Skocz do zawartości
  • 0

Najtańszy dekoder HD do nc+


krzyh7
 Udostępnij

Pytanie

Witam,

Ponieważ nie chcą mi dać drugiego w rozsądnej cenie, zaczyna się zastanawiać nad opcjami. Przejrzałem trochę wątków ale nie jestem wiele mądrzejszy.

Potrzebuję drugi dekoder do multiroom w NC+. Ma być tani, ale solidny, chodzić bez problemu z kartą MR (nieparowaną) i mieć wyjścia HDMI. Może też być z tunerem DVB-T, ale to niekoniecznie, może być z używanych, najlepiej za 50-100 zł.

 

1. Co polecacie ?

2. Czy można kupić z allegro jeden z oryginalnych dekoderów Cyfry ? Wiem że Cyfra dawała takie dekodery na własność, ale chyba nie ma pewności jaki kto sprzedaje. Jeśli tak, to który z używanych dekoderów Cyfry+ jest najpewniejszy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
2. Czy można kupić z allegro jeden z oryginalnych dekoderów Cyfry ? Wiem że Cyfra dawała takie dekodery na własność, ale chyba nie ma pewności jaki kto sprzedaje. Jeśli tak, to który z używanych dekoderów Cyfry+ jest najpewniejszy ?

Dekodery Cyfry+ są jakie są. To indywidualne odczucia. Jedni chwalą drudzy ganią. HD! Właśnie takie używane dekodery się cenią. Twoja kwota z w/w przedziału jest za niska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dekoder Cyfry+ na własność?

A po co robić sobie problem?

Co zrobisz, kiedy Ci padnie, albo z innych powodów będzie potrzebny serwis?

Poza tym nikt przecież nie robi alternatywnego oprogramowania do tych dekoderów, więc będziesz chodził na sznurku za własne pieniądze.

 

TYLKO dekoder niezależny, ale HD za 100 złociszy, to chyba tylko w jakimś tanim komisie/lombardzie :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jego Cień ma rację.

Poza tym zejdźcie na ziemię niektórzy: niedługo będą fochy, że za 50 zł PVRa nie sprzedają z tancerką do tego.

 

Najtańsze sprawdzone (bez szału, ale z szeroką gamą opinii na forum) dekodery HD to wydatek co najmniej 200 zł za nówkę!

Są też egzemplarze nieznacznie tańsze (jakiegoś Cabletecha za 160 zł widziałem niedawno), ale rozsądny człowiek dopłaci i przynajmniej będzie miał coś sprawdzonego. Pomijam oczywiście dekodery sprzedawane po Cyfrze+, bo nigdy nie wiesz czy sprzedawany Sagemcom był na własność czy na wynajem + gwarancja + bezużyteczny do np. TNK po rezygnacji z nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No tak, tylko, że kolega @krzyh7 ma kartę nc+ nieparowaną i szuka do niej dekodera ... Za nieco ponad 100 zł może uda się wyrwać jakąś używkę na aukcji, np. Fergusona.

 

jeżeli chodzi o przedział cenowy, który Ciebie interesuje to może ten dekoder będzie pasować - Tuner Goclever DVB-T 400 Internet TV na :censored:

Może jednak nie będzie pasować. Dekoder ma być do TV SAT a nie DVB-T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jeżeli nie korzysta z MR-a, to co mu za różnica, czy korzysta z niesparowanej karty C+ na swoim dekoderze, czy ze sparowanej "mydelniczki"?

 

Różnica, to dutki w kieszeni, które by musiał wydać na niezależny dekoder ;) , już nie wspominając o takim "drobiazgu", jak funkcjonowanie wszystkich kanałów z wykupionego pakietu kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witam

Nie chcę zakładać nowego tematu, dlatego się podepnę.

Potrzebuję jakiejś telewizji na 3 miesiące. Wymyśliłem sobie Swiat Hd, czy jakoś tak. Znalazłem ofertę na allegro. Ale potrzrebuję jwszcze w miarę tanio dekoder, do którego będę mógł włożyć tą kartę. I na dodatek, uda mi się go po tych 3 miesiącach sprzedać. Poleccie coś dobrego do obsługi Hd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja tez szukam dla rodziców najtańszego HD ponieważ kupiłem im tv full HD .Oferowane mi sagemcoma za 50 zł jednorazowa opłata ale wtedy nie był mi potrzebny .

Jeśli ktoś ma na własność i chce się pozbyć to stòwkę mogę dać .Najlepiej z Wielkopolski lub Polkowice i okolic .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...