Skocz do zawartości
  • 0

Blu-ray Samsung BD-F8509S/ZG jako tuner do Cyfrowego Polsatu


wnyku
 Udostępnij

Pytanie

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Poczytałem trochę jego instrukcję obsługi, i szczerze powiem nie ma się co nawet za niego brać gdyż ma tuner właśnie DVB-S, a Cyfrowy Polsat chce zrezygnować z tego systemu w połowie 2015 roku, więc długo by Ci nie posłużył jako odbiornik do CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Widziałem ten opis z redcoona, ale w specyfikacji nie jest to czytelnie ukazane, również na stronie Samsunga.

W sumie jeżeli to prawda, że dysponuje turnerem dvb-s, to i tak dzisiaj niewiele zmienia, bo to zabytek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

1. Wszelkie dane, w tym ulotka ewidentnie podaja, ze jest tam tuner dvbs2. trudno sobie zresztą wybrazic inaczej, gdyż pochodzi on z kwietnia 2013 r.

http://cdn.billiger.com/dynimg/JzKn6X9e ... etails.pdf

2. Modul CAM CI+ CP musi dzialac

3. Troche teoretyzuje, ale zakupiłem ten sprzet i za około 4 dni będę go testowal (wlasnie z modulem CP) wiec podzielę się wrażeniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tuner w odtwarzaczu jest oczywiście dvbs2. Z najnowszym modułem Polsatu pracuje bezproblemowo. Są pewne trudności w programowaniu kanałów z astry, ale wynika to najprawdopodobniej z tradycyjnego "zapamiętywania" poprzednich ustawień i braku możliwości pełnego "resetu" - jakby "nie widział" diseqc do końca. Może ktoś potrafiłby pomóc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mam swój wymarzony moduł CI+ ale po włożeniu go do slotu (dolny) pojawia się komunikat: Urządzenie odbiorcze nie może zostać uwierzytelnione. Proszę skontaktować się z producentem swojego odbiornika (kod błędu 17).

Co w związku z tym ?

@ lawjack1: nie miałeś takiego komunikatu? do którego slotu włożyłeś moduł ?

Będe wdzięczny za pomoc

PS. Już działa :-)

Przełączyłem na kraj > niemcy (nie wiem czy to miało jakiś związek) wtedy udało się uwierzytelnianie i kanały już działały. Nie trzeba było ustawiać na 13. Czas przełączania kanałów jest taki sam jak w dekoderze Polsatu HD5000 ale czułość pilota jak i chodzenie po liście kanałów jest 10x lepsze. Obraz też wygląda jakby lepiej zdekodowany.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...