Skocz do zawartości
  • 0

nBox z Enigmą


Dafy
 Udostępnij

Pytanie

Witam.

Pogooglowałem, poczytałem i 'odkryłem' nboxa z enigmą.

 

Najbardziej przydałoby mi się zarządzanie dekoderem online oraz oglądanie kanałów z poziomu komputera i telefonu.

 

Nie mam jednak zielonego pojęcia, który dekoder i która wersja enigmy byłaby najlepsza. Wiadomo, im większy dysk tym lepiej, ale ceny są strasnzie rozbieżne.

 

Czy jest ktoś w stanie mi doradzić i pomóc?

 

Link do allegro: http://allegro.pl/listing/listing.php?o ... e-1-3-0629

 

Ceny wahaja się od 150 do nawet 350. Kompletnie nie wiem który byłby odpowiednim.

 

Z góry bardzo dziękuje za pomoc.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Jakie bardziej inwazyjne;) szukaj nboxa z tzw modchipem;) (procek i flasz nie tykane)Ale nie pchal bym sie w ten szrot...Napisz na gg( widoczne w profilu)

Podaj cenę jaką możesz dać i czy ma być 2 glowice( miraclebox mini+) czy 1 (vu+zero)masz sprzęt z pewną gwarancją...od 400zł do 750

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Rok temu kupiłem białego nBoxa za ok 160 zł.Nie miałem z nim jeszcze żadnych problemów. Podłączyłem internet i dysk. Teraz mam multimedialne centrum. Za tą cenę rewelacja. Gdybym go miał wcześniej to wziąłbym najtańszy pakiet w nc+ ,bo po co im płacić jak wszystko jest w iptv, nawet Polsat Sport.Polecam,śmiało kupuj. Dokładnie przeczytaj opis aukcji, sprawdź sprzedawce i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Najbardziej z tego wszystkiego podpasowało mi to, że można bezproblemowo oglądać telewizję na komputerze czy telefonie/tablecie poprzez przeglądarkę.

 

Czy na tych dekoderach które zaproponowaliście powyżej można bezproblemowo zainstalować podobny soft i korzystać z telewizji na innych urządzeniach? Też zależałoby mi na tym, aby nie było to zbyt trudne gdyż jestem po prostu zwykłym laikiem ;)

 

Dzięki za wszelkie komentarze. Jak widać są podzielone, ale mimo wszystko jeśli nie znajdę niczego innego zdecyduję się kupić tego nBoxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tak to są softy które mają to w standardzie.Ogólnie E2 to jest soft( linux) dla dekoderów.Zaletą softu na linuxie jest to co opisane.Dodatkowo powiem ci że są inne fora na których masz wszystko opisane.Tylko w wypadku vu+ zero na raz będzie odbiór tylko streamu z 1 tp...nie bedzie niezależnego odbioru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Rok temu kupiłem białego nBoxa za ok 160 zł.Nie miałem z nim jeszcze żadnych problemów. Podłączyłem internet i dysk. Teraz mam multimedialne centrum. Za tą cenę rewelacja. Gdybym go miał wcześniej to wziąłbym najtańszy pakiet w nc+ ,bo po co im płacić jak wszystko jest w iptv, nawet Polsat Sport.Polecam,śmiało kupuj. Dokładnie przeczytaj opis aukcji, sprawdź sprzedawce i tyle.

Ok za 160 zeta i jeśli sprzedający z A.....O będzie uczciwy to warto ,ale tych sprzedawców jest jak na lekarstwo ,a większość to oszuści ,robią lifting N-BOX-a i pchają na sprzedaż :mrgreen: .DAFY @ jak to mówią '' nie mój cyrk nie moje małpy" Twoja kasa i twój wybór ,ale jest takie przysłowie '' chytry traci dwa razy'' więc moja rada trzymaj sie od N-BOX-ów z dala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Proszę o info czy jest jakaś opcja bez zmiany oprogramowania aby nbox mógł pracować tylko dla programów z Astry (Antena z konwerterem single, ustawiona bezpośrednio na Astrę bez konwertera na HB)? Wiem, że może być problem z aktywacją karty (może wyskakiwać ekran aktywacyjny) i kanały z astry powyżej K.500.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...