Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zna ktoś jakiś sposób na spolerowanie plastiku pokrywającego wyświetlacz? Już od wyjęcia z pudełka było na nim pełno mikrorys szczególnie widocznych pod światło a teraz po każdym przetarciu z kurzu ich tylko przybywa..

 

Tragedia. Pewnie codziennie się przeglądasz z kilku cm szybce ;). Do czyszczenia takich powierzchni stosuje się szmatkę z mikrofibry. Od niej nie robią się rysy. Oczywiście musi być czysta.

 

@kajko. Napisz do iti.Może Ci powiedzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak bardzo ci zależy na usunięciu tych rysek, to polecam niekonwencjonalny sposób, jaki jest stosowany przy polerowaniu obecnie modnych wielgachnych, wyłupiastych, plastikowych kloszy reflektorów samochodowych. Byłem światkiem, jak pożółkłe klosze z drobinami uszkodzeń spowodowanymi piaskiem spod kół innych samochodów i bez ich demontażu, perfekcyjnie zostały odnowione specjalnymi zastosowanymi wełnianymi froterkami. Miejsca lakierowane samochodu zostały zabezpieczone specjalnymi taśmami. Efekt po wykonaniu polerowania był zniewalający, jakby ktoś wymienił je na zupełnie nowe klosze. Czas trwania polerki w/w kloszy wraz z zabezpieczeniem około dziesięciu minut. Miejsce warsztat samochodowy ze stacją diagnostyczną i z komisem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem. Wszystko jest w temacie.

 

Miałem ten sam problem i dosłownie 5 min temu udało mi się to rozwiązać :)

Więc tak:

Odłączasz dek. od prądu, wciskasz przyciski V- i V+ jednocześnie i podłączasz ponownie dek. do prądu i trzymasz do pojawienia się menu serwisowego.

Wchodzisz w zakładkę "Factory setting" podajesz kod "555" i czyścisz pamięć flash i eeprom, być może wystarczy sam flash wyczyścić ale nie chciało mi się już w to bawić...

 

witaj Ircios,

 

zrobiłem wszystko wg instrukcji. Niestety nic nie pomogło. Nadal się wiesza i wyłącza bez powodu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opiszę swój problem, może coś poradzicie. na dekoderze mam brak obrazu, tzn. telewizor wyświetla mi elementy infografiki z tunera np. EPG, więc łączność na linii tv - tuner po kablu HDMI jest w porządku. Po odłączeniu anteny mam komunikat o braku sygnału, po podłączeniu komunikat ten nie wyświetla się ale nie ma też obrazu ani fonii. Identycznie sprawa się ma jeśli chodzi o sygnał z anteny naziemnej. Co interesujące, także w sekcji "moja nagrania" mam analogiczny problem, tzn, normalnie nawiguję po menu, wybieram nagranie, wyskakuje pasek postępu a nie ma obrazu ? :shock:

Dźwięk przez czincze jest... czyli problem z anteną odpada, problem z kablem łączącym tv z tunerem odpada.

Dzwoniłem na infolinię, nie pomogli, pojechałem do centrum cyfry i zdziwienie, wszystko zadziałało... wróciłem do domu, również działało, od niedzieli do dziś rano, od rana ponownie mam ten sam problem.

Czy wykasowanie tej podręcznej pamięci może coś pomóc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co doradzicie mi zrobić bo ja mam w dekoderze listę kanałów pełną tylko jak wejdę w EPG to nie mam paru kanałów w ogóle wymienionych takich jak Mezzo, kanały CBS, paczka France TV, Discovery HD i jakiś tam paru innych.

Powiem że wyszukiwałem listę kanałów na nowo i nie pomogło.

Możecie coś mi doradzić? Nie chce stracić nagrań jakie mam obecnie na dekoderze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem. Wszystko jest w temacie.

 

Miałem ten sam problem i dosłownie 5 min temu udało mi się to rozwiązać :)

Więc tak:

Odłączasz dek. od prądu, wciskasz przyciski V- i V+ jednocześnie i podłączasz ponownie dek. do prądu i trzymasz do pojawienia się menu serwisowego.

Wchodzisz w zakładkę "Factory setting" podajesz kod "555" i czyścisz pamięć flash i eeprom, być może wystarczy sam flash wyczyścić ale nie chciało mi się już w to bawić...

 

witaj Ircios,

 

zrobiłem wszystko wg instrukcji. Niestety nic nie pomogło. Nadal się wiesza i wyłącza bez powodu...

 

No i wymieniłem dekoder w punkcie jakieś 2 tygodnie temu. Jest to model poserwisowy.

 

Ni chyba oszaleję. Nowy dekoder a zawiesza się jeszcze częściej. Wystarczy, że przelecę kilka/kilkanaście kanałów i nagle grafika na ekranie nie znika a dekoder w ogóle nie reaguje na pilot czy guziki. I tak nawet kilka razy na dobę. :roll:

 

Dodatkowo jest problem z nagrywaniem. jakbym nie włączał nagrywania to na dysku nic nie ma :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...