Skocz do zawartości

RMF FM


mateo.poznan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Radio Zet tymczasem zmieniło ramówkę wprowadzając w dni powszenie duet w paśmie dziennym czyli między godziną 10 a 15. Ciekawi mnie jak na ten ruch zareaguje konkurencja z RMF FM. Przyznam że chętnie bym słyszał czwórkę z urodzinowego programu wieczornego w o godzine poszerzonej audycji porannej. Dopiero potem mógłby być duet Olbratowskiego i Skowrona do którego mogłaby dojść jakaś prezenterka. Poza tym chętnie słyszałbym Maciborka i Jędrycha w jednym magazynie muzycznym który to zastąpiłby programy "Dobrze Zagrane" (zamiast niego byłby inny program na przykład mówiący o kuchni radiowej i zapraszający do siebie słuchaczy tak jak ma to miejsce teraz w piątek w ramach "Poplisty Plus") i "Poplistę Plus". Przyznam że świetnie to wszystko wychodziło podczas dnia specjalnego z okazji urodzin stacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Moim zdaniem powinno się wszystkie kombinacje typu:

- Kamil Baleja, Robert Karpowicz, Jacek Tomkowicz

- Daniel Dyk & Kasia Wilk

- Krzysztof Urbaniak & Ewelina Pacyna

- Marcin Jędrych & Darek Maciborek

Umieścić w wiosennej ramówce stacji przykładkowo Krzysztof Urbaniak i Ewelina Pacyna idealnie nadawaliby się do pasma dziennego (9 - 14 lub 10 - 14) za Sławomira Kowalewskiego który to trafiłby do pasma nocnego. Natomiast wymienione powyżej trio idealnie sprawdałoby się w programach wieczornych w związku z czym do RMF FM z RMF Maxxx powinna przejść Karolina Kowalska która to wraz z Tomaszem Olbratowskim i Przemysławem Skowronem poprowadziłaby poranne pasmo stacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Radio Zet tymczasem zmieniło ramówkę wprowadzając w dni powszenie duet w paśmie dziennym czyli między godziną 10 a 15. Ciekawi mnie jak na ten ruch zareaguje konkurencja z RMF FM. Przyznam że chętnie bym słyszał czwórkę z urodzinowego programu wieczornego w o godzine poszerzonej audycji porannej. Dopiero potem mógłby być duet Olbratowskiego i Skowrona do którego mogłaby dojść jakaś prezenterka. Poza tym chętnie słyszałbym Maciborka i Jędrycha w jednym magazynie muzycznym który to zastąpiłby programy "Dobrze Zagrane" (zamiast niego byłby inny program na przykład mówiący o kuchni radiowej i zapraszający do siebie słuchaczy tak jak ma to miejsce teraz w piątek w ramach "Poplisty Plus") i "Poplistę Plus". Przyznam że świetnie to wszystko wychodziło podczas dnia specjalnego z okazji urodzin stacji.

Dobrze zagrane to świetny program i niech go RMF nie rusza. Generalnie zmiany w RMF oceniam na plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam w RMF FM audycję Polisz Temat sobota godzina 15-16.

W najbliższą sobotę Frontowiec wysłucha tę audycję od początku do końca.

A potem oceni jakość Polisz Tematu w RMF FM, i dowie się czy da się tej audycji wysłuchać czy może przerzucić się na inne radio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Tymczasem mnie ciekawi co RMF FM wykombinuje na lato 2015 pod względem ramówki i czy ktoś na ten czas zniknie z ramówki. Ja mam nadzieje że obydwie panie tzn. Ewelina Pacyna i Kasia Wilk zostaną a letni urlop będzie dotyczyć w głównej mierze Przemysława Skowrona, Tomasza Olbratowskiego oraz prowadzącego Kontrwywiad :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dziś jak dla mnie bardzo przesadzają z piosenkami Video na antenie radia RMF FM, a jest to spowodowane "Koncertem za jeden uśmiech" w Niedzicy o godz. 18:00. Już dziś drugi raz leciał utwór "Środa Czwartek".

 

09:14 Video - Wszystko jedno

11:50 Video - Środa Czwartek

12:46 Video - Papieros

14:38 Video/Anna Wyszkoni - Soft

16:14 Video - Środa Czwartek

 

Ale mieć bogatą bazę muzyczną i puszczać pięć razy (wczoraj 17:10, wczoraj 20:53, dziś 01:10, dziś 07:12, dziś 13:12) w ciągu ostatnich 24 godzin "Sarsa - Naucz mnie" lub utwory z poplisty po 3-4 razy na dobę to jest pójście na łatwiznę dla układającego playlistę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Znamy już część ramówki RMF FM na jesień - oto oferta na dni powszednie:

05:30- 09:00 Wstawaj, szkoda dnia- Przemysław Skowron, Mariusz Kałamaga; Felieton Tomasza Olbratowskiego, Przygody dnia poprzedniego Tomasza Knapika.

09:00- 14:00 Byle do piątku- Robert Karpowicz; Reporter RMF FM Robert Korólczyk.

14:00- 19:00 Lepsza połowa dnia- Kasia Wilk, Kamil Baleja; Jacek Tomkowicz w samochodach słuchaczy.

19:00- 23:00 Poplista- Darek Maciborek; Przebojowe wesela.

23:00- 03:00 Dobra nocka- zmienny dyżur; telenowela komiczno-erotyczno-kryminalna.

A teraz pora na moją ocenę która jest następująca:

- Minus:

1. Wysadzenie Karpowicza z Poranka - przecież tamto pasmo mogłoby zostać prowadzone we czwórkę licząc z Olbratowskim

2. Zbyt mały czas dla pasma porannego względem innych audycji.

3. Znowu za długie pasma "Byle do piątku" oraz "Lepsza połowa dnia"

4. Karpowicz od 09:00 - wolałbym Ewelinę Pacynę

5. Skrócona Poplista - ten program w obecnym kształcie mogliby sobie już darować i zdjąć z anteny

6. Praktycznie 0 nowych głosów pokroju Kasi Wilk

+ Plus:

1. Niezmieniony kształt popołudniówki

2. Jacek Tomkowicz na antenie choć wreszcie widziałbym go w własnym programie muzycznym

3. Brak Kowalewskiego od 9:00 - ten gość działał mi już na nerwy.

4. Ciekawe atrakcje w pasmach choć mogłyby być jeszcze lepsze.

Podsumowując jak na razie ramówkę RMF FM oceniam na minus i znając życie napewno RMF Maxxx zrobi lepszą.

Czekam jeszcze na część od Faktów oraz ofertę na weekend. Może tu coś ciekawego będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba tę stację zreformować, dodać także audycje tematyczne: podróżniczo-motoryzacyjną, kulisową, dwugodzinny miks piosenek disco polo, magazyny informacyjno-publicystyczne, publicystykę, programy we współpracy, kabaret radiowy (z prawdziwego zdarzenia!), koncert życzeń, podsumowanie tygodnia, pasmo sportowe, miks legendarnych piosenek z różnych epok (trwający 30 minut), powieść tygodnia i transmisje koncertów muzyki popularnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...