Skocz do zawartości

Pakiet Darmowy HD


Burito
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety obie próby uzyskania pakietu Darmowy HD zakończyły się fiaskiem. Najpierw zadzwoniłem na infolinię CP, gdzie nie można było aktywować tego pakietu, była tylko opcja na 29 miesięcy. Mini HD > Rodzinny HD . Drugim razem zadzwoniłem do DUK, gdzie też nie udało się tego aktywować, DRH6 również nie ma ( były tylko chyba oferty 15/5 ) . Spróbuję wysłać takie zapytanie jak ty do ICOK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W aktualnych regulaminach promocji jest zapis o możliwości włączenia pakietu Darmowego HD po zakończeniu umowy. Dlatego Ci oferują 15/5, aby po jej zakończeniu móc uruchomić pakiet Darmowy HD. Obawiam się, że to jest w tej chwili najkorzystniejsza oferta na uruchomieni pakietu Darmowego HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@swojadroga, a możesz napisać od jakiej promocji jest ten regulamin i w którym punkcie możliwość włączenia DarmowegoHD jest wyszczególniona? Dostałem papiery na 12m Rodzinny HD za 4,90 + 12m MiniHD za 14,90 lub Rodzinny HD za 19,90, ale jakoś nie mogę się dopatrzyć nic o możliwości włączenia Darmowego HD, ani w samej umowie, ani w Warunkach Oferty Specjalnej I - "Zima 2014 dla stałych Abonentów CC" z dnia 05.03.2015.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W aktualnych regulaminach promocji jest zapis o możliwości włączenia pakietu Darmowego HD po zakończeniu umowy. Dlatego Ci oferują 15/5, aby po jej zakończeniu móc uruchomić pakiet Darmowy HD. Obawiam się, że to jest w tej chwili najkorzystniejsza oferta na uruchomieni pakietu Darmowego HD.

Witam. Posiadam dekoder HD3000 na własność, obecnie FTA. Czy jakbym podpisał na ten dekoder umowę na pakiet Familijny Max HD w opcji 15/5 to też miałbym możliwość aktywacji pakietu Darmowego HD? Jeśli tak to na jakiej zasadzie mógłbym go aktywować (koniec okresu podstawowego umowy, umowa na czas nieokreślony, wybór między Familijnym Max HD a Darmowym HD czy definitywne rozwiązanie umowy i możliwość aktywacji pakietu Darmowego HD oraz innych pakietów wg cennika dla użytkowników)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim, zarejestrowałem się u Was gdyż mam następujący problem.

 

W październiku 2013 podpisałem umowę z Polsatem Cyfrowym na 18 miesięcy (3 miesiące za darmo). Podpisałem umowę za pomocą internetu/kuriera. Wziąłem najtańszy pakiet jaki wtedy oferowali Mini HD za 14,90 zł. Mam dekoder HD3000 kupiłem go na własność za 1 zł. Wypowiedziałem umowę z dużym wyprzedzeniem gdzie zaznaczyłem, że proszę o pozostawienie darmowych kanałów tak jak zapewniali. Niestety, ale nie mam darmowych kanałów (mówię tutaj o TVP1, TVP2 itp.) dzwoniłem już dwa razy na infolinie i dwa razy powiedzieli mi, że do najtańszego pakietu opcja "DARMOWY HD za darmo i na zawsze" nie obowiązuje co uważam, że jest nie prawdą. Uznałem, że napiszę do nich pismo bo przez telefon można powiedzieć co się chce i tutaj pytanie czy ktoś miał podobny problem i jest wstanie naprowadzić mnie co i jak, może zamiast swoje żale i reklamację idzie to załatwić w jakiś inny łatwy sposób w miarę od ręki.

