Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ufff ! :D

Umowa przedłużona, warunki satysfakcjonujące więc czego chcieć więcej.

Mam spokój na kolejne 15 m-cy (licząc od maja) z tego 5 gratis.

Wynegocjowałem :read: : Familijny Max HD + Film HD +Sport HD + Cinemax HD za 59,90 (IPLA i Pakiet VOD przez pierwsze 5 m-cy za 0 zł. potem rezygnacja lub 10 złotych do abo) + 5 złotych dzierżawy za Esi (na zniesienie opłaty, konsul nie chciał się zgodzić)

Dodatkowo: pierwszy Multiroom za free (czyli tu bez zmiany), drugi dekoder (tu nowość !) do multiroomu (HD5500S) za 5 złotych m-c (opłata jednorazowa u kuriera 29 złotych)

Za pierwsze 5 m-cy nie płacę nic, nawet opłat za dzierżawe dekoderów (poprzednio w okresie free jednak płaciłem 5 złotych za Esi-88).

 

Ja jestem zadowolony, bo mam co chciałem a o 5 złotych nie będę się szarpał :brawo:

 

Innym życzę powodzenia w negocjacjach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@semen

Ja aktualną miałem na 15 mies. pierwsza propozycja 28/9 powiedziałem -niech nie robi sobie jaj,jestem stałym bywalcem forum "satkuriera" i wiem że stać panią na więcej... yyy aha ...rozumiem tzn.że jest pan przygotowany do rozmowy,nooo to mam"specjalnie" dla pana15/5... a ja wiem stać panią na więcej,tak jak innych kolegów i koleżanki z partylane ;) noo... to 12/5,ale więcej nic nie mogę :!: -wiem mi to pasi :):jupi:

 

PS.Przestań machać "płucami" bo mnie pazurki świerzbią ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fezuj

Moja aktualna umowa była 12/5 i z tego co tutaj czytałem, nie miałem szans na kolejną umowę w takiej opcji więc nawet nie próbowałem. Tym bardziej że "schodziłem" z Premium na F-Maxa.

Płacić mniej a mieć więcej?? Takie cuda (podobno) tylko w E-rze :>

Bardziej chodziło mi o drugi multiroom w miarę rozsądnej cenie :D a o całkowicie darmowy powalcze za 14 m-cy.

Myślę że to co dostałem, nie jest takie złe i być może inni "wyrywają" więcej za jeszcze mniej.

 

 

:D he he, co do "płuc", też czasami specjalnie zaglądam na forum żeby sobie popatrzeć na awatar :lol:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przedłużyłem umowę z CP na 29 m-cy. Pełen pakiet Premium. Przez 9 m-cy dodatkowo HBO GO i Ipla Mix, po 79,90. Jeśli przed upływem 9 m-cy zrezygnuje z dodatków, to do końca umowy będę płacił po 89,90zł. Wiem, że to długa umowa, ale nie zależało mi na "żyłowaniu" stawki opłat.

 

9 miesięcy płacisz 79,90 a potem 89,90? Nie masz darmowych miesięcy? HBO Go i Ipla dodatkowo płatne? Szok...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem w tym miesiącu swoje dwie umowy:

- Familijny HD - umowa 29 miesięcy z czego 8 miesięcy free+ pakiet Familijny Max HD. od 9 miesiąca 39,90 za Familijny HD. średnio 29 pln/miesiąc

- Mini - umowa 29 miesięcy z czego 8 miesięcy free + pakiet Rodzinny. od 9 miesiąca 14,90 za mini. średnio 10,8/miesiąc.

Takie chciałem sam umowy i to dostałem.

Natomiast konsultant dziś wspomniał coś o podwyżkach. Ze pakiet mini ma kosztować niedługo 19,90 pln.

 

Ktoś może to potwierdzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy przy pakiecie Mini, gdy wyślę wypowiedzenie mogę liczyć na 12/5 ?

 

Czy taki wzór wypowiedzenia jest OK?

Niniejszym wypowiadam umowę o świadczenie usług zawartą w dniu ……………………. pomiędzy mną a Cyfrowym Polsatem S.A. z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia ze skutkiem na koniec ostatniego okresu rozliczeniowego określonego w umowie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do 9 listopada 2015r. : Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Dekoder HD 5000 + Dekoder HD 3000 (multiroom). Cena obecna 69,90zł. Co można by było ugrać jeśli chodzi o cenę, bez żadnych dodatkowych pakietów i dekodera PVR?

 

Możesz próbować ugrać: Familijny Max HD + Sport HD + Film HD +Cinemax HD za 59.90 i umowa-w zależności na ile miesięcy teraz miałeś podpisaną - 12/5 lub 15/5

 

59,90 zł za ten pakiet to bez usługi Multiroom. Z Multiroom'em jest już 69,90 zł i to mimo, że Multiroom jest niby "gratis". A z tego, co czytam to kolega @szyzag123 ma też Multiroom. Nie wiemy tylko, czy za niego dodatkowo płaci, czy ma go gratis. :roll:

 

Ja, gdy w grudniu ub.r. po raz drugi już przedłużałem moją umowę z Cyfrowym Polsatem to też starałem się "wyrwać" ten pakiet właśnie za cenę 59,90 zł w opcji 12/5 lub 15/5. Pani konsultant powiedziała mi wówczas, że nie jest to możliwe, ponieważ mam Multiroom gratis. Dodała też, że może mi dać ten pakiet za 59,90 zł, ale wtedy musiałbym dodatkowo płacić za Multiroom. Więc stanęło na tym, że pakiet ten nadal mam za 69,90 zł, jak w poprzedniej umowie, a Multiroom nadal mam "gratis". Piszę w cudzysłowiu, bo widzę, że te "gratis" to tak naprawdę tylko taki trik marketingowy i że w rzeczywistości usługa ta wcale bezpłatna nie jest... :roll: Pani konsultant dała mi jednak dodatkowo opcję Ipla Mix i Katalog VOD (całodobowy dostęp do kanałów VOD 161-164) gratis na całą obecną umowę, czego wcześniej nie miałem. Obecną umowę mam w systemie 15/5. Poprzednią miałem w systemie 12/5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dzwonili po jakiś dwóch tygodniach,do końca umowy miałem jeszcze 5 miechów a teraz w zamian też mam5 miechów tyle że za friko :brawo:

Odnośnie tego co napisał @sebap

to do tej pory DUK dzwonił z nr.222127128,ale kilka dni temu tel.był z nr.-222127137

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK w porządku, myślałem że w ramach oferty 15/5 robią brak hbo w premium przez x.m aby np brać dłuższe umowy.

Aktualnie mam 4m do końca umowy od 1maja zacznie sie 3 czy już w tym tyg mogę sie udać na przedłużenie? oczywiście pan proponował mi jak byłem 15/5 i to musze otrzymać

myślę że one obowiązują dalej i nie zmieni zdania bo inaczej wypowiedzenie złoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...