Skocz do zawartości

BOX+ (Sagemcom DSI83/DSI87)


frantic85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Loga stacji pojawiają się przy przełączaniu kanałów czy przeglądaniu EPG.

U mnie w dsi87 tego nie ma.

I jeszcze jedno spostrzeżenie. Przy włączonym szybkim starcie z pilota dekodera nie działa menu TV i wybór źródła sygnału. Działa tylko regulacja głośności i wyłącznik/włącznik. Po wyłączeniu szybkiego startu możliwość obsługi tych funkcji powróciły i działają jak przy poprzednim sofcie. Ale prawdę mówić nie wiem w jaki sposób "szybki start" ma z tym związek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie działały loga kanałów na niektórych tylko kanałach, teraz wcale nie działają.

Są takie kanały, że wcale nie ma na nich tego loga. Nie ma np. logo TV Republika, a TVP Seriale ma logo jak wyjęte z pierwszego lepszego obrazka z Google Grafika. Jest za to CNN, Mezzo czy Redlight.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykle pomaga wyjęcie na 15 sekund. W takim razie odłącz wszystkie kable od dekodera w tym antenowy również. Zaczekaj chwilę (minutę) i ponownie wszystko podłącz. Jeśli to nie pomoże, to czeka wymiana.

 

No dzięki wielkie. Faktycznie odłączenie anteny pomogło. Pozwoliło wejść w MENU i przywrócić ustawienia fabryczne i wyłączyć szybki start. Od tego momentu już jest ok. Jeszcze raz dzięki. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nocy pojawiło się jeszcze coś nowego w Sagemcomie (jak dobrze kojarzę, to w n takie coś stosowano). Loga stacji pojawiają się przy przełączaniu kanałów czy przeglądaniu EPG. Mi się podoba, fajnie to wygląda.

 

 

U Mnie na DSI 83 załadowały się loga na wszystkich kanałach. Dość ładnie to wszystko wygląda :D

4882915d6648410cm.jpg 1ae41f5b08422080m.jpg

 

EPG gazeta

70f53479ccdf0556m.jpg

 

Dodam że te loga załadowały mi się podczas oglądania meczu na Canal + nie wiem czy to ma jakiś wpływ na to 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie nagrywania na pendriva bo w mojej instrukcji nic nie ma o nagrywaniu, a na necie znalazłem coś co opisuje że potrzebna jest pamięć min 4gb to time shiftingu, a co najmniej 8gb by nagrywać programy, prawda to bo na mojej 4gb nie chce nagrywać? Mam tu na myśli Sagemcom dsi87. I jeszcze odnośnie tych log kanałów czy w 87 też są takie, bo u mnie nie pokazują się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze mam pytanie, na zwykłym pendrive no names będzie nagrywał, czy musi być jakiś dedykowany oryginał? A jak już piszę to odnośnie ustawiania programów ulubionych, czy można je sortować, czy jak zrobiłem pomyłkę np przy pozycji 10 to żeby podmienić kanał to muszę usuwać ponad 100 kanałów od pozycji 11 do końca i odnowa pododawać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...