Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy macie coś takiego, że jak długo ogląda się jakiś kanał i przełączy na kanał hd to ten klatkuje i pomaga dopiero przełączenie na inny kanał i powrót na ten kanał hd?

Sporadycznie miewam tak samo, czasem też przy odtwarzaniu nagrań. A z innej beczki: czy ktoś miał tak że był dźwięk ale brak obrazu ze stacji? Wykluczam wadliwe hdmi bo jest menu i epg. Nie pomaga reset ,chwilowe odłączenie od sieci ani powrót do ustawień fabrycznych. Dopiero wyłączenie na całą noc rozwiązało problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest zabezpieczenie przed streamami w necie. Puszczają Ci numer karty na ekranie i wtedy patrzą jakie numery wyskakują na poszczególnych streamach i wtedy już wiedzą wszystko bo numer karty to wszystkie dane o abonencie i taki gość ma problem :D

A jak dekoder "biorcy" nie ma zaszytego takiego "ficzera" to kto ma problem?

Gdzieś czytałem, że to ma służyć do kontroli praw do odtworzeń w miejscach publicznych, np. mecze w pubach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o sharing w sensie dzielenie się uprawnieniami tylko sharing w sensie nadawania dalej kanału w necie czy odtwarzania w pubie. Włączając taką transmisję na stronach typu meczyki czy na Sopcaście widzisz dokładnie to, co nadający robi na swoim dekoderze, jak sprawdza godzinę to oglądającemu też się to pojawi na ekranie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie wymiany dekoderów piszą coś o blokowaniu nagrywania po euro. Czy to dotyczy wybranych modeli dekoderów czy również pace, bo ja regularnie zgrywam na dvd i nie mam żadnych problemów? Podobnie z wyświetlaniem numeru - u mnie jak do tej pory na żadnym nic się nie pojawiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blokowanie nagrywania po Euro polega właśnie na tym, że obraz nie poleci naraz po HDMI i po innym źródle. Jak masz puszczony obraz tylko po Euro to możesz nagrywać, ale wiadomo, że nikt kto ma telewizor HD nie puści sobie obrazu po Euro. No, nikt rozsądnie myślący, bo znam takich, co na nowych tv tak oglądają a nawet analog i cieszą się, że mają kanały w HD :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...