Skocz do zawartości
  • 0

Eleven i Eleven Sports - jak oglądać na...?


miragepl
 Udostępnij

Pytanie

Jak macie PlayStation 4 (a nie macie Smart TV) to polecam odpalić sobie ELEVEN przez przeglądarkę www. Działa full screen bez problemu, a i jakość obrazu jest - IMO - świetna. Nie jest to HD, ale FPSy znacznie lepsze, niż gdy np. podłączałem lapka. Oczywiście trzeba kilkadziesiąt sekund poczekać, aż sobie wczyta lepszą jakość. Patrze teraz na Barce i efekt jest naprawdę spoko. Zobaczymy czy serwery wytrzymają na meczach Realu i Barcy w weekend ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
Potrzebny jest serwer www + php.
Jak tylko PHP i HTML to po co pecet? Kolejne RPi z Raspbianem i heja. Po co jeszcze dopłacać elektrowni. Być może da się to razem postawić na jednym RPi 2 z OSMC.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Nie prawda ze tylko na terenie polski mozna ogladac, bo ja jestem w Hiszpani i tez dziala bez problemów, na Smart Tv, PC czy tablecie.

 

No wlasnie kiedy odpalam w smart tv w samsungu w przegladarce na stronie tvn player to wyskakuje komunikat material niedostepny w twoim kraju ( moze i prawda ze nie tylko w Polsce ale jestem w Belgii i taki komunikat mi wyswietla), natomiast na stronie eleven kiedy proboje uruchomic to nonstop tak jakby sie buforowalo wczytywalo i na tym koniec. I wracajac jeszze do tej wtyczki Hola która jest odradzana we wczesniej zamieszczonym artykule moze ktos podpowiedziec czego uzyc w zamian ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ładna kicha z tym, że rezygnują ze streamów na swojej stronie. Ta decyzja sprawiała, że koniec oglądania Eleven w Smart TV. W Playerze nie ma kanałów Eleven w aplikacji a ze strony nie będzię działać. To samo PS4. Beznadzieja, dla kogo ta TV? Na kompie mam oglądać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wchodzisz na stronę http://www.elevensports.pl, tam gdzie są playery. Następnie wyświetlasz źródło strony - w przypadku Chrome klikasz prawym gdzieś obok okna playera i wybierasz "Wyświetl źródło strony". Jak już jesteś w źródle strony to szukasz linków zaczynających się od http://api-cdn.overon.es/... Musisz cały ten link skopiować aż do znaczka " , ale bez tego znaczka. Następnie gdzieś go sobie wklejasz i wszystkie znaczki ~ zamieniasz na =. Następnie taki przerobiony link wklejasz do VLC. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Player.pl nie ma możliowsci ogladania poprzez SMART TV gdyż wtyczka Silverlight i brak odbioru w tej formie!!!

Ale u mnie na kompie nie działa.

 

Odpowiednia przegladarka np przeglądarka Chrome ma problemy na danej musi być zainstalowana wtyczka Silverlight wtedy bedzie obraz.

Nie działa dobrze na operze i edge. Objawy takie jak opisałem w poprzednim poście stronę wcześniej. Silverlight oczywiście mam.

Swoją drogą uważam to za skandal, jak Eleven traktuje telewidzów w Polsce. Dno totalne.

Edit - chrome się instaluje ale nie chce się uruchomić. CP z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...