Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

raafmix- pobieranie kompletnego VOD może trwać nawet kilka tygodni, u mnie to było ponad 3 tygodnie zanim miałem wszystkie pozycje jakie powinny być w danym okresie dostępne. Oczywiście przy dwóch kablach i nie wyłączaniu dekodera z prądu. Oferta VOD nie ściąga się cała jednocześnie. Filmy pobierają się i zapisują osobno, tzn. stopniowo na dekoderze pojawiają się i są zapisywane kolejne. U mnie przybywał średnio jeden na dobę a i to nie zawsze.

To ściąga się bardzo leniwie a jak odłączacz sprzęt z prądu, to oczywiście film nie pobrany do końca zaczyna później zapis od początku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączyłem konwerter QUAD. Testuje, nagrywanie wygląda na to, że działa, ale jest problem z programem tv i wyszukiwaniem programów poza dwoma najbliższymi.

 

A to dziwne, bo zasięg wskazuje lekko ponad "4", czyli jakieś 77-80%, więc wydaje mi się, że powinnien działać. Czy może się mylę? Bez tego to nagrywanie staje się trochę bezużyteczne, bo co z tego, że można skoro nie moge wyszukiwac programow na przyszłość?

 

Aha, oczywiście nie ma na to wpływu drugie gniazdo, które ma trochę mniejszy zasięg, tzn. na równe "4"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są na zielono? Jak są to jest ok, a co do wyszukiwania programu, to sygnał nic nie ma do tego. Wina softu, a co za tym idzie EPG

 

Więc jak to naprawić, bo jeszcze niedawno to wyszukiwanie działało? Nie na wszystkich programach, ale działało.

 

Dzięki na pomoc :D ... przyczyną prawdopodobnie jest kabel, który jutro zostanie wymieniony i powinno śmigać. Mam inne pytanie. Czy nagrania z dekodera mogę skopiować sobie na oddzielny dysk lub czy można nagrywać bezpośrednio na dysk zewnętrzny?

 

Na poprzednim dekoderze nie było pamięci, ale zdaje się, że było wejście USB i tam można było nagrywać bezpośrednio na swoje urządzenie przenośne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawno nie marudziłem na PACE bo się trochę poprawiło ze "sprawnością" działania EPG. jednak dzisiaj nagrałem sobie 1 teledysk ze STARS.TV: George Michael - Killer (Papa Was A Rolling Stone) 1993. nagrałem z timeshiftingu - ucięło początek i koniec po 3 sekundy z każdej strony... no ale nic - chciałem zmienić nazwę nagrania i co? no niestety kicha jak zwykle - ucina pierwsze litery po przekroczeniu 20 znaków...... a chciałem wpisać tylko George Michael Killer.... i pojawia się piękne: "RGE MICHAEL KILLER"... rewelacja...

 

oprócz tego jak zawsze tytuł audycji nagranej z timeshiftingu nigdy nie jest poprawny (wyświetla tytuł audycji wstecz)... ja wiem - to tylko pier.doły ale jak zwykle takie pier.doły kompletnie przekraczają możliwości mistrzów softu z c+...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj chciałem sobie obejrzeć filmy z Canal+Vod, wybieram zakładkę, a tam pusta lista, żadnego filmu.

Natomiast Premiery VOD czy moje wcześnie nagrania wyświetla poprawnie, uruchamiałem juz ponownie dekoder, ale nic to nie dało, rozumiem że jedyne wyjście teraz to reset do ustawień fabrycznych?

Mam jeszcze drugi dekoder, Phillipsa to on juz poprawnie wyświetla listę i można niektóre audycje obejrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, od jakiegoś czasu szwankuje mój dekoder.

 

2 sytuacje:

 

1. Włączam dekoder (np. dziś rano), przeskakuje kilka kanałów i dekoder samoczynnie się wyłącza --> gasną napisy, dioda z niebieskiej na czerwoną. Słychać wzmożoną pracę dekodera (dysk? jakiś udate?). Dekoder nie reaguje na działania pilotem czy głównym włacznikiem na przednim panelu. Czasem po kilku minutach się włacza ponownie. Czasem trzeba wyciagnąć/włożyć wtyczkę od prądu.

 

2. w czasie oglądania i przeskakiwaniu po kanałach. Nagle się zawiesza na jakimś kanale. Nie znika grafika ekranowa, obraz i dźwięk wg danego kanału. Brak reakcji na pilot. Tu jedynym wyjście m jest odłączeni od prądu.

 

Co robić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...