Skocz do zawartości

PVR BOX+ (Philips DSR 7201/91)


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzis pisali,ze comiesieczna oplata za wynajem ma wynosic 29 zl.Zatrwazajaca perspektywa.Jesli na dodatek jest tak zmulony jak poprzednicy i na wyswietlaczu tylko cyfry,bez nazw kanalu to jest to sprzet dla rozrzutnych amatorow nagrywania i niczego wiecej.Mnie on nie fascynuje,bo HD w Cyfrze jest malo,wiec nie ma co nagrywac,a do SD wystarczy zwykly recorder dvd za 400-500zl,z dyskiem ok 1000zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że czegoś więcej dowiemy się dopiero za 2 miesiące w następnym magazynie, chociaż myślę, że jak zawsze pojawią się wcześniej jakieś przecieki. Mam też nadzieję, że jakoś rozsądniej przedstawią propozycje za wynajem/zakup dekodera. Jak narazie możemy jedynie dyskutować na podstawie plotek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapewne będzie wczęśniej w mediach dość dużo o tym dekoderze a w magazynie dadzą dla tych, którzy neta nie mają a chcieliby wiedzieć, taka jest moja opinia. No swoją drogą to bardzo ciekawią mnie parametry techniczne tego cudeńka, no cóż więcej dowiemy się później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sądzę, że będziez, jak dokoder w tych czasach może nie być wyposarzony w DISEqC :?: sądzę, że będzie i mam taką nadzieję, a co do DVB-T to skoro ten ma to tamten czarej też będzie, bo skoro to prawie te same tunery tylko jeden gorszy to chyba będzie, a tak na marginesie to on obługuje MPEG2 czy MPEG4 :?: chodzi mi o DVB-T, bo wiadomo, że jeżeli HD z satelity to musi obsługiwać i obsługuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

1200zł, no bez żartów. Za tą cenę można mieć Fergusona HD i do tego dysk 80GB, a że mają się pojawić 8800HD z USB to z czym do ludzi z taką ceną :roll: Myślę, że cena będzie dużo niższa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby cena była taka to chyba bardzo mało osób by kupiło ten dekoder, myslę, że cena nie przekroczy 1000 zł. Mam nadzieję, że bądzie udostępnione DISEqC, bo jak można nie dać dostępu do tej fukcji w tych czasach, mogliby uaktualnić te oprogramowania i dać dostęp do tego, a w tym Philipsie mam nadzieję, że dadzą. No jestem bardzo ciekawy tego dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem ile będzie kosztował ten nowy dekoder ale zrobiłem prosty rachunek zwykły dekoder hd kosztuje 699zł dzierżawa 15zł miesiąc to daje 180zł rok. czyli za prawie 4 lata sie spłaci!! wiec tak samo z tym nowym 25zł miesiac razy powiedzmy 4 lata czyli 48 miesięcy daje rowne 1200 wiec pewnei kolo 1099 zł albo cos takiego nie wydaje mi sie zeby kosztował mniej niz 1000 chyba ze bedzie obowiazek wziecia VOD i wtedy dadza go taniej tak jak zrobili w n-ce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...