Skocz do zawartości
  • 0

Cyfrowy Polsat - Początek przygody!


kinio91
 Udostępnij

Pytanie

Witam,

 

Niedawno zdecydowałem się na zakup CP jako dostawcy usług telewizji satelitarnej. Z tego co się dowiedziałem dalszym krokiem powinno być zakupienie dekoderu (podobno te od Polsatu nie są najlepsze). Stąd moje pytanie i prośba jednocześnie o polecenie przez Państwo, uwzględniając doświadczenia i wiedzę, jakiegoś tunera do 500 zł. Dodam że mam moduł karty Ci+.

 

PS. Próbowałem coś znaleźć samemu ale tego jest tyle, że człowiek musiał by się tydzień uczyć tematu..

 

Pozdrawiam,

lukater

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Witam,

 

Dziękuje za szybkie odpowiedzi! :)

 

1. Co do Fergusona to czytam ogólnie dosyć niepochlebne opinie o nim, ale ogólnie o marce, nie wiem czy ma to przełożenie na ten konkretny dekoder. Co czytam ? Słabe wsparcie techniczne, stary soft, problemy z czytaniem niektórych modułów (ja mam CP moduł CI+), wolne chodzenie, awarie techniczne..

 

2. Jeżeli chodzi o Opticum HD X406p to pasował by mi bardzo ale słyszałem, że marka powoli się kończy (zamykają firmę?) i jest bardzo słabe wsparcie techniczne (ostatni soft na ten dekoder to 2011 r.).

 

3. Golden Interstar Xpeed LX1 HD bardzo ciekawy ale nie wiem czym się "je" Linuxa (wieczny Windowsowiec z tej strony). Jak się sprawuje soft i czy czyta CP ?

 

Z góry dziękuje za odpowiedzi,

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Najlepsze wsparcie znajdziesz w Miraclebox Mini+ włącznie z CI+ ja piszesz masz CI+ wiec moduł polsatu będzie najlepiej działal na Miracle;)

 

Nikt tu nie wspomniał o antenie i konwerterze chyba więc polecę antenę minimum 80-90cm + 2x konwerter twin+ przełącznik diseq sztuk 2.

 

Wtedy mam odbiór z 19,2E oraz 13E ;) Antena im większa tym lepiej ( zapas sygnalu przy deszczu/burzy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wg mnie lepiej dodać te 100zł niż potem plakać.Pamietam jak kupilem Dm800 dałem 1400zł a wcześniej przed nim kupiłem Fredka hd hf8900 za 100zł mniej;) I z Ferdkiem wiecznie problem a to epg a to nagrywanie.Tak samo jak ty pożałowałem plus minus 100zł;)I płakałem że poskąpiłem. 1 Głowica miracle to 599 jak dla ciebie;)z dostawą.2 zas 739.Tylko sie dogadać. Napewno masz głownie zaletę CI+ gdyby Polsat jednak odpalil CI+ to 99% dekoderów nie ma wsparcia a Mira choć nieoficjalne to ma;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witam,

 

Naprawdę ja jeszcze gry wstępnej nie skończyłem a Ty już do kolejnej części przechodzisz :). A tak na poważnie, pomyślę nad sprzętem ale narazie chcę sobie ogólne, szerokie spojrzenie ustawić. Znalazłem Golden Interstar Voyager II, może to jest dobry wybór?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ogólnie Goldenki moim zdaniem są ok .Kiedyś miałem Golden Media Unibox 9080 i byłem z niego zadowolony. Co do tunera to @kaspian0007 @ Ci dobrze radzi i tu chyba byłoby najlepsze wyjście .Jeśli jednak kasa jest przeszkodą to Openbox sx4 (ORYGINAŁ :!::!::!: ) był by najlepszy jak do 500 zł. ma też dobre wsparcie jak i również wsparcie natywnego CI+ i bez problemu każdy laik sobie da rade :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dzięki za odpowiedź!

 

Co do Openbox sx4 to dla mnie odpada z prostego powodu, mianowicie dekoder będzie zabudowany a karta musi być wyciągalna :)

 

Ale wiem, że tego wcześniej nie powiedziałem dlatego dziękuje za poradę.

 

PS. Poważnie zastanawiam się nad Voyagerem II, dobra cena (dodatkowo do 500 zł dokupię dysk i adapter Wi-Fi) i chyba nie najgorsze opinie ?

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jeśli nie szukasz wodotrysków to będzie dobrym wyjściem ,jednak jak chcesz na to przeznaczyć do 500 zł to jednak Golden Interstar Xpeed LX1 HD a co do linuxa to chwila nauki i będzie git (wszak systemu nie musisz rozbierać na czynniki pierwsze :mrgreen: ) ,ale jednak najlepiej Miraclebox Mini+ .Cena ceną ale tunera nie kupujesz na rok tylko na lata :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...