Skocz do zawartości

PVR BOX+ (Philips DSR 7201/91)


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak. W sumie nic się nie zmieniło, oprócz kolorystyki. Ale to tylko tak jakby nakładka, bo menu z ustawieniami jest takie jak bylo przez wiele lat. Ponadto nie wiem czy to wina softu, ale nie mogłam wczoraj nagrać programu, zaraz po wcisnieciu guzika na pilocie. Podobnie bylo jak naciskalam,guzik na dekoderze. Dopiero ustawienie i zsprogramowanie nagrania pomogło. Miejsce ma dysku jest, a dekoder nie chcial nagrywać. Ponadto nie bylo żadnego komunikatu, nic. Po prostu nic się nie działo po wcisnieciu klawisza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten dekoder czasami tak ma z tym nagrywaniem. Co do tego paska z informacją o kanale, to nie potrzebnie wyświetla się za każdym razem jak się wyjdzie z ustawień czy z menu, od tego jest funkcja Pilot i usunięcie wyświetlania tego paska dało by dobry efekt. Nie trzeba by było czekać aż wskoczy, jak jest obecnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór.

 

Mam pytanie odnośnie Philips PVR HD 250 GB odnośnie podłączenia do internetu.

Podłączenie mam wykonane kablem Ethernet skrosowany, pomiędzy dekoderem a modemem od tp/orange (internet Neostrada). Niestety dekoder wyszukuje połączenie i po chwili wyświetla komunikat: :"Brak połączenia z internetem, skontaktuj się ze swoim dostawcą..."

 

Gdy wejdę w informacje o sieci w dekoderze jest taki oto poniższy obraz:

 

Bieżące ustawienia sieci

Adres MAC: 00:90:3E:91:C0:34

Adres IP: 192.168.1.2

Maska podsieci: 255.255.255.0

Brama domyślna: 192.168.1.1

Serwer DSN1: 192.168.1.1

Serwer DSN2: 192.168.1.1

 

Jak tu się podłączyc pod internet? Może ktos wie co jest nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brama domyślna: 192.168.1.1

Serwer DSN1: 192.168.1.1

Serwer DSN2: 192.168.1.1

Jak tu się podłączyc pod internet? Może ktos wie co jest nie tak?

To mi się nie podoba. Brama i DNS-y ten sam IP? :roll: Nie pamiętam czy jest możliwość edycji ustawień, ale ustaliłbym faktyczne IP DNS-ów Twojego ISP i je wpisał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam

Da się na tym dekoderze oglądać "równocześnie" programy z Astry i HotBirda?

Mam taki przełącznik:

Przełącznik DISEqC GD21 HD 2x1 V2.0 Vision VE201

Na Fergusonie Ariva 210 Combo chodziło bez problemów, a na Philipsie nie potrafię opcji tego przełącznika znaleźć w Menu?

Może ktoś podpowiedzieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten dekoder nie ma opcji ustawienia portów przełącznika Diseqc, trzeba odpowiednio podłączyć kable pod przełącznik, u mnie przy innym przełączniku 2/1 2.0 port LNB1 to Hotbird a LNB2 Astra i kabel od przełącznika podłączony do wejścia SAT2 w dekoderze. Czy u Ciebie jest tak samo podłączone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam.

Na VOD CANAL+ wyskakuje napis "Brak dostępu do usługi Canal+VOD", to samo na HBO SERIALE - wydaje mi się że to po przywróceniu ustawień fabrycznych. Wersja oprogramowania 129, abonament opłacony,

miał może ktoś podobne objawy ? :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się wyjaśniło. Podczas przedłużania umowy nie atywowano mi Canal+ VOD - musiałem o to poprosić osobno. :read:

Pakiet Cmfort+, opcje - HBO, Premium Sport & Film, Cinemax, Extra+, History HD, H2, Multi+, Canal+ VOD, NETVOD+ konto podstawowe.

Po aktywowaniu musiałem ponad dwa dni czekać, ale ostatecznie już jest.

Dzięki za zainteresowanie moim tematem i pomoc. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...