Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Prosta sprawa. Inicjatywa jest w twoich rękach i w mowie. Jeśli już będziesz u rodziców, to zadzwoń sam. Nakreślając sytuację i jej cel z postanowieniem, że jeśli teraz i tu nie załatwią tego przedłużenia, to więcej nie mają po co dzwonić. Oczywiście musi to być w czasie pozwalającym na przedłużenie umowy. Powiedzmy cztery miesiące przed jej końcem, po uprzednim wcześniejszym złożeniu wypowiedzenia w APS CP.

Dasz radę i wszystko zakończy się dobrze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak. Mam Familijny Max Hd z opcja zejścia niżej. Zastanawiam się dlaczego tak jest...

Przeanalizowałem zapisy umowy i nie ma tam słowa o pakietach wyższych.

Czyli chcę płacić dodatkową kasę nadawcy a on mówi "sorry koleś nie chcę Twoich pieniędzy"

Kurczę zależy mi na tym sporcie bo nasza cudowna ekstraklasa pojawia się w Eurosporcie 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy taki aneks będę mógł podpisać? Darmowe miesiące mam do listopada. Chciałbym wykupić sam sport bez Cinemaxów itp. mi.in dlatego, że czekam na start osławionego już Eleven SN, który mam nadzieje pojawi się w Polsacie.

Tak, wiem, wiem - kanał widmo, czytam wątek odpowiedni :D Nadzieja matką głupich :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kacper241 - nie da rady wyłączyć pakietu i w jego miejsce wybrać MR w ramach obecnej umowy. Musisz podpisać nową lojalkę z MR. Rabatów w ramach smartDOM nie utracisz pod warunkiem, że umowa uprawniająca będzie posiadała co najmniej tej samej wysokości abonament. Pamiętaj również, ze podpisując teraz umowę obowiązywać Cię będą zasady aktualnego smartDOMu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Podstawowa umowa kończy mi się 21. 07. 2015. CP przysłał mi do domu nowy regulamin w którym pisze, że wchodzi on w życie 31. 07. 2015.

W związku z tym powstaje pytanie, czy 21. 07 umowa zroluje się na dodatkowe 12 miesięcy bo będzie jeszcze obowiązywał stary regulamin?

2. Jaka jest mozliwość przedłużenia obecnej umowy, w wypadku gdyby przechodziła jednak na czas nieokreślony bez jej wypowiadania, bo interesuje mnie to co mam. Opłaty za czas nieokreslony są dla mnie nie do przyjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj również, ze podpisując teraz umowę obowiązywać Cię będą zasady aktualnego smartDOMu.

Aktualnego tzn. będącego teraz w ofercie CP? Czyli przedłużając/zmieniając którąkolwiek umowę z programu SmartDOM zmieniają się nam jego warunki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem i to duzy.

 

Zakonczylem normalnie umowe, wypowiedzenie zlozone na 4 miesiace przed terminem, dokonalem wszystkich oplat terminowo, wylaczli mi zgodnie z planem, dekoder oddalem na drugi dzien po wylaczeniu kanalow. Nastepnego dnio poszedlem do punktu podpisac nowa umowe i okazalo sie , ze nie moge bo jakies pieniazki zalegam! SZOK od razu dzwonie na infolinie i okazuje sie ze 96 groszy za zerwanie umowy na dzien przed czasem! Ale tak nie bylo i od razu na lini zgloszona reklamacja bo w tym momencie jestem uziemiony i nie moge wziasc Polsatu! Pan powiedzial , ze zaznaczy za sprawa pilna i tak do trzech dni ktos zadzwoni. Telefonu brak wiec ja dzwonie po 4 dniach i dalej nic nie wiadomo i jeszcze nikt ta reklamacja sie nie zajal. W ogole na polaczeniu bylem przez 13 minut bo ciagle cos sprawdzali i kazali czekac. Na polaczenia telefoniczne stracilem juz 6x tyle. Napisalem maila opisalem sytuacje i dalej nic. Tak to wszystko wyglada w Cyfrowym Polsacie ??? O wyniku reklamcji poinformuje tu. Gdyby o mnie chodzilo to po takim czyms juz wiecej Polsatu bym nie wzial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...