Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem przekonany, że tej kwoty nie było zresztą konsultant podając mi ostateczną kwotę powinien ująć wszystkie składniki abonamentu i tu jestem przekonany że kwota była bez tych 5 zł. No nic nie odbiorę przesyłki i zabawa zacznie się na nowo ;). Na szczęście i tak mam czas na 18.09 bo wtedy kończy się okres rozliczeniowy i od wtedy będą zmiany.

Powiedzcie jeszcze który dekoder jest lepszy, bo wstępnie zaproponowano mi Echostar 7400, ale poprosiłem o pvr7000 dopłacając jednorazowo około 30zł. W związku z tym że ponownie będę wybierał to co polecacie? Esi-88 z tego co mówiła jest niedostępny. Z racji hbo go podstawą jest możliwość podłączenia do internetu (wystarczy kablem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te kanały, które dostaniesz w ramach "otwartego okna" to te z plusikiem: http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/telewizja-cyfrowa/oferta-tv.cp?packageGroupId=13&clientType=NEW_CLIENT. Liczba 25 zgadza się po odliczeniu kanałów SD: TVN24, TVN Turbo, TVN Style, FOX, AXN, które są dostępne od Familijnego HD zarówno w SD, jak i w HD.

CP czasem robi takie okna dla wybranych abonentów. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprawnień nadal brak. Co zrobić żeby móc oglądać kanały z promocji, Gdzie mogę znaleźć na jakich częstotliwościach są kanały z promocji?

PS. Aktualnie posiadam dostęp do TLC SD martwię się żeby nie wyłączyli z innymi kanałami po końcu promocji jeśli udostępnią resztę kanałów z promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam umowę na 15 miesiecy na telewizję ,( smart dom dodatkowo na internet i telefon (te dwie do czerwca 16)) - problem w tym że umowa kończy się 19.09 ,zapomniałam wypowiedzieć, pytanie co teraz napisac w wypowiedzeniu żeby zadzwonili z DUK jak zwykle. JAk nie wypowiem to sie o miesiac przedłuży ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek proponuję ci najprostsze moim zdaniem rozwiązanie. Zadzwoń do Centrum abonenta i zapytaj czy dotarło do nich twoje wypowiedzenie. Znając realia pomimo braku tego wypowiedzenia w systemie padnie propozycja przedłużenia umowy. Jeżeli ten mały fortel się nie uda wysyłaj wypowiedzenie, ale wtedy to już trochę dłuższa droga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrócę do moich targów z Polsatem. Przypomnę, żę zaproponowali mi przez tel. pakiet premium z MR na okres 15/3 za 79,99zł, w umowie kwota była wyższa o 5zł za MR. Przesyłki nie odebrałem. Teraz dzwonią ponownie. Konsultant upiera się, że nie ma takiej możliwości, żeby ten pakiet z MR kosztował te 79 tylko musi byc 84zł i już. Proponował zejście na umowę 12 msc ale skoro wymieniam dekoder to musze w takiej sytuacji placić czynsz 5zł. Ma dzwonić wieczorem a ja się zastanawiam. Ciekawe co faktycznie mogę wycisnąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrócę do moich targów z Polsatem. Przypomnę, żę zaproponowali mi przez tel. pakiet premium z MR na okres 15/3 za 79,99zł, w umowie kwota była wyższa o 5zł za MR. Przesyłki nie odebrałem. Teraz dzwonią ponownie. Konsultant upiera się, że nie ma takiej możliwości, żeby ten pakiet z MR kosztował te 79 tylko musi byc 84zł i już. Proponował zejście na umowę 12 msc ale skoro wymieniam dekoder to musze w takiej sytuacji placić czynsz 5zł. Ma dzwonić wieczorem a ja się zastanawiam. Ciekawe co faktycznie mogę wycisnąć?

 

 

Skoro przy przejściu na 12 m-cy masz płacić ; dodatkowo; 5 złociszy to powiedz że chcesz umowę 15 miesięczną , ale z 5-cioma miesiącami gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem,

 

Koledzy mam prośbę.

Wcześniej dzięki Waszym radom (wypowiedzenie umowy) wszedłem w promocję i dostałem 12/5 (z multiroom'em).

Umowa mi niedługo wygaśnie i chciałbym ponownie poprosić Was o poradę.

Czy teraz również mam najpierw wypowiedzieć umowę?

Jak to rozwiązać, by zostać przy tym co mam (Familijny MAX HD + SPORT + FILM + CINEMAX + MULTIROOM = 69zł) i uzyskać najkorzystniejsze warunki (może też uda się obniżyć cenę?)

 

Bardzo proszę o pomoc.

 

Pozdrawiam,

 

Benobi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest jakiś specjalny numer do DUK? :)

Panowie, obecnie mam umowę na 12 miesięcy - Familijny HD za 39,99 zł. 5 pierwszych miesięcy miałem za darmo. Opłaciłem jeden rachunek (za szósty miesiąc) i złożyłem wczoraj wypowiedzenie. Jak uważacie, jest szansa, że DUK niedługo zadzwoni i dadzą mi umowę na znowu Familijny HD za 39,99 miesięcznie na 15 miesięcy z czego 5 początkowych miesięcy za darmo, jednocześnie anulując mi 6 pozostałych mi jeszcze miesięcy obecnej umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...