Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów Polsat Box


Łukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Mikman

Gdzie otrzymałeś taką ofertę ? Ja byłem dzisiaj w punkcie Plusa i dostałem inną ofertę przy takich samych pakietach na 15 miesięcy dostałem tylko 1 miesiąc gratis i dodatkowo 2 dekodery (Multiroom) 15zł. Oczywiście nie wziąłem takiej oferty :)

 

Poszedłem do APSu Polsatu z wydrukowanymi warunkami z tego wątku:

OFERTA TRAFNY WYBÓR – oferty dla Klientów, którzy przedstawią faktury za usługi telewizyjne od innego operatora

 

UMOWA NA 15 MIESIĘCY z opcją „TV na próbę”.

Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD + sVOD + IPLA MIX przez 2 miesiące GRATIS.

 

Od 3 miesiąca abonament:

• Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD za 59,90zł

 

Od 3 miesiąca abonament za Multiroom:

• Za dwa dekodery 10zł

 

Dekoder (główny):

• HD za 1zł – moduł CI+

 

Dekoder (Multiroom):

• HD2000/3000/5500s za 29zł

 

Moduł Wi-Fi za 10zł

 

Do tego musiałem pokazać rachunek z nc+ wraz z potwierdzeniem jego opłacenia i dostałem co chciałem, a nawet więcej bo pan mi sprzedał 2 moduły WiFi w cenie 10zł każdy.

Może w Plusie dają inne warunki, ale jako że nie mam nic w Plusie to poszedłem do APSu Polsatu. Może też spróbuj w Polsacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszecie że pakiet mini hd jest dalej dostępny w salonach za 14.90. Na pewno tak jest? Bo znajomy był kilka dni temu w salonie i chciał wziąć ten pakiet, to mu powiedzieli że już tego nie ma i musiał kupić dhd/rhd. Czy oni tam mają jakiś przykaz z góry żeby nie sprzedawać tego pakietu mini?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet Mini HD dostępny jest w ofertach "Trafny Wybór" dla klientów konkurencji oraz dla klientów zdających dekoder DVB-T do utylizacji. Poza tym pakiet Mini HD można dostać w ramach oferty "Ostatnia Szansa". Wszystkie powyższe oferty wymagają spełnienia dodatkowego warunku, aby podpisać umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informację :) @swojadroga, @Mikman

 

A jak wezmę opcję Trafny wybór – oferty dla Klientów, którzy przedstawią faktury za usługi telewizyjne od innego operatora. Familijny max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax HD +sVOD+IPLA MIX Przez 2 miesiące gratis na 15 miesięcy za 59,90zł + 2 dekodery za 10zł. Jak będę przedłużał umowę po wysłaniu wypowiedzenia to będę mógł liczyć na takie same warunki czyli abonament 59,90+10= 69,90zł + jakieś bezpłatne miesiące ? Coś w stylu 15/5 lub 12/5 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maverick1986 - tego to nie wiem, jednak jeśli złoży się wcześniej wypowiedzenie, to DUK może i da te same warunki, a nawet lepsze (12/5, 15/5) pod groźbą rezygnacji :)

Może coś w tym temacie wyszperasz ( viewtopic.php?f=7&t=7424&start=6240 ), ale to sporo czasu do końca umowy i wtedy mogą być zgoła inne warunki niż dają teraz.

Dzięki @swojadroga wyszukałem to co chciałem i z gotowcem udałem się do APSu, załatwienie reszty odbyło się szybko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam pytanie odnośnie tego nowego pakietu rodzinny hd+3. W ofercie jest to nazwane Rhd+Maxhd+film hd+sporthd. Maksymalna cena tego pakietu to 69.90, a minimalna 39.90 czyli rhd+1.

Więc można zostawić dowolny pakiet, jeden z tych trzech? Pakiet max hd to jak rozumiem jest familijny max hd. Tyle że cena tego jest standardowo 49.90. A tutaj mamy ten pakiet w kombinacji RHd+1 za 39.90. Jak to dokładnie wygląda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zamontowałem CP. Wybrałem pakiet za 39zł a mimo to mam wszystkie kanały, nawet HBO. Po jakim czasie zorientują się że mam za dużo i mi zablokują? Mam nadzieję że nie będę musiał dodatkowo za to bulić.

 

Za 2 tygodnie połowa kanałów będzie "Nie posiadasz tego kanału w swoim abonamencie" i zostaną tylko te wyszczególnione w umowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak przez 2 tygodnie będę miał wszystkie to całkiem fajna sprawa. Mimo tylu kanałów nie oglądam dużo TV. Jedyny ciekawy program jaki znalazłem to Nat Geo Wild HD. A te wszystkie HBO itd. wydają się przereklamowane. Cieszę się że nie wybrałem dopłaty do tych kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann

Pytanko.

Powiedzmy gdybym się zdecydował na przejście z nc+ do Cyfrowego Polsatu a korzystam z usługi Plus -abonament 59 zł, na jaką mogę obecnie liczyć ofertę?

Interesuje mnie pełny pakiet telewizji,

multiroom

internet -najlepsza z możliwych opcji.

Za ile i i na jaki okres czasu można coś takiego wziąć? :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Poproś zatem o wydrukowanie umowy z ceną PVR7000 za 1zł. Sprawdziłem w rozpisce (nie tej na forum) jeszcze raz i nie ma oferty na PVR7000 za 1zł.

 

Wczoraj po raz kolejny odwiedziłem APS z zapytaniem o przejście z nc+ do Polsatu i dostałem potwierdzenie że HD PVR 7000 jest za 1 zł dla oferty Premium :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ten sposób można:

 

UMOWA NA CZAS NIEOKREŚLONY (dekodery zakupywane na własność).

 

Premium + IPLA MIX + sVOD 1 miesiąc GRATIS, potem 109,90zł, antena SINGLE 50 zł, dekoder HD za 199 zł

Premium 1 miesiąc GRATIS, potem 89,90zł, antena SINGLE 50 zł, dekoder HD za 199 zł

Familijny Max HD + Film HD + Sport HD 1 miesiąc GRATIS, potem 69,90zł , antena SINGLE 50 zł, dekoder HD za 199 zł

Familijny Max HD + Sport HD 1 miesiąc GRATIS, potem 59,90zł, antena SINGLE 50 zł, dekoder HD za 199 zł

Familijny Max HD + Film HD 1 miesiąc GRATIS, potem 59,90 zł, antena SINGLE 50 zł, dekoder HD za 199 zł

Familijny Max HD 1 miesiąc GRATIS, potem 49,90zł, antena SINGLE 50 zł, dekoder HD za 199 zł

Familijny HD 1 miesiąc GRATIS, potem 39,90z, antena SINGLE 50 zł, dekoder HD za 199 zł

Mini HD 1 miesiąc GRATIS, potem 14,90zł, , antena SINGLE 50 zł, dekoder HD za 199 zł

 

Wypowiadasz umowę i masz Pre-paid'a. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...