Skocz do zawartości

BOX+ (Sagemcom DSI83/DSI87)


frantic85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam Dekoder DSI83 CPL. Niestety chciałem go dzisiaj podłączyć do internetu. Odpiąłem kabel z komputera i dałem do dekodera. W komputerze i dekoderze utawienie sieci jest na automatyczne. Niestety gdy wchodzę na NetVod+_ mam informacje o pobraniu dodatkowych danych, daję ok. Wtedy pojawia się

Błąd połączenia:

Portal Service Is not AVAILABLE.

Please make a scan again.

Natomiast gdy wchodzę w Serwisy internetowe to mam:

Błąd połączenia

Nie udało si pobrać aktualizacji - spróbuj później.

 

 

Model: DSI83

Wersja oprogramowania: 1.2.23/6.1/ 2014/2104

Wersja aktualizacji 0.0.0.20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dekoder włącza się o 7:00, następnie przestawia godzinę do tyłu na 6:00. Macie tak samo? Coś jest nie tak z tym softem!

Tak ten typ ma po ostatnim "udoskonaleniu" dekodera BOX+ Sagemcom DSI83/DSI87. Nie mam teraz w domu tych dekoderów to tylko DSI83 miał z tym problemem

Mam DSI83 i 87 i w żadnym z nich ten problem nie występuje. Soft najnowszy. Dziwne to wszystko, bo dziwny jest ten świat. Innego wytłumaczenia chyba nie ma.

 

Posiadam Dekoder DSI83 CPL. Niestety chciałem go dzisiaj podłączyć do internetu. Odpiąłem kabel z komputera i dałem do dekodera. W komputerze i dekoderze utawienie sieci jest na automatyczne. Niestety gdy wchodzę na NetVod+_ mam informacje o pobraniu dodatkowych danych, daję ok. Wtedy pojawia się
Błąd połączenia:

Portal Service Is not AVAILABLE.

Please make a scan again.

Natomiast gdy wchodzę w Serwisy internetowe to mam:

Błąd połączenia

Nie udało si pobrać aktualizacji - spróbuj później.

 

 

Model: DSI83

Wersja oprogramowania: 1.2.23/6.1/ 2014/2104

Wersja aktualizacji 0.0.0.20

 

Odpiąłem kabel z modemu Sagem (Neostrada), włączyłem do DSI83 - wszystko działa zgodnie z instrukcją - serwisy dostępne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dekoder włącza się o 7:00, następnie przestawia godzinę do tyłu na 6:00. Macie tak samo? Coś jest nie tak z tym softem!

tak codziennie rano jest godzina do tyłu nie wiem jak to naprawić? Ma ktoś jakieś rozwiązanie - tylko nie piszcie aby zostawiac dekoder włączony na noc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...