Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie radzę "uwalać" za radą @fezuj dekodera, bo mając pecha zostaniesz obciążony karą za uszkodzenie sprzętu.

Skoro chcesz targować się z DUK to udaj się do APS-u tylko z dekoderem SD i wymień go na HD, bo "się wiesza" lub długo się aktywuje Multiroom, czasem nie czyta karty, czasem pokazuje Błąd 01 Twój stary dekoder Multiroom SD i nic nie mów, że chcesz się targować z DUK. Jak się pochwalisz, że chcesz umowę zawrzeć przez DUK to Cię każdy oleje i odeśle na infolinię, bo zarobku z Ciebie nie ma. Możliwe, że dostaniesz też jakąś ofertę z wymianą dekodera głównego, która Cię zainteresuje w APS, bo to również jest możliwe.

Chyba obejdzie się bez "uwalania" jak i bez wizyty w APS, bo tym razem kurier chyba dotrze. W ICOK w danych sprzętu mam już HD 3000 tak więc pozostało mi tylko negocjować przedłużenie umowy z nowym dekoderem głównym i tu od razu pytanie, jaki najlepszy, jeśli chcę i dysk i iplę? HD 7000?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dziś mnie oświeciło że chyba konczy mi sie umowa z CP. Po sprawdzeniu okazało się że został mi jeszcze miesiąc wiec zadzwoniłem do CP i przedłużyłem umowę.

Otrzymałem:

Umowa na 24 miesiące

Pakiet premium na 9 miesięcy za 59,99zl

Po 9 miesiącach zostaje mi Familijny Max HD+FIlm HD+Sport HD+Cinemax HD za 59,99.

Multiroom gratis i zostałem przy starym dekoderze hd 6000.

 

Wcześniej miałem umowę przez 15 miesiecy i pakiet Familijny Max HD+FIlm HD+Sport HD+ multiroom za 69.99zł.

 

 

Myślę że chyba ok oferta.

 

Czy ktoś mi powie kiedy nowy pakiet zostanie uruchomiony.??

 

P.S. Zeby nie zakładać nowego tematu to czy polska ekstraklasa bedzie w CP? Bo wczoraj nic nie było na polsat sport a liga ruszyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wypowiedzeniem więcej byś wytargował i z bezpłatnymi miesiącami.

Czy ktoś mi powie kiedy nowy pakiet zostanie uruchomiony.??

 

P.S. Zeby nie zakładać nowego tematu to czy polska ekstraklasa bedzie w CP? Bo wczoraj nic nie było na polsat sport a liga ruszyła.

Już powinieneś mieć.

A ekstraklasy w CP już nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mijają 3 godziny od przedłużenia umowy i nadal mam stary pakiet... Samo się zmieni czy coś sam musze zmienic?

 

Mi mówili, że około 5-6 trwa uruchomienie. A że rozmowa z konsultantem odbyła się ok. 20, to dopiero rano sprawdziłem kanały i było wszystko ok.

Także cierpliwości ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A najlepiej to sama zadzwoń do DUK-numery zaraz ktoś poda,bo ja nie pamiętam i ze "standardową" bajerką,że ktoś do Ciebie dzwonił-ale nie mogłaś odebrać.

Powinnaś ugrać pakiet Premium za 89.90(wszystkie kanały/pakiety TV) + darmowe miesiące.Umowy możesz próbować "ugrać": 12/5 lub 15/5 lub 24/8 - najlepiej dopytywać się o umowę "elastyczną" z minimalnym obowiązkiem płatniczym za 59.90(familijny Max HD+Film HD+Sport HD+Cinemax HD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki chłopaki za konkretne odpowiedzi :), pozdrawiam

PS. Co sądzicie o takiej propozycji CP? Umowa na 15 miesięcy. Przez 5 miesięcy opłata za Pakiet Familijny Max HD, Film HD, Sport HD, Cinemax HD, HBO HD HBO GO, VOD, IPLA MIX (99,90 zł) będzie wynosiła 0 zł. Po okresie promocji minimalny pakiet, z którego może Pan korzystać to Pakiet Familijny Max HD, Film HD, Sport HD, Cinemax HD, HBO HD HBO GO, IPLA MIX w cenie 89,90 zł/mies. Zastanawiam sie dlaczego nie zaproponowali mi po prostu pakietu Premium za te same 89.90 z paroma miesiącami gratis? Ktoś mądrzejszy może mi wytłumaczyć różnicę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

familijny Max HD+multiroom za 49,90, koniec umowy w grudniu, wysłane i zarejestrowane wypowiedzenie

Oferta DUK : 15/5 od sierpnia + na 5 m-cy Film HD + Sport HD, po okresie bezpłatnym 49,90 za familijny Max HD+multiroom

