Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dekoder PACE PVR HD. Czy możliwe jest, abym w sobotę obejrzał na żywo Grand Prix a w tym czasie nagrywał Derby Madrytu? Kiedyś już tak próbowałem robić, że oglądam mecz a nagrywam w tym czasie film to mi się wyświetlał komunikat, że rozpoczyna się proces nagrywania, a jak go zatwierdziłem to i tak wywaliło mnie na kanał z nagrywanym filmem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale skoro Philips miał problemy z odbiorem, a nie powinien, tzn że problem ciągle leży gdzieś w instalacji antenowej (prawdopodobnie nieprecyzyjne ustawienie czaszy, skos LNB, etc.). I tylko lepsza głowica niweluje ten błąd. Skutek tego stanu może być taki, że może przyjść aura przy której nawet Pace już nie będzie odbierał niektórych kanałów, które jeszcze by odbierał gdyby ta antena(?) była ustawiona dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie.Mam problem z nagrywaniem w w/w dekoderze.Problem polega na tym że jeśli jest znany początek i koniec danego programu to gdy włączę nagrywanie to nagrywa góra 6-7 minut i przestaje nagrywać.Bardzo często również nagrywanie w ogóle nie chce sie włączyć. Jedynie nagrywa cały program gdy nie jest znany jego początek.Wtedy wyskakuje komunikat że nie jest znany czas trwania programu i nagrywanie zakończy się za 3 godziny. Wtedy faktycznie nagrywa te 3 godziny. Oprogramowanie jest aktualne. Czy wy tez macie problem z nagrywaniem w tym dekoderze.Ja osobiście wymieniałem go w już dwa razy i za każdym razem był taki czy inny problem z nagrywaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie problemu z sygnałem nie ma.Po prostu oglądam film który nagrywam i po paru minutach dioda robi się z różowej niebieska i nagrywanie jest przerywane bez żadnej informacji o tym.Co ciekawe niekiedy dekoder w ogóle nie reaguje na próbę uruchomienia opcji nagrywania.Naciskam rec i tylko widzę jak miga dioda na dekoderze i nic sie nie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle to wymieniłem ostatnio ten dekoder z wersji Cyfra + na NC+ ( poprzedni po jakimś czasie oglądania pokazywał tylko czarny obraz, restart i znowu pare godzin ok ) i ma lepszą obudowę :) Wreszcie widać co jest na wyświetlaczu hehe.

 

Dobrze, że jeszcze ma jakieś wsparcie ten sprzęt ja lubie go :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby zmiana minimalna, ale jakże ważna. Wreszcie EPG pisane tylko dużymi literami. Według mnie teraz siedząc znacznie dalej od TV trudno było przeczytać z EPG najbliższe pozycje. O opisach nie wspomnę. Mam jeszcze Pace-a SD - tego słynnego z czerwonymi prostokątami w nazwie kanałów. I tam, przez duże litery, EPG jest znacznie bardziej czytelne niż w PACE PVR. Póki co, jak dla mnie zmiana na "+". Jednak przed ostateczną oceną jednak się wstrzymuje do jutra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@selko, to dekoder ze zwrotów poklientowskich, jedynie ma wymienioną obudowę na nową, bo pewnie stara była porysowana albo coś :)

Od startu nc+ to produkowali już jedynie mediaboxy i teraz wifibox, reszta to zapasy magazynowe lub refubrished :)

Za czasów Cyfry+ było już kilka wersji Pace'ow wyprodukowanych na Węgrzech, Ukrainie, z niebieskim lub zielonym wyświetlaczem, z tunerem lub bez DVB-T. Sam napis na obudowie nie jest żadnym wyznacznikiem tego co siedzi w środku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...