Skocz do zawartości

Zmiany w ofercie (kanałach Polsat Box) - czy można wypowiedzieć umowę?


Duro Hombre
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam umowę zawartą w kwietniu zeszłego roku. Pakiet podstawowy: Pakiet Familijny Max HD, Pakiety dodatkowe: Pakiet Sport HD, Pakiet Film HD. Umowa na dwa lata. Czy mogę teraz złożyć wypowiedzenie bez płacenia kary. Jeżeli tak co napisać na wypowiedzeniu? Proszę pomóżcie bo nie mam pojęcia jakie kanały były gwarantowane, a jakie nie w chwili kiedy zawierałem umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście już mam tego całkowicie dosyć. Dostali ode mnie wypowiedzenie 9 kwietnia, a wciąż niby się tym zajmują, na tej zasadzie, że nawet telefonu od nich nie dostałem. Dzisiaj po raz kolejny postanowiłem zadzwonić na infolinię i w rozmowie z konsultantem, dowiedziałem się, że niby kanał Sundance, nie został wcale mi zabrany. Oczywiście po przedstawieniu moich racji zmienił lekko nastawienie, ale widać było, że facet kompletnie nic nie wie na ten temat i w zasadzie wciąż muszę czekać i to w obawie czy nic głupiego im do głowy nie przyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanie. Zamierzam wypowiedzieć umowę 25 czyli w piątek. Wypowiedzenie dotrze najwcześniej w poniedziałek czyli 28.04. Okres rozliczeniowy mam do 27. Jeśli wypowiedzenie będę miał tak wysłane to będę miał jeszcze cały miesiąc na negocjacje czyli do 27 maja? Wypowiedzenie oczywiście z powodu cinemaxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanie. Zamierzam wypowiedzieć umowę 25 czyli w piątek. Wypowiedzenie dotrze najwcześniej w poniedziałek czyli 28.04. Okres rozliczeniowy mam do 27. Jeśli wypowiedzenie będę miał tak wysłane to będę miał jeszcze cały miesiąc na negocjacje czyli do 27 maja? Wypowiedzenie oczywiście z powodu cinemaxa.

Śmiało możesz wysyłać wypowiedzenie 27 mają bo decyduje data stempla pocztowego.A wtedy będziesz miał prawie cały miesiąc do negocjacji.@mentoris te opinie to zachowaj dla siebie bo nikogo tu nie interesują.Bo nic swoją wypowiedzią nie wniosłeś do wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

ważne jest, czy w momencie gdy podpisywałeś umowę kanał Sundance SD był w ofercie gwarantowany czy nie.. najlepiej gdy podpisuje się umowę, załączać sobie do oferty broszurę z aktualnym wykazem pakietów i kanałów, wtedy zawsze można sprawdzić, na necie jest informacja, że Sundance jest dostępny w CP od 22.11.2012, zatem mając umowę na pakiety jak napisałeś wynika z tego, że możesz rozwiązać umowę, wyślij wypowiedzenie, w najgorszym razie Ci nie uznają i będziesz musiał kontynuować abonament, w wypowiedzeniu piszesz, że w związku z wycofaniem kanału Sundance SD, który był garantowany w pakiecie, na który zawarłeś umowę, wypowiadasz umowę o abonament w trybie natychmiastowym - na koniec najbliższego okresu rozliczeniowego czyli... (data).. i tyle..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byś się cofnął kilka stron wstecz to znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania... :facepalm:

Dzięki, wiem. Ale czytam posty już od godziny i wydaje mi się że mogę wypowiedzieć umowę. Jednak nie mam pewności do końca. Pomożecie? Mogę czy nie mogę? Pozdrawiam.

Możesz-Sundance w tamtym okresie był gwarantowany w pakiecie FILM HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...