 

Czytałem poprzednie strony, ale nigdzie nie znalazłem takiej jasne odpowiedzi dlatego postanowiłem napisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam. Niedawno dzwoniłem do Cyfrowego Polsatu (na numer infolinii, nie do DUK) i powiedziałem im że mam dekoder własnościowy bez umowy i chciałbym uruchomić na nim pakiet Darmowy HD. Więc zaproponowali mi 2 opcje:

 

- Rodzinny HD przez 5 miesięcy za 0 zł potem Rodzinny HD/Mini HD za 19.90/14.90, umowa na 12 miesięcy, po upływie okresu podstawowego możliwość przejścia na pakiet Darmowy HD (jeżeli złożymy wypowiedzenie i rozwiążemy całkowicie umowę to tracimy możliwość aktywacji pakietu Darmowy HD, informacja od konsultanta z infolinii)

- Familijny HD przez 8 miesięcy za 0 zł potem Familijny HD/Rodzinny HD za 39.90/19.90, umowa na 24 miesiące, po upływie okresu podstawowego możliwość przejścia na pakiet Darmowy HD (jeżeli złożymy wypowiedzenie i rozwiążemy całkowicie umowę to tracimy możliwość aktywacji pakietu Darmowy HD, informacja od konsultanta z infolinii).

 

Co myślicie o tych ofertach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Witam. Niedawno dzwoniłem do Cyfrowego Polsatu (na numer infolinii, nie do DUK) i powiedziałem im że mam dekoder własnościowy bez umowy i chciałbym uruchomić na nim pakiet Darmowy HD. Więc zaproponowali mi 2 opcje:

 

- Rodzinny HD przez 5 miesięcy za 0 zł potem Rodzinny HD/Mini HD za 19.90/14.90, umowa na 12 miesięcy, po upływie okresu podstawowego możliwość przejścia na pakiet Darmowy HD (jeżeli złożymy wypowiedzenie i rozwiążemy całkowicie umowę to tracimy możliwość aktywacji pakietu Darmowy HD, informacja od konsultanta z infolinii)

- Familijny HD przez 8 miesięcy za 0 zł potem Familijny HD/Rodzinny HD za 39.90/19.90, umowa na 24 miesiące, po upływie okresu podstawowego możliwość przejścia na pakiet Darmowy HD (jeżeli złożymy wypowiedzenie i rozwiążemy całkowicie umowę to tracimy możliwość aktywacji pakietu Darmowy HD, informacja od konsultanta z infolinii).

 

Co myślicie o tych ofertach?

Pytałem się o takie oferty i mówili mi że nie mają takich ofert, teraz mają tylko oferty z pakietem Mini HD na 15 miesięcy za 14.90 a po 15 miesiącach możliwość rezygnacji lub 16.90 za Mini HD

Mówią że najkrótsze umowy są na 15 miesięcy, pomóżcie mi, zależy mi na tym pakiecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili nie ma innej drogi uzyskania tego pakietu niż:

1. Posiadanie dekodera Cyfrowego Polsatu na własność po zakończonej umowie (tzw dekoder pre-paid lub FTA).

2. Podpisania na tenże dekoder jednej z powyższych umów i poczekania na jej zakończenie.

 

Jedyna inna opcja to odkupienie od kogoś kto już taki pakiet posiada i zrobienie cesji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili nie ma innej drogi uzyskania tego pakietu niż:

1. Posiadanie dekodera Cyfrowego Polsatu na własność po zakończonej umowie (tzw dekoder pre-paid lub FTA).

2. Podpisania na tenże dekoder jednej z powyższych umów i poczekania na jej zakończenie.

 

Jedyna inna opcja to odkupienie od kogoś kto już taki pakiet posiada i zrobienie cesji.

Mam własnościowy dekoder HD3000 na którym mam kanały FTA, ale na infolinii mówią że nie ma takiej oferty która umożliwiałaby aktywowanie pakietu Darmowego HD po okresie podstawowym i nie ma umowy krótszej niż 15 miesięcy, proponowali mi pakiet Mini HD na 15 miesięcy za 14.90 i po okresie podstawowym możliwość powrotu na FTA, albo Mini HD za 16.90, dodali że do końca 2014 roku jedyną ofertą z możliwością aktywacji pakietu Darmowego HD był pakiet Mini HD na 6 miesięcy za 9.90, a po okresie podstawowym Darmowy HD, albo Mini HD za 16.90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuję to przy każdym dekoderze własnościowym na którym skończyła się umowa,

 

Ale to chyba trzeba zrobić jeszcze zanim się skończy obecna umowa .Ja też mam własnościowy dekoder i umowa skończyła mi się 4 lata temu i nie ma szans aby Polsat zechciał uruchomić taki pakiet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...