Skocz do zawartości

TV Mobilna


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio wymieniałem emaile z firmą INFO-TV-OERATOR, która świadczy usługi Mux4 CP. Pytałem się czy i kiedy możliwe jest zwiększenie mocy nadajników i uruchomienie nowych nadajników.

 

Otrzymałem informację że być może zwiększenie zasięgu i uruchomienie nowych nadajników nastąpi już po 31 maja tego roku, po jakimś spotkaniu za granicą. Niestety zapomniałem co to za spotkanie i gdzie ono będzie, ale zapewne chodzi o międzynarodowe ustalenia kanałów, częstotliwości i kierunkowości, oraz maksymalnych mocy nadajników.

 

Zatem jest szansa na stopniowy wzrost zasięgu MUX4 do terytorium całej Polski.

 

To spotkanie to Światowa Konferencja Radiokomunikacyjna i odbedzie się w LISTOPADZIE tego roku - 31 maja to data zapisana w rezerwacji i wydaje się że do listopada nic się nie zmieni - po prostu zostanie przedłużona na dotychczasowych warunkach i nie ma ono nic wspólnego z MUX-4 a jedynie z innym pasmem, które jeśli zabiorą pod internet będzie wymagało koordynacji nowych częstotl. dla MUX-1 MUX-3, spośród tych przewidzianych m.in. pod MUX-4 ( w pierwotnym planie, m.in. kanałach wykorzystywanych wcześniej analogowo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie możesz, bo ta promocja dotyczy uczestników promocji SmartDom a tam trzeba mieć min. 49,90 zł lub 59,90 zł ( w zależności kiedy się zawarło umowę na pakiet)

Pierwsze słyszę. Nie mam SmartDomu, a promocję "za 1 zł posiadam". Jedynie na Darmowy nie można wziąć promocji. Poczytaj kilka stron do tyłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się wreszcie znaleźć punkt w którym zamiast gdybania i szukania w regulaminie wrzucono dane do sytemu. Pakiet rodzinny upoważnia do tego. W każdym bądź razie taką mam nadzieję. W punkcie opłata jest wprawdzie kwota 14, 90, ale podobno tak jest zawsze. Natomiast w punkcie nazwa promocji jest to na czym mi zależy, czyli Tv mobilna z rabatem SmartDom dla nowym klientów. Wg mnie całe nieporozumienie jest dlatego, że w regulaminie pada hasło SmartDom i od razu wszyscy szukają kwoty minimalnej. Tylko, że kwoty minimalne w Smartdomie dotyczą promocji 50% i 3 produkt za 1zł. A te dwie promocje wyraźnie jest w regulaminie napisane są niezależne od siebie. Ponadto biorąc nawet i ten rodzinny pakiet jest papier do podpisu o wyrażeniu zgody do wejścia do programu SmartDom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TV Mobilną za 1 zł za dekoder i 1 zł za abonament można wziąć posiadając DOWOLNY produkt w Cyfrowym Polsacie lub Plusie (nie dotyczy pakietu Darmowego HD).

 

Dwie sprawy. Dziś zgłosiłem, że od 15 lutego zamiast Antyradia gra Zet Gold - ile można czekać aż się obudzą. Druga sprawa jest poważniejsza i dotyczy - moim zdaniem - niedozwolonych praktyk. Cyfrowy Polsat na wszystkie usługi daje pseudo upusty. Na przykład w umowie na TV Mobilną czytam, że mam 720 zł upustu. To od razu wiąże ręce przy próbie wypowiedzenia takiej umowy w razie zmiany oferty. Chyba trzeba się skrzyknąć i coś z tym zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kwotę ulgi przyznanej abonentowi składa się różnica pomiędzy standardową opłatą aktywacyjną i promocyjną, standardową ceną dekodera i promocyjną oraz pomiędzy standardową ceną za pakiet i promocyjną. Cennik masz tutaj: http://www.cyfrowypolsat.pl/uploaded-fi ... obilna.pdf

 

