Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj przedłużyłem umowę z CP podczas pierwszej rozmowy telefonicznej z DUK po wypowiedzeniu. Dotychczas miałem umowę 12/5 utrzymaniową, ważną jeszcze do marca 2015. Bez problemu otrzymałem to co chciałem, czyli: umowę 15/5 gratis na pakiet premium z multiroomem za 89,90 zł, dodatkowo drugi multiroom płatny po 5 miesiącu 5 zł/m-c. Umowa wchodzi w życie od grudnia, czyli z dotychczasowej umowy zapłaciłem za 4 miesiące:-) Nie jest źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam dwie umowy na pakiet Familijny MaxHD+SportHD.Jedna umowa kończy się w marcu,druga w grudniu 2015.Mam zamiar wypowiedzieć i zrezygnować z umowy kończącej się w marcu,a tą drugą kończącą się wgrudniu 2015 zamienić na obecne pakiety MaxHD+SportHD+Film+Cinemax za 59.90zl i do tego dobrać dwa Multiroomy.Czy to jest możliwe do zrealizowania i w jakej cenie miesięcznie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś po raz kolejny przedłużyłem umowę ma pakiet Rodzinny HD (5 miesięcy do końca umowy).

Poprzednio było: 4x 14,90 + 11x 24,90.

 

Obecnie (bez konieczności wysyłania wypowiedzenia): 12x 9,90 + 12x 19,90. Średnia 14,90. :brawo::brawo::brawo:

 

Szkoda, że nowe umowy już się nie rolują :(. Dlatego dwóch Mini HD nie ruszam :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam obecnie przedłużeniową umowę Familijny Max HD+Film HD+Sport HD+ Ipla+ Cinemax HD +M.R z dekoderami Sagemcom i HD 3000 do 4 kwietnia. Podpowiedzcie czy można już wysyłać wypowiedzenie , czy może zadzwonić do DUK i pogadać odnośnie nowych warunków które by mnie interesowały. Mam zamiar pozostać z opcją M.R , ale z jednym dekoderem ( zamiast HD 3000 otrzymać HD 5000-5000s)do którego chcę dokupić, lub wydzierżawić dysk i Modułem CI jako głównym dekoderem . Czy przy tych ; zmianach; mogę jeszcze negocjować czas trwania umowy , cenę ? . W ogóle nie zależy mi na Cinemax , i Ipli i czy rezygnując z nich jest jakiś bonus do negocjacji nowej-przedłużającej umowy? Przerabiał Ktoś taki wariant ? Jakieś wskazówki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytam wątek to raczej ciężko otrzymać ofertę Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD w kwocie 49,90 zł. Ale moje pytanie brzmi czy można dostać w tej cenie Familijny Max HD + tylko Sport HD (filmy z CP mnie średnio interesują). Zależy mi właśnie na takiej kwocie by spełnić warunki SmartDomu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Propozycja przedłużenia umowy : Familijny Max HD+Film HD+Sport HD+Cinemax HD+katalog Vod=69,90zł czas umowy 15 miesięcy przez telefon. Ponoć darmo na kilka miesięcy się nie dostanie, tylko trzeba wypowiedzenie złożyć. Teraz mam: HBO HD , Cinemax HD, Familijny Max HD

 

Pozdrawiam ksiaze351

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Propozycja przedłużenia umowy : Familijny Max HD+Film HD+Sport HD+Cinemax HD+katalog Vod=69,90zł czas umowy 15 miesięcy przez telefon. Ponoć darmo na kilka miesięcy się nie dostanie, tylko trzeba wypowiedzenie złożyć. Teraz mam: HBO HD , Cinemax HD, Familijny Max HD

 

Pozdrawiam ksiaze351

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś nazywali to poziomami negocjacyjnymi, nie wiem czy nadal tak jest ;)

Po prostu jeśli konsultant widzi, że klient rezygnuje, to daje mu lepszą umowę kosztem zarobku firmy/własnego, by tylko klient został.

Wypowiedzenia nie zaszkodzi wysłać niezależnie od tego czy zamierzamy czy nie zamierzamy kończyć z firmą. Nie zaszkodzi, a raczej pomoże.

