Skocz do zawartości

Domowa Wypożyczalnia Filmów (VOD)


lukaszdvbn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...

Sprawdź w ICOK, czy masz aktywny Katalog VOD, bo być może nie masz tego pakietu w ogóle nadanego. Jeśli jednak masz to wykonaj ponowienie uprawnień odbioru przez ICOK, ustawiając uprzednio swój tuner na kanale Polsat Sport News lub innym, nadawanym z tego samego transpondera, np. TV6. Następnie "przytrzymaj" tuner na tym kanale przez ok. godzinę. Jeśli to nie pomoże to wtedy telefon do TCOK i ponowienie uprawnień odbioru przez konsultanta.

Należy też pamiętać, że usługa VOD Cyfrowego Polsatu nie jest w ogóle dostępna na dekoderze dodatkowym w ramach usługi Multiroom. Podobnie jest z Katalogiem VOD. Można z niego korzystać tylko na dekoderze głównym, bądź module CAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Maksymalnie 48h.

 

 

Poszczególne Materiały Audiowizualne w ramach Usługi VOD – Domowa Wypożyczalnia Filmowa będą dostępne przez okres nie dłuższy niż 48 godzin od momentu rozpoczęcia świadczenia Usługi VOD – Domowa Wypożyczalnia Filmowa, w określonych przez Cyfrowy Polsat przedziałach (oknach) czasowych, zgodnie z informacją dostępną poprzez www.cyfrowypolsat.pl, Infolinię, EPG.

 

http://www.cyfrowypolsat.pl/CMS/media/img/v4/imgRD/obrazki/rozne/regulamin_nVOD_19072013.pdf

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, z tym czasem dostępności zamówionego filmu w polsatowskim VOD to jest różnie. Pamiętam, że za każdym razem, jak zamawiałem jakiś film to potem dostawałem SMS'a z informacją, do której dokładnie godziny będę miał dostęp do wybranego filmu. I nigdy nie były to równe 24 godziny, czy też 48 godzin. Zawsze był to czas w przedziale pomiędzy 24, a 48 godzinami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Mam pytanko do obeznanych  :wink: w temacie,  przy przedłużeniu umowy ; dorzucili ; na parę miesięcy VOD z którego nie korzystałem do wczoraj . Z ciekawości włączyłem kanał 205 , następnie kolejne do 208 i ..wszystkie dostępne filmy mają rozdzielczość 576i , czy jest to regułą, czy istnieje jakaś opcja przełączenia na 1080i? Telewizor spełnia wymogi wysokiej rozdzielczości ( a nawet ma trochę nadwyżki  :roll: ) i nie ma żadnych problemów z obrazem nadawanym w 1080i na kanałach w tym formacie nadawanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, wszystkie kanały VOD Cyfrowego Polsatu nadawane są tylko w standardowej rozdzielczości (SD). :( Jednak w przeciwieństwie do wielu innych stacji nadawanych w SD, te kanały VOD nadawane są w pełnej rozdzielczości odpowiadającej systemowi PAL (720x560).

Na te kanały w rozdzielczości HD raczej i tak brakowałoby miejsca na transponderach... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...