Skocz do zawartości

LG Cinema 3D


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak jest u was ze współpracą z modułami do odbioru tv sat lub kablówki. W moim przypadku moduł CI "zawiesza tv". Na infolinii LG powiedziano mi dzisiaj, że ich modele są przygotowane do pracy z każdym modułem, jednak jak nie współpracuje to jest to wina modułu. Dajmy na to Cyfrowy Polsat w pewnym momencie przestał sprawdzać poprawność działania modułów i to że działa lub nie może być uzależnione od producenta, czy nawet serii. CP twierdzi, że to wina telewizora. Na razie wiem, że muszę poszukać modułu na wymianę, jak to nie pomoże, mam się kontaktować z serwisem LG.

 

Przy okazji zapytałem o moduł UPC, w tym przypadku jest wszystko w porządku. W przypadku modułu od MM, LG nie gwarantuje poprawność działania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na stronie LG można pobierać oprogramowanie do tv (mój od ponad roku nie chce/nie widzi nowych softów w necie przez wifi), więc chcę go zaktualizować przez USB. A na stronie LG jest kilka punktów: softwarefile (dwa pliki) i smartshare (dwa pliki). O tych drugich nie znalazłem ani słowa w instrukcji aktualizacji softu. Co to jest? Co z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest program do kompa, abyś mógł np. udostępniać pliki na tv przez DLNA.Gdy jest komp włączony to można też z poziomu tv szperać w plikach video, jpeg itd. w kompie jak w penie czy dysku.. W tv sprawdź w menu czy ma ustawione automatyczne sprawdzanie aktualizscji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do DLNA uruchamiam w kompie program MediaHome4 i działa dobrze przez wifi (choć przycina na HD).

Mam ustawioną automat. aktualizację, ale przestało to działać chyba ze 2 lata temu. Ale dzisiaj cud: wgrałem przez USB najnowszy soft ze strony LG (z 22-02-2015) i działa YouTube (i to dobrze! -bez zacięć nawet na HD). A już straciłem nadzieję, sądziłem że dongle wifi jest zepsuty - a to było coś w sofcie. Zresztą poprzedni (chyba z 11/2014)przy wgrywaniu stanął na 99% i stał 3 godziny- musiałem wyłączyć z prądu tv a więc coś było nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Nie takie jasne, bo wymieniłeś 3 i napisałeś w taki sposób jakbyś tylko te 3 widział na oczy. Są jakieś zagraniczne bzdety . Nie przyglądałem się, bo nie interesuje mnie to. Mogę Ci napisać późnym wieczorem co tam jeszcze jest, jak z pracy wrócę. A o jakąś konkretną apkę Ci chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Właśnie weszła aktualizacja, niestety nadal nie ma możliwości szybkiego przełączenia pomiędzy DVBS a DVBT, to powinno być na wierzchu a nie ukryte i bardzo czasochłonne (oczekiwanie na wczytanie kanałów i dopiero po ich załadowaniu pojawia się źródło) Problem też jest z wyborem ścieżki dźwiękowej. Mam nadzieję ,że choć działanie będzie ciut szybsze, Ale ogólnie telewizorek jest OK (55LB671V).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy nie widzę żadnej znaczącej różnicy, nawet EPG nic nie poprawili, a prędkość przełączania kanałów to raczej subiektywne odczucie. Może nowy WEBOS wprowadzi jakieś diametralne zmiany, co prawda ponoć dla tych telewizorków z 2014r nie będzie to 2.0 tylko 1.x, ale lepszy rydz, niż nic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...