Warto tylko pamiętać, by zaznaczyć w wypowiedzeniu, że chcemy je zrealizować na ostatni dzień Okresu Podstawowego, bo bez tego wypowiedzenie zarejestrowane w CP dużo wcześniej niż conajmniej 3 m-ce przed końcem umowy może skutkować naliczeniem kary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chce przejsc z pakietu familijnego za ktory place 37,90zl, na Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD 59,90zl, tylko mam jedno pytanie, skonczyla mi sie umowa na 24miesiace i automatycznie przedluzyla sie na 12miesiecy, zostalo jeszcze 11 do konca, czy moge bez problemu przejsc na nowa oferte oddajac stary dekoder(jest w dzierzawie) czy musze czekac jeszcze 11 miesiecy na zakonczenie aktualnej umowy??

aha i jeszcze jedno czy ta oferta jest dla nowy klientow czy moge na nia przejsc ??> http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/tele ... NEW_CLIENT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem po rozmowie z miłą panią z DUK. Oferta Premium z HBO GO i Ipla + multiroom za 104,90 na 12/5. Chciałem Fam. Max+film+sport+cinemax z multiroomem za 64,90 ale od stycznia taka oferta była by dostepna ze względu na dotychczasową umowę która mam do Maja a nie chciałem czekac. Może ktoś powie że drogo ale jestem zadowolony tym bardziej że teraz płacę 119,90 bez multiroomu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś nazywali to poziomami negocjacyjnymi, nie wiem czy nadal tak jest ;)

Po prostu jeśli konsultant widzi, że klient rezygnuje, to daje mu lepszą umowę kosztem zarobku firmy/własnego, by tylko klient został.

Wypowiedzenia nie zaszkodzi wysłać niezależnie od tego czy zamierzamy czy nie zamierzamy kończyć z firmą. Nie zaszkodzi, a raczej pomoże.

Warto tylko pamiętać, by zaznaczyć w wypowiedzeniu, że chcemy je zrealizować na ostatni dzień Okresu Podstawowego, bo bez tego wypowiedzenie zarejestrowane w CP dużo wcześniej niż conajmniej 3 m-ce przed końcem umowy może skutkować naliczeniem kary.

Wypowiedzenie to podstawa bo stara umowa się tylko zroluje natomiast nowa będzie ze stawkami bez rabatów. A cena dużo wyższą jak ktoś posiada wyższy pakiet wraz z dodatkami przy nowej umowie wypowiedzenie to już 2 miesiące a nie 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chce przejsc z pakietu familijnego za ktory place 37,90zl, na Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD 59,90zl, tylko mam jedno pytanie, skonczyla mi sie umowa na 24miesiace i automatycznie przedluzyla sie na 12miesiecy, zostalo jeszcze 11 do konca, czy moge bez problemu przejsc na nowa oferte oddajac stary dekoder(jest w dzierzawie) czy musze czekac jeszcze 11 miesiecy na zakonczenie aktualnej umowy??

aha i jeszcze jedno czy ta oferta jest dla nowy klientow czy moge na nia przejsc ??> http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/tele ... NEW_CLIENT

Ta oferta jest dla nowych. Ale!

Jesteś już po okresie bezpłatnych miesięcy na obecnej umowie. Nawet to chętnie zrobią! Skoro chętnie, to zdecydowanie poproś o tę ofertę. Jest w Twoim zasięgu! Nawet może z darmowymi miesiącami :wink:

Telefon w dłoń! I dzwoń :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Internet konczy mi sie w kwietniu, dostalem propozycje przedluzenia z tabletem za ok. 50 zl na miesiac, ale bardziej interesuje mnie tablet + laptop za 65zl. Kiedy moge juz wyslac wypowiedzenie ze rezygnuje i moze dostane to co chce? A jak nie to wykupie dodatkowa usluge smart dom z internetem wlasnie z tym zestawem co mnie interesuje? Mam jeszcze telewizje i umowa konczy mi sie jakos w sierpniu chyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...