Skocz do zawartości

Echostar DSB-7200 HD & Echostar DVR-7400 HD


Xenomorph
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ten dekoder z automatu wyszukuje DVB-S2. Musisz skasować wszystkie kanały z (10,853 GHz, pol. H, SR: 29900, ) i wpisać jeszcze raz te parametry . Jeśli to nie pomoże to ustawienia fabryczne i wpisuj na nowo te parametry . A jeśli i to nie pomoże to trzeba dokładniej ustawić antenę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Prosze o pomoc ,chcialem odebrac satelite Turksat 42 E ale zapisane na nim transpondery z dniem 18.09 sa nie aktualne .Na sat kurier zobaczylem 2 czestotliwosci jedna z nich trzeba wpisac i transpondery same wskocza lecz [beep]a z tego jak wpisujac transponder i Rate oraz horyzontalnosc dalej nie moge zapisac co jest zgrane jakas blokada nie da sie samemu wpisac zadnej czestotliwosci obojetnie na jakiej satelicie by sie chcialo ,jesli mozecie pomoz napiszcie cos jak to zrobic,dekoder DSB -7200 HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Tak samo na moim Echostarze HDS-400E. Plusem jest ustawienie własnej listy w ulubionych, co ja już zrobiłem, i moja lista kanałów bardziej mi odpowiada, niż Lista Główna. Minus, to Polsat SD na pierwszym miejscu w liście ulubionych kanałów, ale ten dekoder jest u mnie w rodzaju Multiroom'a, i z ciekawości go włączyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 5 tygodni później...

Mam pytanie, negocjuję z Polsatem nową umowę i wymieniał będę dekoder. Miałem brać PVR 7000, ale nie chcę spuścić z abonementu 5 zł i konsultant zaproponował Echostar 7400 (za pvr zaplacić muszę jednorazowo 49zł a ten drugi jest za 1zł).

Który dekoder lepiej wybrać? Będę miał hbo go, z którego chcę korzystać przez dekoder. Dodatkowo chcę mieć możliwość ustawienia własnej listy programów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Mam problem z transporderem 11488 H .- Powrót do ustawień fabrycznych sprawia, że na chwilę pojawia się sygnał , ale po instalacji programów sygnał zanika. Próbowałem ustawiać antenę , lecz to nic nie dało . Ten problem z transponderem 11488 H 27500 od wczoraj (czwartku 01.10.2015r.) tj. od ostatnich przełączeniach do MPEG-4/DVB-S2 oraz zmianach na liście CP. Pojawia się komunikat : Brak sygnału na LNB 1 . Od dzisiaj mam też problemy z nagrywaniem na dekoderze przy oglądaniu kanału na innej polaryzacji np. oglądam na H , a chcę nagrywać V to pojawia się komunikat „Czy chcesz przerwać nagrywanie”. Zaznaczam , że mam podłączone 2 kable : do LNB 1 i LNB 2 ( obydwa wejścia LNB : satelita HOT BIRD )w dekoderze ECHOSTAR 7400 PVR HD.   

Edytowane przez kolos22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No właśnie nie było tak ustawione ,ale już to poprawiłem i wszystko działa tak jak trzeba. Udało mi przechytrzyć dekoder Echostar 7400 HD PVR - wpisałem jako innego satelitę Hot Birda 13,0 st. E i wpisałem wartość 11488 H 27500 i zadziałało ... Poza tym po dłuższej obserwacji doszedłem do wniosku , że CP musiał przy wysyłaniu listy kanałów na dekoder Echostar 7400 PVR HD popełnić błąd i na liście transponderów zostawił parametry tp 11488 H 27500 w DVB-S zamiast zaktualizować do DVB-S2. 

Edytowane przez kolos22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Potrzebuję pomocy w doborze odpowiedniego przełącznika diseqC 2x1 do dekodera CP Echostar 7200 HD.

Próbowałem dzisiaj podłączyć taki switch 2x1 "Skysat" 950-2150 MHz ale bez powodzenia albo działała sama Astra lub sam HotBird tylko przy doborze konfiguracji z menu DiseqC1.4 a przy ToneBurst wcale.

Jaki ewentualnie zastosować inny przełącznik aby to dobrze funkcjonowało.

Edytowane przez robsat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mojego brata też był podobny problem.Dekoder CP Echostar i odbiór na zezie tylko Hotbird albo tylko Astra 19,2.Wymienił ok 4 konwertery(single)i 3 przełączniki diseq i nic.W końcu zakupił taki patent jak ten w linku,kliknij tu:http://www.hollex.pl/akcesoria/przelaczniki/149-przelacznik-reczny-ms-100

I problem znikną.Jedyny minus to taki,iż trzeba ręcznie przełączać przy telewizorze i dwa kable pociągnięte do mieszkania.Ale fakt że działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...