Skocz do zawartości

Chilli ZET


Koz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

i stało się. Zasięg Zet Chilli zostanie zarżnięty w nocy z 14 na 15 lutego.

Do tej pory nasza bezkompromisowo rockowa stacja była dostępna w Warszawie, Krakowie i aglomeracji śląskiej (w tym Bielsku-Białej). Od 15 lutego 2015 roku będzie jej można słuchać również w Gdańsku, Gdyni, Koszalinie, Łodzi, Olsztynie, Poznaniu, Rzeszowie, Szczecinie, Wrocławiu i Zielonej Górze!

Zasięg techniczny sieci wzrośnie do 7,83 mln osób.

 

NOWE CZĘSTOTLIWOŚCI:

Warszawa 106,8 FM

Gdańsk 92,0 FM

Gdynia 101,1 FM

Koszalin 106,9 FM

Kraków 101,0 FM

Łódź 89,6 FM

Olsztyn 91,9 FM

Poznań 101,6 FM

Wrocław 106,9 FM

Rzeszów 96,4 FM

Szczecin 104,9 FM

Zielona Góra 98,4 FM

Śląsk 106,4 FM, 89,8 FM (Bielsko-Biała 105 FM)

 

Cieszycie się? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i stało się. Zasięg Zet Chilli zostanie zarżnięty w nocy z 14 na 15 lutego.
Do tej pory nasza bezkompromisowo rockowa stacja była dostępna w Warszawie, Krakowie i aglomeracji śląskiej (w tym Bielsku-Białej). Od 15 lutego 2015 roku będzie jej można słuchać również w Gdańsku, Gdyni, Koszalinie, Łodzi, Olsztynie, Poznaniu, Rzeszowie, Szczecinie, Wrocławiu i Zielonej Górze!

Zasięg techniczny sieci wzrośnie do 7,83 mln osób.

 

NOWE CZĘSTOTLIWOŚCI:

Warszawa 106,8 FM

Gdańsk 92,0 FM

Gdynia 101,1 FM

Koszalin 106,9 FM

Kraków 101,0 FM

Łódź 89,6 FM

Olsztyn 91,9 FM

Poznań 101,6 FM

Wrocław 106,9 FM

Rzeszów 96,4 FM

Szczecin 104,9 FM

Zielona Góra 98,4 FM

Śląsk 106,4 FM, 89,8 FM (Bielsko-Biała 105 FM)

 

Cieszycie się? ;)

Pogrubiłem błąd. W Zielonej Górze będzie to 92,9 MHz (jak obecnie Zet Chilli), a 98,4 na dzień dzisiejszy testowane jest (także Zet Chilli) w Gorzowie Wielkopolskim. Oficjalnie 98,4 Zet Chilli jest przydzielone dla RTCN Zielona Góra/Jemiołów które położone jest mniej więcej w połowie drogi między Zieloną Górą a Gorzowem Wielkopolskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...

Eurozet rozstaje się z Rafałem Bryndalem, który stracił ostatnią audycję pt. ''Rafał Bryndal Jazz Quartet'' w Radiu ZET Chilli:

http://www.press.pl/tresc/45120,eurozet-rozstaje-sie-z-rafalem-bryndalem_-ktory-stracil-ostatnia-audycje

 

Dla mnie to skandal, że Eurozet pozbywa się kolejnej legendy z radia jaką jest Rafał Bryndal. Pamiętam jego słynny duet z Rafałem Sławoniem, czy kultowe już ''Rozmowy Rolowane'' które prowadził w duecie z Edytą Jungowską. Będzie mi brakowało jego głosu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Tak sobie myślę że skoro obecne stacje tematyczne Eurozetu, najczęściej te z marką Radia Zet w nazwie są uznawane za marne, to czy nie lepiej byłoby w ich miejscu utworzyć jedną, dużą sieć radiową. Na myśl przyszła mi tutaj polska wersja popularnej w Czechach i na Słowacji marki Europa 2, która to śmiało mogłaby stanowić odpowiedź na oklepane stacje jakimi są RMF Maxxx czy Radio Eska.

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Nazwa to mi rybka, ale mogliby przywrócić pełna sieć nadawania, bo do Warszawy i na Hel mam za daleko:

Eurozet otrzymało też zielone światło od KRRiT na rozszerzenie koncesji o kolejną stację nadawczą - tym razem na Helu, o częstotliwości 107,8 MHz. Będzie to czwarty nadajnik stacji - po Warszawie, Krakowie i Katowicach.

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Nie ma dużej mocy bo  tylko 500 W i do tego z dość niskiego obiektu nadają,ale dzięki ustawionych antenach nadawczych bardziej w stronę Trójmiasta i bardzo dobrej widoczności optycznej da się  ich niezle odebrać.Też mi kiedyś bardziej podobała się muzycznie ta stacja,więcej elektronicznego Chillout puszczali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

107,8 FM jest nadawane z tego samego obiektu, co Radio Kaszebe 106,1 FM. Charakterystyka anten to dwa dipole (w pol. pionowej) ustawione na Trójmiasto.

Niedługo zostanie uruchomiona kolejna częstotliwość Chillizet - 91,6 MHz w Wejherowie.

Jeżeli to poleci z obiektu Wejherowo / Sportowa (ten sam, z którego nadaje Norda FM 88 MHz), to prognozuję dosyć dobry zasięg - w szczególności zyska Gdynia i okolice. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Po dłuższym odsłuchaniu uważam że w Krakowie stacja Chillizet ma złą częstotliwość gdyż malutki nadajnik jaki ma obecnie Meloradio na 101,3 MHz w zupełności bym im wystarczał. Tak więc tutaj zamianę częstotliwości pomiędzy oboma stacjami z perspektywy czasu oceniam na minus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

To jedna z nielicznych stacji odbieranych u mnie (oprócz RMF Classic, Radia Pogoda), która nadaje muzykę inną niż pop, rock oraz klasyka. Muzycznie nawet, nawet, ale audio prowadzących tragedia. Raz słyszałem, że prowadząca brzmi jak robot. To nie są zakłócenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
W dniu 9.10.2021 o 10:05, BiL napisał:

To jedna z nielicznych stacji odbieranych u mnie (oprócz RMF Classic, Radia Pogoda), która nadaje muzykę inną niż pop, rock oraz klasyka. Muzycznie nawet, nawet, ale audio prowadzących tragedia. Raz słyszałem, że prowadząca brzmi jak robot. To nie są zakłócenia!

? RMF classic czasem jest inkrustowany klasyką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...