Próbuję dostać jeszcze jeden multiroom za max 5 zł - DUK żąda 15 PLN

Czy są szanse na uzyskanie tego dodatkowego multiroomu za 5 PLN?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :) jestem tu nowy. Przybywam ponieważ pierwszy raz od 6 lat jak jestem klientem CP postanowiłem przedłużyć umowę na nowych warunkach. W tej chwili jestem od ponad 3 lat na bezterminowym Familijnym za 37,90 z dekoderem Mini (M100?). Dzwoniąc na infolinię dostaję porażającą ofertę: pół roku Familijny Max HD za 39,9, potem 49,9 :o Sami wiecie najlepiej co dostaje nowy klient ;)

 

Poczytałem troszkę postów tutaj i zadam tylko jedno konkretne pytanie:

Co muszę zrobić, żeby otrzymać ofertę jak ta:

TRAFNY WYBÓR „OSTATNIA SZANSA” umowa tylko 24 miesiące - oferta dla osób zdających dekoder udostępniony po rozwiązaniu umowy z Cyfrowym Polsatem (protokół zwrotu sprzętu uprawnia do skorzystania z oferty):

 

Familijny Max HD 6 miesięcy GRATIS oraz 6 miesięcy IPLA MIX GRATIS, potem Familijny Max HD = 39,90zł lub Familijny HD = 29,90zł, Antena Single 28zł, TWIN 60zł, dekoder HD za 1zł, moduł WiFi za 49zł, dekoder MR za 29zł, abonament za MR 15zł, za dwa MR 20zł, za trzy MR 25zł

 

Czy konieczne jest rozwiązanie umowy i podpisanie nowej przy zdawaniu starego dekodera? A może jest jakaś możliwość załatwienia tego "bezboleśnie". Jakiś specjalny trik w rozmowie z konsultantem? W sumie to to samo co nowy a potem dyszka mniej ;) Wystarczy mi zwykły dekoder, bez multiroomów, chętnie z iplą np. ten polsatowski 7000 ;)

 

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

 

Mam dwa dekodery własne HD5000 z pakietem miniHD, na jednym promocja TKA52 za 4,90 na 18 m-cy, a na drugim HD6 za 9,9 na 6 m-cy aktywowana 19 lipca.

Po lekturze waszego forum ma pytanie, czy na tym miniHD za 9,9 na 6 m-cy mogę już przedłużyć umowę na jakichś dobrych warunkach czy się nie ośmieszać i nie dzwonić do CP.

Interesuje mnie premium z darmowymi miesiącami najlepiej w ofercie elastycznej z minimalnym obowiązkiem F max HD, ew. jak to zrobić? wysyłać wypowiedzenie?

 

THX Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś aneks 12/5. W darmowych miesiącach i bieżącym do końca Familijny HD, potem możliwość zejścia do Rodzinnego HD za 19,90 zł (co mnie interesowało). Średnio 11,61 zł miesięcznie. Poprzednia umowa nie wypowiadana, na własnym dekoderze (DRH-6), obowiązywała 1 (!) dzień - od wczoraj.

Jestem mile zaskoczony i bardzo zadowolony!

Co prawda sprzed półtora miesiąca i nie ten pakiet ale... to co chciałem - dostałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Za 3 miesiące kończy mi się umowa i jestem zainteresowany wzięciem usług w ramach paszportu korzyści, ofertę jaką mi proponują to telewizja na 29 miesięcy z 9 miesiącami premium za 49,9zł a po 9 i wyłączeniu dodatkowych pakietów również 49,9. Oczywiście internet za pół ceny przez całą umowę. Czy można dogadać jakąś lepszą ofertę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po wysłaniu wypowiedzenia miałem dwa telefony z DUKU,ale nie mogłem z panią z infolinii dojść do porozumienia .Przedłużyłem w listopadzie(wycofanie love tv) umowę na 12 miesięcy z pakietami takimi jak: pakiet podstawowy Familijny Max HD +pakiety dodatkowe Sport HD i Film HD z minimalną liczbą pakietów wynoszące 1,dodatkowa multiroom 5 zł .Po okresie promocyjnym zrezygnowałem z pakietu Film HD.Chciałem pozostać przy tej pakietyzacji,ale pani stwierdziła że się nie da .Jej propozycja była taka umowa na 15 miesięcy 5 miesięcy free Familijny Max HD+Sport HD+Film HD+Cinemaxy HD niby że po okresie promocyjnym miałbym płacić dalej 64,90 ale nie wierze jej.Spytałem żeby uściśliła mi ilość pakietów minimalnych po zakończeniu promocji ona odpowiedziała że 4 :shock: .Nigdy nie miałem problemów przy przedłużaniu umów,ale teraz chcą mi wcisnąć dwa pakiety których nie chce czyli film hd i cinemaxy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...