Skocz do zawartości

Echostar DVR-747


ricco1974
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@bogdan425 Ale my się chyba źle zrozumieliśmy ja nie chce umowy z Polsatem . Mnie interesuję czy da się zrobić jakiś myk aby odbierać FTA lub inna metoda . Jeżeli dekoder jest już trupem to nada się tylko dysk z niego...

 

I ponownie mówię że nie posiadam już umowy z CP.

 

Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Witam. Mam taki problem: przewaznie w piatek wyswietla mi komunikat: tego kanalu nie ma w twoim abonamencie". czasami pomaga reset pradem ale najczesciej konczy sie na icok i czekaniu na wznowienie sygnalu. ostatnio - tydzien temu i dzisiaj przywrocilo mi syg. na .... 1sekunde!!!;-) loguje sie na icok, by ponownie wznowic syg. a tu komunikat, ze musze jeszcze 2 godz. poczekac, by przyjeli zlecenie (ba zbyt czesto;-) polsat oczywiscie odp. bym sprawdzil moje urzadzenia! Mnie tylko dziwi czemu w piatek (nie jest to regula) ale najczescie jest to piatek wieczor! Macie jakies pomysly??? Z gory DZIEKUJE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nick_usuniety

Proponuję wymienić Echostara na dekoder HD. Znam osobę, która miała Echostara 717 i co jakiś czas musiała dzwonić i prosić o ponowienie sygnału. Po zmianie dekodera na HD 5500s problem zniknął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są dwie opcje takiego zachowania. Pierwsza to usterka sprzętowa, druga to zaległość w płatnościach. Zaległość wystarczy nawet niewielka. Na dekoderach CPT pojawia się komunikat windykacyjny, a na obcych objawia się to blokowaniem się karty w regularnych odstępach czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym dekoderze mam pakiet darmowy, wiec zaleglosci platniczych nie powinienem miec;-) chyba mam nawet nadplate? Mam tez angielski freesat i tu nic mi nie blokuje - angielska caly czas dziala ok! Gdyby jeszcze byly burze wiatry itp. to moglbym pomyslec, ze to przez to. Ale ostatnio ani deszczu, ani wichur!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nie! Nie mam żadenej zaległości chyba nawet mam nadpłate!;-)

Następne pytanie:) Mieszkam w Londynie, więc mam dostęp do freesat'u (angielskie paczki z astr2 i eutelsatu). Mam wrażenie, że na tych satelitach często dochodzi do różnych zmian - migracji kanałów. Potem na dekoderze wyświetla mi się informacja, że ogladam przykładowo itv1+1 a oglądam inny program np channel4. Innymi słowy nazwa zostaje a program migruje:-( Macie pomysł czemu i jak to uaktualniać?

Dziękuje z góry i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...