Skocz do zawartości

Prawa do transmisji sportowych


adrian 18
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję, że całe to Eleven to blef i ostatecznie nigdzie nie wystartują. Swoją drogą C+ miał niegdyś wszystkie najlepsze ligi w Europie, potem oddał Eurosportowi Bundesligę, a teraz ma zostać tylko z polską i angielską... Stracić trzy wielkie ligi (hiszpańska, włoska, francuska) w jedno lato? Piękna katastrofa.

 

A Eleven - chcąc zaistnieć na polskim rynku - musi dogadać się z kablówkami. Pytanie kiedy i za ile.

 

P.S. Czy Lech i Legia zagrają w LE? Obawiam się, że obie ekipy mogą mieć z tym problem, ale jednak zakładam wariant optymistyczny:) Ostatecznie i tak MP smakuje dużo lepiej, niż pojedyncze zwycięstwa w pucharach;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś z was wie, jak wygląda sprawa z prawami do najbliższego sezonu skoków i biegów narciarskich. Bo Eurosport ma prawa od 2016/2017? Słyszałem że ten sezon jeszcze będzie na starych zasadach w TVP. Czyli skoki w TVP1, a biegi w TVP2. Jak to będzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do praw do La Liga?

Do 29.06 mozna było skladać oferty? A kto jest dysponentem tych praw, jaka firma?

I czy wiadomo czy są jakies pakiety, albo ile stacji zlozylo oferte?

 

Dołączam się do pytania. Zastanawiam się nad kupnem pakietu Canal Plus (w Inea - 50 zł. za miesiąc), ale uzależniam to od ich oferty. Dotąd byli hegemonem na rynku w zakresie transmisji z wydarzeń piłkarskich, a teraz stracili już dwie ligi (włoska, francuska) i nie wiadomo co z kolejną (hiszpańską). Irytuje mnie ta cisza w Internecie. Nikt nic nigdzie nie pisze, nikt nic nie wie. Kto bierze udział w przetargu na BBVA? Co z Ligą Europy? Wmieszał się w to wszystko ten cały Eleven, co oznacza dla sympatyków sportu dodatkowe opłaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nitros, oprócz meczów domowych z Estádio da Luz w ramach Primeira Liga w Benfica TV są także mecze angielskiej Premier League na wyłączność, mecze o Superpuchar Hiszpanii, eliminacje do Euro 2016, mecze domowe dwóch klubów z Segunda Liga: Benfica B i Farense, transmisje UFC oraz spotkania Benfiki m.in. w koszykówce i w futsalu. Kanały BTV są dostępne w portugalskich platformach cyfrowych w MEO i w NOS za dodatkowe €​9,90.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nitros, oprócz meczów domowych z Estádio da Luz w ramach Primeira Liga w Benfica TV są także mecze angielskiej Premier League na wyłączność, mecze o Superpuchar Hiszpanii, eliminacje do Euro 2016, mecze domowe dwóch klubów z Segunda Liga: Benfica B i Farense, transmisje UFC oraz spotkania Benfiki m.in. w koszykówce i w futsalu. Kanały BTV są dostępne w portugalskich platformach cyfrowych w MEO i w NOS za dodatkowe €​9,90.

 

Benfica TV wykupiła również prawa do Seria A i Ligue 1.

 

http://www.sportspromedia.com/news/benf ... _portfolio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj ciekawy link odnośnie praw do NHL: http://www.allesaussersport.de/archiv/2 ... ontag-305/ Ten gość ma często bardzo ciekawe informacje odnośnie praw. Jak już niedawno pisałem NHL jest bardzo niezadowolne ze wspópracy z Ami/Medge i jak się okazuje umowa z nimi została zakończona wcześniej i teraz prawa wróciły do NHL. Być może jest to szansa na zagoszczenie ponowne tej ligi w polskiej TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...