniowej skali.Będę go jeszcze obserwował i za jakiś czas napiszę o nim coś więcej, ale już w wątku o tym dekoderze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

11 marca 2015 r. na satelicie zostało umieszczone nowe oprogramowanie dla dekodera MINI HD 2000 oraz HD 5000. Aktualizacja dotyczy wybranych grup dekoderów:

 

HD 5000 w wersji 3.84.1.20.

 

- Oprogramowanie przeznaczone dla grupy dekoderów z zakresów modułów: 1748233100 – 1748350360

 

Zmiany w porównaniu z poprzednią wersją oprogramowania

Odsyłacze do IPLA,

Menu konfliktów podczas tworzenia nowego nagrania,

Zmiana opisu przycisku "pomoc",

"Strzałki” w nawigacji wyświetlane tylko wtedy, gdy włączona jest „pomoc”,

Szybkie przełączenie kanału po przytrzymaniu ostatniej cyfry,

Ściąganie EPG podczas uruchamiania dekodera.

Możliwość korzystania z dysku innego, niż sprzedawany przez CP (DTU 320)

 

UWAGA

Dekoder obsługuje dyski 2,5” oraz 3,5”. Dyski 3,5” oraz dyski o prędkości obrotowej 7200 obr/min. wymagają własnego zasilania. Dyski twarde 2,5” o poborze prądu większym, niż maksymalny prąd wyjściowy na złączu USB (określony w danych technicznych dekodera) potrzebują własnego zasilania. Nośniki danych typu „Pendrive”, dyski SSD oraz dyski twarde o pojemności mniejszej niż 16GB i większej niż 2TB nie są obsługiwane przez dekoder.

 

Aby zaktualizować oprogramowanie - w każdym z powyższych dekoderów należy przejść do Standby na kilka minut lub ręcznie wybrać z Menu dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany w porównaniu z poprzednią wersją oprogramowania

Odsyłacze do IPLA,

Menu konfliktów podczas tworzenia nowego nagrania,

Zmiana opisu przycisku "pomoc",

"Strzałki” w nawigacji wyświetlane tylko wtedy, gdy włączona jest „pomoc”,

Szybkie przełączenie kanału po przytrzymaniu ostatniej cyfry,

Ściąganie EPG podczas uruchamiania dekodera.

Możliwość korzystania z dysku innego, niż sprzedawany przez CP (DTU 320)

Czego tutaj nie rozumiesz?

Nie nadinterpretuj! Czytaj ze zrozumieniem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego zdania nie rozumiem :

Możliwość korzystania z dysku innego, niż sprzedawany przez CP (DTU 320)

Czytałem to 10 razy, jak tak ciężko się zorientować o co mi chodzi, to nie wiem jak inaczej mam zadać pytanie :mrgreen:

 

Spróbuję ostatni raz, może się uda - A więc, odtworzę swoje multimedia nagrane na pendrivie? /oczekuję odpowiedzi składającej się z trzech liter/ tak lub nie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, o to chodziło, czyli raczej do niczego się nie przyda taka aktualizacja, chyba, że jak z Disco Polo Music coś będę nagrywał.

Niepotrzebie się cieszyłem bo myślałem, że chodzi o "odtwarzanie", ale jak dla mnie samo "nagrywanie" jest mało przydatne.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dysk DTU sprzedawany był/jest przez CP w celu skorzystania z funkcji PVR w dekoderze. Nie pozwalał na odtwarzanie własnych materiałów video/audio/foto. Obecnie tylko umożliwiono korzystanie z funkcji PVR na własnych dyskach. Twoja nadinterpretacja, nie wiedzieć czemu, wzięła się z pytania @wojciu. Nikt, nigdzie nie napisał o możliwości odtwarzania multimediów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...