Skocz do zawartości

BOX+ (Sagemcom DSI83/DSI87)


frantic85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dysk 3,5 cala sata taki jak od stacjonarnego zadziała pod warunkiem włożenia go do kieszeni usb z dodatkowym zasilaniem na przykład takiej:

http://allegro.pl/258-obudowa-dysku-3-5 ... 82096.html

 

Lepiej jednak zainwestować w dysk od laptopa 2,5 cala sata i kieszeń usb albo przejściówkę sata - usb.

 

Dysk 2,5 cala potrzebuje mnie prądu i zadziała bez zewnętrznego zasilacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Kurka, macie też taki problem, że co dzień rano wstaje, a na dekoderze czas jeszcze zimowy, tzn. godzina do tyłu chyba o 4 rano się przestawia do tyłu. Co z tym faktem zrobić? Dodam, że ustawienia fabryczne nic nie zdziałało.

 

Też mam z tym problem i też nie mogę nic wymyślić. Może do techników z nc+ należy zadzwonić i zrobią coś z tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich jako nowy. Mam pytanie odnośnie dsi87, a konkretnie opisu aktualnych pozycji. Gdy przełączam program i jest opis na dole która godz i co leci to czasem się zdarza dłuższy opis (szczegółowszy). Np teraz jak przełączałem program na tvp sport za pierwszym razem pokazało: 19.35 Mistrzostwa Świata mecz Japonia Polska, po chwili, powiedzmy po 2 s pokazało tylko: 19.35 Mistrzostwa Świata... i tak jest teraz cały czas jak przełączam i nawet jak włączę przycisk pilot na pilocie. Czy to jest zależne od jakiś ustawień żeby cały czas pokazywało ten dłuższy opis?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależne od EPG, po przełączeniu ściągnęło Ci dane EPG, które są na tym transponderze i są one tak przycięte. Np. teraz jest "Polish Speedway...". Wcześniej musiało Ci złapać EPG z Cyfrowego Polsatu (może oglądałeś jakiś kanał z ich transpondera) - tam jest "Żużel: Polish Speedway Battle w Krośnie". Nie da się zmienić tego zachowania, dekoder ściąga EPG na bieżąco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Sasiada dekoder pobrał wczoraj nowy soft. Zmieniła się grafika menu.

Jednak co dziwne dekoder po wyłączeniu do trybu czuwania cały czas wysyła ostatnio oglądany kanał przez HDMI mimo że dekoder teoretycznie jest wyłączony nadal pracuje. !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagrania sie pojawily , jednak w dalszym ciagu nie chce zadzialac MEDIAPLAYER twierdzi ze nie widzi dyskow DLNA , ma ktos podobny problem ?

Tak, ja mam. Raz mi wykrył router obsługujący DLNA ale jak zacząłem odtwarzać film a potem go chciałem zatrzymać to dekoder się zresetował :-(. To samo miałem jak próbowałem wejść w nc+goTV. Też się skończyło resetem :-(. Albo mój egzemplarz szwankuje albo nie do końca to przetestowali przed wypuszczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S[beep]yli ten sof i tyle. Dysku mi nie rozpoznaje . W nocy jeszcze nagrywal film z TVP Kultura , teraz dysk nie dziala.

 

Cisne Ok- lista kanałów- wybieram dany kanal - znowu ok- lag. Lezy i mysli, przelaczyc czy nie ?

 

W końcu przełącza.

 

U znajomego- time stamp nie dziala dalej przy odtwarzaniu - ma dysk 320 i jemu wszystko smiga.

Na ten moment dekoder na smietnik. Bezuzyteczny.

 

PS co ciekawe, dysku nie rozpoznaje ale TS działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sasiada dekoder pobrał wczoraj nowy soft. Zmieniła się grafika menu.

Jednak co dziwne dekoder po wyłączeniu do trybu czuwania cały czas wysyła ostatnio oglądany kanał przez HDMI mimo że dekoder teoretycznie jest wyłączony nadal pracuje. !!!

Ustawienia -> inne ustawienia -> szybki start na nieaktywny, kolego :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagrania sie pojawily , jednak w dalszym ciagu nie chce zadzialac MEDIAPLAYER twierdzi ze nie widzi dyskow DLNA , ma ktos podobny problem ?

Tak, ja mam. Raz mi wykrył router obsługujący DLNA ale jak zacząłem odtwarzać film a potem go chciałem zatrzymać to dekoder się zresetował :-(. To samo miałem jak próbowałem wejść w nc+goTV. Też się skończyło resetem :-(. Albo mój egzemplarz szwankuje albo nie do końca to przetestowali przed wypuszczeniem.

Dziś po włączeniu zaczął śmigać normalnie , dziwne tylko ze wifibox mając to samo oprogramowanie jest w stanie z dysków dlna czytać pliki z głosem a ten w niektórych plikach tak jak do tej pory ma szumy, myślałem ze za to odpowiedzialny jest soft a nie sprzęt.

Chodzi o niektore pliki x264 ? ma ktoś podobny kłopot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sagemcom na wypasie, a Pace jak biedny tak biedny. A w sumie, raczej powinno być odwrotnie.

Zmiany na plus, zwłaszcza podoba mi się funkcja szybkiego startu. Teraz Sagemcom włącza się szybciej od telewizora. Jednak dalej program w EPG jedynie do 24:00. Jeżeli audycja kończy się po tym czasie, niestety nie można na podglądzie sprawdzić co poleci potem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...