Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W chwili obecnej jestem abonentem pakietu familijnego + pakietu sport i chcę dalej z niego korzystać.

W dniu dzisiejszym otrzymałem z Polsatu korespondencję, w której jest "Porozumienie" z którego nic nie rozumiem!

W "Porozumieniu" ( a powinienem je podpisać, zaznaczyć wybrane pakiety i odesłać) nie ma obcji "pakiet familijny + pakiet sport" !

 

:evil: 1.Co mam zrobić, aby dalej korzystać z w/w pakietów ?

2.Od kiedy Pakiet Sport drożeje ? (do tej pory dodatkowo za Pakiet Sport płaciłem 8,90; a teraz ma kosztować 13,90)

3.Porozumienie powinienem podpisać i odesłać , czy muszę to porozumienie odesłać aby dalej korzystać z w/w pakietów ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to już widze jak ludzie będą brać pakiet sport, zwłaszcza że na PS Extra prawie same powtórki, na ESPN już nie ma polskiego tłumaczenia, jedynie ten Eurosport 2 może być. Oby tylko nie wzrosła cena całego Relax Mixu bo wtedy podziękuję polsatowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tamtym roku pamiętam,że podwyższyli cenę Pakietu Familijnego z 29,90 na 35 zł i także żadnego kanału nie dodali do Pakietu familijnego,ja sobie tego nie przypominam.

Więc tak samo może być z Pakietem Sport,niestety.

No chyba,że dodadzą TVP Sport,a wygląda na to,ze ten kanał do najtańszych się nie zalicza,TVP chce za niego dużo pieniędzy,i dlatego nie maja innego wyjścia i muszą wprowadzić podwyżkę.

Ale to na razie tylko domysły.Jak będzie-okaże się zapewne niedługo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W chwili obecnej jestem abonentem pakietu familijnego + pakietu sport i chcę dalej z niego korzystać.

W dniu dzisiejszym otrzymałem z Polsatu korespondencję, w której jest "Porozumienie" z którego nic nie rozumiem!

W "Porozumieniu" ( a powinienem je podpisać, zaznaczyć wybrane pakiety i odesłać) nie ma obcji "pakiet familijny + pakiet sport" !

 

:evil: 1.Co mam zrobić, aby dalej korzystać z w/w pakietów ?

2.Od kiedy Pakiet Sport drożeje ? (do tej pory dodatkowo za Pakiet Sport płaciłem 8,90; a teraz ma kosztować 13,90)

3.Porozumienie powinienem podpisać i odesłać , czy muszę to porozumienie odesłać aby dalej korzystać z w/w pakietów ??

Radzę porozumienia nie podpisywać i nic nie odsyłać. Zapłać naprzód, na dotychczasowych zasadach np. za trzy miesiące lub, jak masz kasę, za pół roku.

Nic ci nie grozi, chyba, że później podrożeje, to po tym okresie, dopiero zapłacisz po nowemu - drożej.

 

-pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj podpisywalem umowe u dystrybutora (drukowana ze strony dystrybutorskiej CP) na Pakiet Familijny + Relax Mix i jest na koncu podany cennik:

 

wysokość podstawowe opłaty abonamentowej w okresie podstawowym: 29,90zł (mowa o Pakiecie Familijnym)

wysokość podstawowe opłaty abonamentowej po upływie okresu podstawowego: 35zł (mowa o Pakiecie Familijnym)

wysokość dodatkowej opłaty abonamentowej z tytułu korzystania z pakietu dodatkowego Relax Mix: 19,90zł

 

wiec jak by zamiezali cos podniesc byłby nowy cennik. najlepiej zadzwon do nich bo moze jakis blad sie wkradł i niech to wyjasnia. Masz jeszcze czas bo telefoniczne BOK jest czynne do 22. jak wyjasnisz to napisz jaka uzyskales odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec jak by zamiezali cos podniesc byłby nowy cennik. najlepiej zadzwon do nich bo moze jakis blad sie wkradł i niech to wyjasnia.

Czuję w kościach i łamią mnie paznokcie - będzie podwyżka :?::idea:

Nigdzie nie dzwoń - zrób jak napisałem - potem może być zapóźno.

 

-pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pewnie ze bedzie- wy myslicie ze cyfra za pakiet z eurosportem bierze 47 to tak poprostu bo chca- poprostu na cyfrze sa realne ceny a na polsacie- urealnia od stycznia:):):):) i bedzie roznica paru zlotych a nie kilkudziesieciu- widzisz pawop a pisalem ci jakis czas temu co i jak :D:D:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pewnie ze bedzie- wy myslicie ze cyfra za pakiet z eurosportem bierze 47 to tak poprostu bo chca- poprostu na cyfrze sa realne ceny a na polsacie- urealnia od stycznia:):):):) i bedzie roznica paru zlotych a nie kilkudziesieciu- widzisz pawop a pisalem ci jakis czas temu co i jak :D:D:D:D:D

 

Głupoty piszesz! Cyfra bierze zbyt wiele!

Pozatem w Polsacie sa bardzo niskieceny w porównaniu do C+!

ale nie otym mowa!

 

Ktos wczesniej napisał że podniesli ceny za familijny i nic nie dali! A AXN, EuroSport i Disney to co??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczekamy zobaczymy co czas pokaze. Jeśli by byla podwyzka maja obowiazek poinformowac kazdego abonenta o tym a nie jednego (mam na mysli kolege ktory dostal porozumienie), oraz podac przyczyne podwyzki. moze taki manewr podwyzszaja jeden pakiet a drugi tanieje tak jak to mialo miejsce rok temu z cinemax'em. gdy wszedl do CP kosztował 19,90 (1 kanal - Cinemax), gdy dodali do oferty Cinemax2 cena spadła do 14,90 i utworzyli pakiet z 2 kanalami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

richi26 wypisuje takie głupoty że szkoda gadać. Chyba nigdy nie widział ile platformy płacą za kanały w przeliczeniu na abonenta - to są naprawdę grosze. Oczywiście biorąc pod uwagę ilość kanałów, koszty obsługi klienta, dzierżawę transponderów od Eutelsata itp. ta cena jest trochę wyższa ale naprawdę, możecie mi wierzyć w obecnej cenie abonamentu nadal duży odsetek stanowi CZYSTY ZYSK dla platformy, więc nie mów bzdur o konieczności podwyższenia abonamentu. Konieczność taka będzie jak dodadzą jakieś naprawdę drogie kanały Premium albo jakieś 5 innych.

 

Nie daj się nabrać na cenę Cyfry - odbiega ona znacznie od kosztów które Cyfra ponosi, a jeśli chcesz wiedzieć dlaczego w Cyfrze jest tak drogo to odsyłam do podręczników z marketingu, poczytaj sobie o strategii cen prestiżowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nad nowym cennikiem (wprowadzeniem) to się muszą głębooooooko zastanowić ponieważ przy zmianie cen można zerwać umowę a tego to raczej by CP nie chciał mając na uwadze nowego, dość groźnego i agresywnego konkurenta w postaci platformy "n" jak co kolwiek zrobią to najwyżej jakieś ruchy w pakietach byle by tylko nie ruszać ceny całości :P:P:P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...