Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam Pace i jakiś czas temu zmigrowałem i mam pytanie bo na moim Pace mam opcje canal+ vod i hbo seriale ale przy próbie wejścia w nie pokazuje komunikat o konieczności kontaktu z BOK. Przy Hbo nawet napisali, że dla mających hbo jest bezpłatne ale trzeba aktywować. Pytanie czy te opcje działają i czy są dodatkowo płatne bo na stronie nc+ nie jest na jasno napisane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam, wczoraj odebrałem ten dekoder, bo przeszedłem w końcu z Cyfry+ na nc+ i mam z nim problem. Dekoder cały czas jest włączony lub cały czas wyłączony. Nie reaguje na pilota tylko jeśli coś naciskam to mruga dioda, ale nic się nie dzieje. Jedyny sposób, żeby go włączyć lub wyłączyć to porzytrzymanie przycisku power na nim. Ale on za sekundę znów robi swoje i włącza się lub wyłącza. Czy jest jakiś sposób na ten dekoder, czy po prostu mam wszystko zapakować i wymienić w punkcie?

 

Działał mi wczoraj tylko przez chwilę, poustawiałem wszystko, kanały HD działały i po wyłączeniu go pilotem znów przestał reagować. I nadal nic nie daje odłączanie od sieci, odłączanie kabla HDMI, itp. Zero reakcji, wydaje mi się, że jest uszkodzony. Jak zrobić reset tego dekodera? I czy jest w ogóle sens takie coś robić, czy od razu wymieniać?

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety to nic nie pomoże. To bardzo typowa dolegliwość tego dekodera. Od razu go wymień na nowy. Miałem i mam to samo.

Miły Pan w serwisie powiedział mi, że to jest usterka nie do wyeliminowania. Najprawdopodobniej dotyczy jakiejś większej partii. Na ryku są Pejsy bez tej wady i wszytsko działa OK.

jak bedziesz wymieniać to dostaniesz sztukę poserwisową (wcześniej używaną). Prawdopodobieństwo, że dostaniesz podobny model jest bardzooooo wysokie.

Sa swiadomi tych usterek dlatego Pejsy wymieniają bez słowa.

Ja np. mam już 3 sztukę w ciągu ostatnich miesięcy i dalej to samo. Na jakiś czas pomaga twardy reset ustawień ale po kilku dniach wszystko wraca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...