Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O co chodzi z wymianą Pace HD na sagemcom plus? Właśnie zadzwonili do mnie, że jest akcja wymiany i w ciągu 4 dni mogę odebrać nowy dekoder bez opłat i zmiany umowy a pace zostaje mi na własność po zakończeniu umowy. Pani na koniec zapytała czy nie mam problemów z obecnym dekoderem. Proponowała sprawdzenie instalacji za " drobną" opłatą ale podziękowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja byłem zaskoczony, dwa razy pytałem czy aby nie pomyliła się i nie chce wymienić tunera SD. Powiedziała, że chcą aby abonenci mieli lepszy dostęp do oferty. Pace HD mam mieć na własność a nowy sagem za darmo wynajem. Sprawdzę w salonie czy się nie pomyliła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam multiroom (2 karty Cameleon). Dzwoniła 2 razy z numeru 500919205. Najlepsze jest to, że chyba 3 lata temu kupiłem od nich Sagemcoma DSi87. Jak zapytałem jaki dekoder mi proponuje to powiedziała, że chodzi o Sagemcom Plus. Z ciekawości podejdę do salonu bo zdziwiło mnie, że chcą mi dać Pace na własność i jeszcze Pani twierdziła, że ma te same możliwości plus stabilna praca i dodatkowe kanały, które nie działają na Pace. To chyba nie chodziło jej o DSI 83/87 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ostatnio przegladalem vod na naszym pece i z ciekawisci wcisnelem hbo seriale wczesniej zawsze wyskakiwala informacja z prosba o uruchomienie pod nr... Nie pamietam dokladnie. Tym razem wyskoczyla mi lista dostepnych a ktualnych pozycji z hbo wszytkie ze statusem dostepne wkrotce. Czy moze cos sie zmienilo i ten serwis bedzie dostepny w nc+?

Też mi działają HBO Seriale, korzystam bez komplikacji od ponad dwoch miesiecy - we wrzesniu przedluzalem umowe i być moze to własnie wtedy zaczely działać, ale nie potwierdzę tego.

HBO Seriale działają u mnie tylko na jednym cameleonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie uznałem pozytywne przejście aż dwóch planszy tzn menu wyboru opcji seriale i pozniej planszy z podmenu (tytuly powinny miec status "usluga niedostepna", a nie "dostepny wkrotce") za uprawdopodobniajace działanie usługi.

No ale jak ciągle "niedostepne" to może nie działa.

 

PS.W sierpniu 2013 wsadziłem do dlugo nieuzywanego pace'a starą kartę sprzed wymiany kart i ona oblokowywala w menu 'hbo seriale' i filmy mialy status "dostępny wkrótce", ale na przestrzeni miesiąca to tak tylko ze dwa razy się sciągneła seria po kilka tytulow czyli ze moze czasami dosyl nie jest kodowany i wtedy sie zapisywaly - nie znam się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...