Po wymianie korespondencji poprzez ICOK, opłatę za pakiet Ekstra w prepaidzie, zmieniono mi na 14,90zł/m-c, 44,70zł za 4m-ce i 89,40zł za rok. Teraz musze dopytać skąd mam 10 groszy wolnych środków, bo mam nadzieję, że nie jest to rekompensata za "znikające" bolidy F1 w poprzednim sezonie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam abonament za 1 złoty, ale gdy miałem pierwszą umowę na 15 miesięcy (3 miesiące gratis) po 19,90 to takich nadwyżek miałem 5 w różnych kwotach, drugą umowę miałem na 12 miesięcy po 14,90 to nadwyżek miałem 3, przy czym ostania to 10 złotych , a gdy zobaczyłem na szczegóły to wyskoczyło że kwota abonamentu za dany miesiąc to 4,90 zł :shock: . Nic się nie upominałem bo po co gdy jest na moją korzyść. Przeważnie nadwyżki były gdy długo nie korzystałem z dekodera, może dlatego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo rabat naliczany jest w dniu rozpoczęcia się cyklu rozliczeniowego po zweryfikowaniu przez system informatyczny, czy rabat Ci przysługuje. Do tego czasu w systemie wymagana jest "normalna" stawka abonamentowa i stąd te sms-y. Chyba, że te sms-y przychodzą też później, to wtedy faktycznie musi to być jakiś błąd systemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zastnawia mnie czy dekoder Tv Mobilnej T-HD 210 potrzebuje okresowego dostępu do sygnału, podobnie jak tunery satelitarne bloukuja się po pewnym czasie i trzeba je okresowo podłączać aby był aktywny.

W praktyce to wygląda tak:

chowam dekoder Tv Mobilnej do szafy na pół roku, nastepnie go uruchamiam i tu pytanie:

- kanały ogolnostepne działają czy zaczną działac dopiero po odebraniu uprawnień do kanałów kodowanych ?

Możę to głupie pytanie, ale mam T-HD210 od kilku dni. Jedyna rzecz którą do tej pory sprawdziłem, to żę nie czyta filmów z pendrive`a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Planuje zakup Mt 5000. Chciałem jednak zapytać czy wiadomo coś nowego w kwestii odbioru TVP 1 i TVP 2 hd na aplikacji mobilnej? W sklepie Google Play są dwie wersje TV mobilnej. Zwykła i na tablety. Czy na 4ro rdzeniowym tablecie z 1gb ramu będą działać TVP1 i TVP2 z mux-3?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni w TV Mobilnej są przycięcia obrazu na Polsacie Sport. Obraz co kilkanaście, kilkadziesiąt minut zacina się na chwilkę, i w tym samym czasie zniekształca się na sekundę dźwięk, lekko przyśpieszając. Pewnie jak im się tego nie zgłosi dokładnie zapisując czas ich następowania to będzie to tak trwać do końca świata. Korzystam z HD210 w Warszawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni w TV Mobilnej są przycięcia obrazu na Polsacie Sport. Obraz co kilkanaście, kilkadziesiąt minut zacina się na chwilkę, i w tym samym czasie zniekształca się na sekundę dźwięk, lekko przyśpieszając. Pewnie jak im się tego nie zgłosi dokładnie zapisując czas ich następowania to będzie to tak trwać do końca świata. Korzystam z HD210 w Warszawie.

W marcu rozmawiałem z konsultantem CP i przy okazji zapytałem co ze zwiększeniem zasięgu, z poprawą jakości na kanałach Sportowych czy planują np. wprowadzić moduły CAM do TV z DVB-T, który szczerze, ale nieoficjalnie powiedział że dla CP priorytetem jest TV satelitarna, a tv mobilna DVB-T obecnie słabo jest rozwijana, i znaczących zmian szybko nie należy się spodziewać.

Wynika z tego że szanse na cokolwiek mamy marne, a utrzymuje do pakietu Extra głównie dla sportu od CP dwa dekodery hd1000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość trafodvbt

Sam jestem ciekaw w jaką stronę się to rozwinie. Nie dawno się mówiło o poszerzeniu listy nadawanych kanałów (choć z drugiej strony nie bardzo wiem jakby je chcieli upchać zachowując "jakość" , która już teraz nie powala). Osobiście bym wolał by działało to jak najdłużej bo to jedyna możliwośc dla mnie by oglądać Polsat Sport. Kablówka mnie nie interesuje a talerza za oknem nie mam jak powiesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...