Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Seriale+ jest to kolekcja VOD dostępna jedynie z dekoderów PVR produkcji ADB tj. ultrabox+ (ITI-5800SX), turbobox+, mediabox+, wifi premiumbox+ oraz w ramach nc+ GO TV (dawniej netVOD+) na box+ (Sagemcom DSI83, DSI87), new box+ (ADB ITI-2851), wifibox+, turbobox+, mediabox+ oraz wifi premiumbox+. Dekodery HD PVR C+ Philips oraz Pace nie obsługują nc+ GO TV a z VOD mają dostęp jedynie do kolekcji Premiery+ oraz Canal+ VOD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Logitech Harmony ceny różnych modeli wahają się od 40 do 300 euro.

Do 100 euro to tanio i mogę zapłacić, jeśli pod 1 pilotem będę miał tv/sat ale już grubo ponad 100//200 euro to zdecydowanie za drogo nawet dla zamożnych.

 

Fajnie by było aby ktoś w temacie podał nazwę Logitech Harmony z dolnej półki cenowej który będzie współpracować z Pace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się bałem "obsługi" tego pilota, ale...

...Logitech daje specjalna aplikację do zarządzania pilotem.

Ja mam starszy model, który obsługuje USB 1.1 i jego programowanie jest straszenie wolne, ale jak się przejdzie ten etap, to korzystanie z urządzeń to bajka.

W największym skrócie:

1. w aplikacji rejestrujesz posiadane urządzenia - zwykle wybiera się gotowce z bazy (Pace na pewno już w niej jest, bo go znalazłem jak programowałem swoje poletko multimedialne)

2. jeśli w bazie nie ma urządzenia, to można "nauczyć" pilota logitechowego poleceń z pilota oryginalnego (po prostu "świeci się" polotem oryginalnym w pilota logitechowego, a w aplikacji wybiera rodzaj przycisku, który ma tak "świecić")

3. z wybranych urządzeń komponujesz akcje (actions) - po prostu ustawiasz co musi być włączone jak chcesz wykonać jakąś czynność, ja mam zdefiniowane następujące:

- "Radio": włącz wzmacniacz, przełącz na Radio

- "nc+": włącz TV, włącz wzmacniacz, przełącz na TVSAT, włącz dekoder Peace, przełącz TV na HDMI1

- "Playon": włącz TV, włącz PlayonHD, włącz wzmacniacz, przełącz na DVR, przełącz TV na Component

- "DVD": włącz TV, włącz DVD, włącz wzmacniacz, przełącz na DVD, przełącz TV na Component

Pilot logitecha sam dba o to, aby wyłączyć te które są w danej akcji nieużywane.

 

Acha! Jest mały minus. Pilot pamięta stan w jakim powinno być urządzenie, więc jeśli np. wyłączając wszystkie urządzenia "za krótko" przytrzymamy pilota skierowanego na nasz multimedialny kącik, to może zdarzyć się, że coś się nie wyłączy. Potem jak będziemy uruchamiać "akcję" to włączone urządzenie się wyłączy (dotyczy tych, które mają ten sam sygnał ON/OFF - zwykle zdecydowana większość urządzeń tak działa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam od jakiegoś czasu zauważyłem dziwną przypadłość w moim dek. A mianowicie chodzi o to że podczas oglądania meczów na ekranie pojawia się w różnych miejscach i kolorach pewien ciąg cyfr!!! nie można przełączyć wtedy na inny kanał gdyż włącza się pasek EPG. Dopiero jak się wyłączy EPG to można przełączyć. Miał ktoś podobną sytuacje, lub wie o co w tym chodzi?? Problem dotyczy tylko kanałów C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upewnij się, że typ konwertera ustawiony w menu jest prawidłowy (Twin lun pojedyńczy). Jeśli problem z odbiorem nadal występuje, sprawdź instalację antenową. :roll:

 

 

Taki komunikat mi sie wyświetla??? Na stary deku działa wszystko. Nieraz pojawi sie obraz a po kilku min. ginie i znowu pojawia sie komunikat???....co może być przyczyną? Dzieki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...