Skocz do zawartości

Magazyn Plus+


Marek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kończy się sierpień a więc wkrótce powinien ukazać się nowy magazyn Plus+wrzesień-pażdziernik a w nim chyba jakieś konkrety na zbliżającą się 'gorącą"jesień i nowinki programowe.Ponieważ jedni dostają go wcześniej to po otrzymaniu mogliby się podzielić jego zawartością.Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co,powiem szczerze,ze gdyby zadzwonili teraz i powiedzieli,ze do konca roku uruchomia HDTV i DD zostalbym(nagralbym te rozmowe na telefon i w razie czego domagalbym sie zwrotu kasy-oczywiscie przy duzym poslizgu,a nie miesiecznym) i nie myslal o przejsciu do ITI,bo wkurza mnie juz to czekanie.Dojdzie do sytuacj,ze ITI uruchomi platforme na koniec pazdziernika(4 miesiace od prezentacji),a Cyfra pomimo braku zapowiedzi miesiac pozniej.Boje sie ze wsadze sie na ITI i za miesiac,bedzie to samo w Cyfrze.Wtedy wk.... sie na maxa,bo wystarczyloby jedno glupie zdanie i obie strony bylyby zadowolone.Cyfra bo ma abonenta placacego spora kase i ja w sumie tez bo mialbym i jako taka oferte progr i wreszcie upragniona jakosc.Ja sie staram o informacje od nich,ale oni mnie oleli-tylko tego mi zal i wstyd,ze to ja musze byc strona aktywna.To im powinno bardziej zalezec na mnie,niz mnie na nich.W ITI juz mnie pierwsza rzecz mocno denerwuje-nie sama data wprowadzenia,ale te trzymanie w tajemnicy jakie kanaly beda itp.Nawet tez nie chodzi mi o cene,ale chcialbym juz znac oferte,by miec czas na decyzje.Za tydzien nie bede mial juz co ogladac(nie mam tvn naziemnego) i jak zwykle pewnie podejme pochopna decyzje,ale do k nedzy nie bede czekal w nieskonczonosc na te wyczekiwane zmiany.

Jestem wsciekly na wszystko :(

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co,powiem szczerze,ze gdyby zadzwonili teraz i powiedzieli,ze do konca roku uruchomia HDTV i DD zostalbym(nagralbym te rozmowe na telefon i w razie czego domagalbym sie zwrotu kasy-oczywiscie przy duzym poslizgu,a nie miesiecznym) i nie myslal o przejsciu do ITI,bo wkurza mnie juz to czekanie.Dojdzie do sytuacj,ze ITI uruchomi platforme na koniec pazdziernika(4 miesiace od prezentacji),a Cyfra pomimo braku zapowiedzi miesiac pozniej.Boje sie ze wsadze sie na ITI i za miesiac,bedzie to samo w Cyfrze.Wtedy wk.... sie na maxa,bo wystarczyloby jedno glupie zdanie i obie strony bylyby zadowolone.Cyfra bo ma abonenta placacego spora kase i ja w sumie tez bo mialbym i jako taka oferte progr i wreszcie upragniona jakosc.Ja sie staram o informacje od nich,ale oni mnie oleli-tylko tego mi zal i wstyd,ze to ja musze byc strona aktywna.To im powinno bardziej zalezec na mnie,niz mnie na nich.W ITI juz mnie pierwsza rzecz mocno denerwuje-nie sama data wprowadzenia,ale te trzymanie w tajemnicy jakie kanaly beda itp.Nawet tez nie chodzi mi o cene,ale chcialbym juz znac oferte,by miec czas na decyzje.Za tydzien nie bede mial juz co ogladac(nie mam tvn naziemnego) i jak zwykle pewnie podejme pochopna decyzje,ale do k nedzy nie bede czekal w nieskonczonosc na te wyczekiwane zmiany.

Jestem wsciekly na wszystko :(

PZDR

Ale czy ktos ci obiecywał, ze poznasz szczegóły teraz? NIE. W czerwcu była jedynie zapowiedź, a wszystko z jednym zastrzeżeniem: wszystko jesienią. I tu popieram decyzje ITI o nic nie mowieniu, tymbardziej, ze jak wiemy milczenie jest złotem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dostałem już dzisiaj nowy Magazyn+.

O Cinemax2 niema żadnej wzmianki czyli chyba go narazie nie będzie...

Ponadto w swoim "przesłaniu dla abonentów" Dyrektor Programowy C+ nic nie wspomina o Cinemax2, tylko o Disney Channel, Canal+ Sport HD i France 24.

Jest informacja o Disney Channel że pojawi sie 2.12 i będzie do końca grudnia dostepny dla wszystkich...

Jest wzmianka o nowym ukladzie kanałów: na 18 pozycji bedzie Canal+ Sport HD, na 44 Disney Channel, 84 France 24(ang) i 87 France 24(fran.),

napisane jest aby przeprogramowac dekoder ale po przeprogramowaniu nie pojawily mi sie w/w pozycje moze to dopiero od grudnia....

No i jest jeszcze małe info na temat pojawienia sie wkrótce dekodera cyfrowego Philips dsr 6201/91 HD....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...