Skocz do zawartości

Echostar DSB 717


andrzej-sk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wieczorem dam znac wlasnie nabylem 717 u dealera CP na Wolumenie

Maja tez te z dyskiem.

 

 

Moja opinia. Czytalem instrukcje od 606 na stronie Polsatu i widze

ze ta 717 to niemal to samo. Menu jest malo intuicyjne tworzenie list ulubionych to jakis koszmar ergonomii. Menu i przelaczanie jest wolne z nieprzyjmnym zatrzymaniem obrazu w trakcie przelaczania.

717 po lewej stronie patrzac od przodu grzeje sie niemilosiernie dotkniecie powierzchni dekodera dla wrazliwszych dlonii moze byc nie do wytrzymania.

Tuner nie ma modulatora ale ma za to przelotke.

 

No ale ... dekoder dziala i nie ma czego wymagac od dekodera za

360zl w tym 2 lata pakietu mini i miesiac pelnego pakietu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy narzekał że jeszcze nie ma sprzetów A one tymczasem sa w sprzedazy tylko my nic nie wiedzieliśmy wcześniej

 

Edycja Burli: Poprawiłem pisownię. Zwracaj uwagę na to, co piszesz. Często zdarza Ci się pisać nieczytelnie. Jeśli tak dalej będzie, to powitasz banicję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekodery sa gdyz dzis pytalem sie u dystrybutora ale zchodza jak cieple buleczki. dostalem info ze dzis moze ich zabraknac a w piatek mieli dostawe. a tak pozatym to dzis zamowilem go na infolini wiec na dniach stane sie jego posiadaczem i oczywiscia napisze swoja ocene tego dekodera. a tak nawiasem dowiedzialem sie ze one sa sprzedawane tylko na pakiet Familijny a Samsungi S305G i Echostar 616 sa na pakiet Familijny wraz Relax MIX, zdziwilem sie gdyz ostatnio jedna osoba z forum dostala info ze maja niemaja juz samsungow ale maja zato nowe Echostary 717. Wiec wzielem tylko na Familijny a pod koniec okresu promocyjnego zadzwonie i zglosze ze chce podmisac umowe dodatkowo na Relax MIX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mowilem tak Pani na anfolini i nawet prosilem aby sioe dopytala czy jest mozliwosc wziecia Echostara DSB-717 wraz z Pakietem Familijnym i Relax MIX i dostalem odpowiedz ze tylko i wylaczie z pakietem Familijnym natomiast Echostar 606 i Samsung S305G sa dostepne wraz z Pakietem Familinym i Relax MIX. Wiec wzialem tylko Familijny a w okresie promocyjnym zglosze ze chce od nowego okresu rozliczeniowego oglac rowniez kanaly z pakietu Relax MIX i bedzie po sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Od wczoraj jestem użytkownikiem CP mini i tunera Echostar DSB-717.

Chciałem uprzedzić, że w zestawie kabel do złącza Euro jest fatalnej jakości. Koniecznym jest zakup innego kabla, bo na tym kablu obraz śnieży! Wymieniłem na kabel od DVD i jest OK. U wujka jest dokładanie taka sama sytuacja.

Poza tym nie mam porównania z żadnym innym urządzeniem tego typu. Spodobał mi się pilot - niewielki i czytelny .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba postanowiłem (choć jeszcze sie wacham)wezmę jutro tego Echosia 717 bo na moduł raczej się nie doczekam,rozmawiałem dziś z jednym dystrybutorem i powiedział że jak narazie nie wysyłają do nich jeszcze modułów i niewie kiedy to nastąpi,Natomiast co do Samsunga to powiedział że tylko z pełnym pakietem mogą je sprzedawać.

Jeżeli chodzi o mocne grzanie się tunerka z lewej strony to powiem że mój 880 2CI też się podobnie zachowuje z tym że nie jest gorący tylko mocno ciepły (o ile mozna tak to określić).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moduły to już się chyba doczekałeś, dzisiaj byłem u jednego z dystrybutorów w Warszawie i powiedział że jutro będą sprzedawać już moduły, ja jutro zamierzam kupić moduł, a swojego Samsunga S305G w prepaidzie komuś tanio sprzedam i takim to sposobem na jednym tunerku będe miał CP i C+. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak zamawialem na infolini Echstara DSB-717 to pani z infolini tlumaczyla mi ze ten dekoder jest jedynie przy zakupie Pakietu Familijnego lub Mini bo Familijny + Relax Mix sa jedynie z Echostarem DSB-616 i Samsungiem S305G. a tak na marginesie to czy ktos z was kiedys zamawial z infolini dekoder? jak tak to ile czekal na dostawe kurierska?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!!

Mam, też dsb-717, też mocno się grzeje. Czy nie wpłynie to na jego żywotność, Czy ten problem usuwają w serwisach na gwarancji ?

Mam też dwa pytania.

- w instrukcji piszą, że przycisk ON/STANDBY na pilocie służy także do włączenia wyłącznika czasowego(przytrzymanie przycisku) - u mnie to nie działa,

- nie działa mi też przycisk do włączenia teletekstu.

Jak jest u was ?

Pozdrawiam

 

chciałem jeszcze dodać, że mój dsb-717 grzeje sie nawet na czuwaniu a jak jest u Was.

Pozdrawiam

 

Edycja pitter: połączyłem dwa posty, używaj funkcji "Zmień" jeśli chcesz coś dopisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...