Skocz do zawartości

Prawa do transmisji sportowych


adrian 18
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Żeby nie było ja też nie wiem kiedy wykupili F1, ale pamiętałem że bardzo późno. Tutaj bardziej chodziło mi o symbolikę, że może Copa America zostanie wykupiona tuż przed turniejem, ale wtedy jeśli zrobiłaby to TVP to byłyby małe szanse na pokazanie meczy w kanałach otwartych (chyba że od fazy pucharowej).

W Niemczech też jeszcze nikt nie wykupił Copa America.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sentorio dobrze kombinuje. Osobiście nie wyobrażam sobie sytuacji, że będę zmuszony oglądać Copa America przez jakiegoś Youtube'a. Trzymajmy więc kciuki żeby tradycji stało się zadość.

 

Nie wiem kiedy dokładnie Polsat dokonał zakupu praw do F1 na ten rok, ale faktem jest, że zrobili to na tyle późno, że nie pokazali piątkowch sesji treningowych. Dopiero w sobotę była retransmisja P3.

Jeszcze gorzej było dwa lata temu kiedy Serie A powędrowała do nSportu. Nie pokazali wtedy dwóch pierwszych kolejek ligowych. Pod tym względem było to wydarzenie iście historyczne gdyż Serie A od lat 90. była pokazywana w naszym kraju z sezonu na sezon permanentnie bez żadnych tego typu wyrw i przerywników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety i mogą takie sytuacje sie powtarzac bo ceny praw rosną do gory. Telewizje same konkurują między sobą i ceny rosną a przychody albo zerowe albo minimalne.Przoduje tu przede wszystkim piłka nożna. Narazie nie ma wizji zeby sie to skonczyło niestety. Traci na tym kibic ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto chce oglądać to oglądanie. Osobiście wole mecze o takich godzinach. Na Mistrzostwach w Brazylii mecze były o podobnych godzinach a oglądalność była dobra. Mecz Japonia vs WKS o 3:00 w nocy oglądało ~260 tysiecy osób.

 

Chociaż wiadomo że mundial to nie to samo co Copa America.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wołek podczas poprzedniej edycji komentował Copa America, pamiętam jeden z późniejszych meczów(chyba Chile grało). Wiedzę ma ogromną, ale niestety jak Szpaq jest to wiedza historyczna. O tym co się dzieje w piłce płd. amerykańskiej teraz niestety wie niewiele, czyli tyle co przeczyta w Wikipedii. Niestety słychać po jego analizach, że meczów nie ogląda. Denerwujące są też jego wpadki z myleniem zawodników, nazwisk(nie przejęzyczenia, czy zła wymowa).

 

Jestem jednak ciekaw, czy TVP kupiła także CA 2016, czy jednak negocjacje zostawiła na później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proces sprzedaży praw mediowych do rozgrywek Ekstraklasy na sezon 2015/2016 i kolejne wchodzi w decydującą fazę. Czterech oferentów zostało zaproszonych do składania końcowych ofert na pakiety telewizji płatnej. Termin mija 3 czerwca 2015 r.

Ekstraklasa SA postanowiła więc zaprosić dzisiaj wszystkich oferentów, którzy w całym okresie przetargowym składali oferty na pakiety telewizji płatnej do składania swoich ofert końcowych w terminie do 3 czerwca br.

Po otwarciu ofert w obecności notariusza Ekstraklasa SA zarezerwowała sobie prawo do wszelkich decyzji: od bezpośredniego wyboru partnera lub partnerów, przez dodatkowe negocjacje z wybranym partnerem lub partnerami, aż po rozwiązania skrajne, czyli zamknięcie postępowania czy odrzucenie ofert.

Podczas posiedzenia Rady Nadzorczej Ekstraklasy, które już wcześniej zostało zaplanowane na 10 czerwca, może dojść do wybrania finalnej oferty jednego lub kilku oferentów w zakresie pakietów telewizji płatnej.

http://www.ekstraklasa.org/nadawcy-zaproszeni/9

Czyli wiemy ze w toku calego okresu przetargowego bylo dokladnie 4 chetnych na pakiet dla tv platmych. Na 100% bylo to NC+, na 90% Cyfrowy Polsat. Jakies typy co do dwoch pozostalych chetnych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...