Skocz do zawartości

BOX+ (Sagemcom DSI83/DSI87)


frantic85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z odtwarzaniem filmów z Usb. Najpierw próbowałem filmy odtworzyć poprzez pendrive, potem z przenośnego dysku 500gb - cały czas mam jednak problem - o ile obraz się pokazuje, filmy czyta to cały czas przy odtwarzaniu brakuje dźwięku a samo odtwarzanie nie jest płynne - przykładowo film zaczyna się w 7sek, nastepnie przeskakuje o kolejne 7 itd itd. Początkowo myślałem że wina może jest w rozszerzeniach filmów ale próbowałem chyba 20 filmów - cały czas problem się powtarza i to na 2 dekoderach - obydwa to Sagemcom DSI83 CPL. Będe wdzięczny za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z odtwarzaniem filmów z Usb. Najpierw próbowałem filmy odtworzyć poprzez pendrive, potem z przenośnego dysku 500gb - cały czas mam jednak problem - o ile obraz się pokazuje, filmy czyta to cały czas przy odtwarzaniu brakuje dźwięku a samo odtwarzanie nie jest płynne - przykładowo film zaczyna się w 7sek, nastepnie przeskakuje o kolejne 7 itd itd. Początkowo myślałem że wina może jest w rozszerzeniach filmów ale próbowałem chyba 20 filmów - cały czas problem się powtarza i to na 2 dekoderach - obydwa to Sagemcom DSI83 CPL. Będe wdzięczny za pomoc.

Abyś miał głos podczas odtwarzania filmów to audio musi być kodowane w AC3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy tutaj zaadresowac owy 'topic' ale mam dekoder sagemcom dsi 87 , i chcialbym przywrocic kanaly jak przed wyszkukiwaniem , bo niestety akurat przy aktualizacjii 'zjadlo ' mi kanaly SD od C+ , i czy w jakis sposob jest szanxa przywrocenia ich ? Sorry jeszcze raz za off top:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Panowie pomocy bo już cały głupi jestem :)

Dostałem CANAL+ VOD oraz VOD+ SERIALE+

Pani wymieniła mi dekoder na ultrabox (tak mówiła przez telefon), w salonie odebrałem Sagemcoma dsi83.

Gdzie ja na tym dekoderze moge zobaczyć te całe vod? Mam zakładki nc+go tv, odtwarzacz multinediów, serwisy internetowe ale seriali nie widać.

Na moim drugim dekoderze (Pace pvr) mam zakładke VOD+ ale mam tam tylko Hostages 3 odcinki i 2 filmy:)

Czy muszę Sagema podłączyć pod internet?

Czy wogóle wydali mi dobry dekoder?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem przed chwilą, mogą wymienić mi dekodery, na których będe miał vod.

Pace 500gb oraz Sagemcom dsi83 na Wifi box oraz Media boxa+ 500gb.

Mały haczyk: z 65zł na 15 mc-cy zrobią 59/12 mc-y i 79/12 mc-y.

Finansowo wygląda podobnie, wydłuża sie tylko umowa na 2 lata, ale dekodery?

Opłaca się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam, posiadam ten dekoder DSI87, chciałem sobie na nim z pena filmy/seriale pooglądać i nagrałem sobie serial 720p rozszerzenie mkv, plik śmiga aż miło tylko napisy, nagrałem raz txt, a raz srt, nazwałem je identycznie jak plik video, ustawiłem w dekoderze "napisy włączone" i nic się nie wyświetla, wie ktoś w czym problem?

 

I jeszcze jedno, można stworzyć własną listę kanałów, trochę denerwujące przeskakiwać na kanały 200coś bo nie mam History HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rekrut86, spróbuj wrzucić film z nazwą np: "Piła", a napisy "Piła.srt". Co do listy ulubionych, w menu masz ikonkę z serduszkiem, tam ustalasz listą i aktywujesz ją jak oglądasz program - naciskasz OK, pojawia się lista kanałów i klawiszem + przełączasz między WSZYSTKIMI a ULUBIONYMI i zatwierdzasz OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...