Skocz do zawartości

Zet Gold (dawna Planeta FM, Plus Toruń oraz Traffic FM)


Qrzysztof
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ktoś nazwał tych fanatyków Planety "umcykomaniakami" [...]

To chyba było moje określenie. ;)

[...]

 

Myślisz, że masz się czym chwalić? Moim zdaniem to było żałosne i na niskim poziomie... Jak widać nie każdy "dojrzały słuchacz" ZET Gold jest dojrzały. :lol2:

 

W 100% się podpisuję pod tym co napisał @Carismath. Myślę, że @Qrzysztof to dobitnie wytłumaczył, tylko gdyby oni to tylko zrozumieli, że to nie jest kliknięcie kilku przycisków na komputerze i gra...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to porównanie tego do zabawy w 15min z fruityloops, jest mocną obrazą dla ludzi którzy się tym zajmują i wyrazem ignorancji.

Eee, co tam Fruityloops. :P Najlepsza zabawa jest w Audacity z gotowymi piosenkami i dodatkowymi samplami. :lol2: Sam tak skleiłem dużo przeciętnych mixów i kilka, nawet więcej niż przeciętnych. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeden z lepszych prezenterów, dj-ów radiowych Bogdan Fabiański z RDC przeszedł do radia Zet Gold. Pamiętam jego niezapomniane audycje z lat 80-tych takie jak „Słuchajmy razem” w piątki od 22-23 czy Europejska Lista Przebojów w soboty gdy jeszcze prowadził audycje w radiowej Dwójce. Wtedy jeszcze jako młodziak nie raz zarywałem noce słuchając "Studio Stereo" w soboty od 22:00-0:50. Oj, to były czasy. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w Zet Gold także będzie puszczał Italo Disco? "

Co nieco z Italo Disco grywał: P. Lion, Max Him, Valerie Dore, Ken Laszlo, Eddy Huntington to chyba nie u niego, ale przed przyjściem "Fabiana" leciał w piątkowy lub sobotni wieczór.

Pewnie jeszcze coś zagrał, ale nie pamiętam...poza tym, oczywiście europejski odpowiednik, Euro Disco - C.C. Catch, Modern Talking, Bad Boys Blue, Bandolero, London Boys. I sporo eurodance'u z 90s.

 

Audycja ciekawa, w piątek lepiej wypada od "Disco Party" Złotych Przebojów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 8 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...

Czy ono takie rozsądne, to nie wiem... Dzisiaj był od 16. dzień z Michaelem Jacksonem, i puszczali zaledwie jedną jego piosenkę na godzinę... :roll: A ciekawostek z życia tyle co kot napłakał, i to jeszcze musieli nabąknąć o sprawie sądowej z 2003 roku... :roll: Nie słuchałem do końca więc nie wiem jak było jakieś 4 godziny temu, ale brakowało jeszcze, żeby powiedzieli o tej całej akcji z lekami przed jego śmiercią... :roll:

EDIT: https://m.facebook.com/RadioZETGold/tim ... art=1&_rdr Aha, czyli ta jedna piosenka to był czas na zadzwonienie? Bo włączyłem na moment po 19., i nie trafiłem na Jacksona... Z takimi zabawami to niech się... yyy, ja dziękuję za takie zabawy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...