Skocz do zawartości

Prawa do transmisji sportowych


adrian 18
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

NC+ nie ma calej pilki noznej.

Jak to nie ma, chyba że liczysz jakieś śmieszne rozgrywki ligi rosyjskiej lub jeszcze śmieszniejsze ukraińskiej.

Jesli dla Ciebie liga rosyjska czy ukrainska to smieszne rozgrywki to nie mamy o czym rozmawiac. Sorry, nie ten poziom.

 

Taki moglby byc rozklad praw:

Bundesliga - Eurosport

NC+ - liga angielska, hiszpanska, wloska

Bein Sport - Ekstraklasa, liga francuska,

CP - liga rosyjska, ukrainska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jesteś w błędzie. Pierwszy z brzegu świeżutki przykład to sprawa utraty przez TVP pucharu świata w skokach na rzecz Eurosportu. Przecież przez tyle lat publiczna telewizja transmitowała skoki, zapewnia świetną relację, oprawę i komentatorów, ba lepszych niż na Eurosporcie. Prawda jest jednak taka że stracili puchar w skokach. To jest biznes a nie jakieś ciamcia-ramcia.

Sprawa wygląda tak że nc+ traci grunt pod nogami, z tego co wyłuskałem w sieci wnioskuję(to tylko moje prywatne zdanie) stracili prawa tak do Enea Ekstraliga jak i do Ekstraklasy. To dwa najważniejsze filary sportu rodzimego w tej platformie i śmiem twierdzić że "już po ptokach" a więc stracili je.'

Podejrzewam kto zakupił prawa, zwłaszcza do EE jednak na razie się wstrzymam z "diagnozą". Dodam tylko że jeśli ktoś myśli że EE zobaczy na kanałach Polsat Sport/Ekstra/News czy nawet nieistniejącym jeszcze Weekend to jest w błędzie. Nie będzie źle ale nie tak różowo jak się niektórym wydaje. co by nie mówić to nc+ straci i to bardzo mocno, dostali w obie stopy na raz bez ostrzeżenia czego się nie spodziewali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli dla Ciebie liga rosyjska czy ukrainska to smieszne rozgrywki to nie mamy o czym rozmawiac. Sorry, nie ten poziom.

 

Czy te ligi są w TOP 5 Europy? Rozgrywki ligi ukraińskiej obecnie to śmiech na sali- brak stadionów, ucieczka najlepszych zawodników, odpływ publiczności. Ja wiem, że na to ma wpływ sytuacja polityczna, ale są to coraz słabsze ekipy, co choćby pokazują wyniki Metalista.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komisja Europejska zaakceptowała polską listę tzw. ważnych wydarzeń sportowych, które będą musiały być nadawane bezpłatne na niekodowanej antenie.

Na liście ważnych wydarzeń zgodnie z art. 20b ust. 2 ustawy o radiofonii i telewizji znajdują się obecnie:

 

1) letnie i zimowe Igrzyska Olimpijskie;

2) półfinały i finały mistrzostw świata i Europy w piłce nożnej, a także wszelkie inne mecze w

ramach tych imprez z udziałem reprezentacji Polski, w tym mecze eliminacyjne;

3) inne mecze z udziałem reprezentacji Polski w piłce nożnej w ramach oficjalnych rozgrywek oraz

mecze z udziałem polskich klubów w ramach Ligi Mistrzów i Pucharu UEFA.

 

Rozporządzenie zawiera następujące wydarzenia:

 

1) mecze z udziałem reprezentacji Polski w mistrzostwach świata i Europy w piłce siatkowej kobiet

i mężczyzn, w tym mecze eliminacyjne;

2) zawody Ligi Światowej w piłce siatkowej mężczyzn rozgrywane w Polsce;

3) półfinały i finały mistrzostw świata i Europy w piłce ręcznej mężczyzn, a także wszelkie inne

mecze w ramach tych imprez z udziałem reprezentacji Polski, w tym mecze eliminacyjne;

4) Mistrzostwa Świata w Narciarstwie Klasycznym;

5) zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich;

6) zawody Pucharu Świata w biegach narciarskich kobiet;

7) Mistrzostwa Świata w Lekkoatletyce.

 

Znając pozytywną opinię Komitetu Kontaktowego, na posiedzeniu 17 listopada Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji przyjęła rozporządzenie w sprawie listy ważnych wydarzeń. Rozporządzenie wejdzie w życie po upływie dwunastu miesięcy od dnia ogłoszenia w Dzienniku Ustaw Rzeczypospolitej Polskiej.

http://www.krrit.gov.pl/krrit/aktualnos ... ejska.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telewizja Polska zakupiła prawa do transmitowania zawodów Pucharu Świata w skokach narciarskich rozgrywanych w Wiśle i Zakopanem na najbliższe sześć lat.

Umowa podpisana właśnie przez Telewizję Polską dotyczy zawodów Pucharu Świata w skokach narciarskich, które odbywać się będą w Zakopanem i Wiśle w latach 2015 -2020, co potwierdził wirtualnemedia_pl Włodzimierz Szaranowicz, dyrektor TVP Sport

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/pu ... -lat-w-tvp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy panowie TVP ma prawa do Pucharu Świata w łyżwiarstwie szybkim? Szaranowicz w wywiadzie mówi,ze mają prawa na 4 sezony,ale nie wiadomo od kiedy(aktualny sezon pokazuje polsat).I do tego MŚ w piłce ręcznej mężczyzn 2015 i 2017 także w TVP

 

http://www.gazetakrakowska.pl/artykul/3 ... ,id,t.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
To jesteś w błędzie. Pierwszy z brzegu świeżutki przykład to sprawa utraty przez TVP pucharu świata w skokach na rzecz Eurosportu. Przecież przez tyle lat publiczna telewizja transmitowała skoki, zapewnia świetną relację, oprawę i komentatorów, ba lepszych niż na Eurosporcie. Prawda jest jednak taka że stracili puchar w skokach. To jest biznes a nie jakieś ciamcia-ramcia.

Sprawa wygląda tak że nc+ traci grunt pod nogami, z tego co wyłuskałem w sieci wnioskuję(to tylko moje prywatne zdanie) stracili prawa tak do Enea Ekstraliga jak i do Ekstraklasy. To dwa najważniejsze filary sportu rodzimego w tej platformie i śmiem twierdzić że "już po ptokach" a więc stracili je.'

Podejrzewam kto zakupił prawa, zwłaszcza do EE jednak na razie się wstrzymam z "diagnozą". Dodam tylko że jeśli ktoś myśli że EE zobaczy na kanałach Polsat Sport/Ekstra/News czy nawet nieistniejącym jeszcze Weekend to jest w błędzie. Nie będzie źle ale nie tak różowo jak się niektórym wydaje. co by nie mówić to nc+ straci i to bardzo mocno, dostali w obie stopy na raz bez ostrzeżenia czego się nie spodziewali.

Tak stracili już po ptokach jak to stwierdziłeś.Kiepsko łuskałeś w tej sieci niestety.Bardzo dobrze że się wstrzymałeś ze swoją diagnozą.Ach ci forumowi wróżbici i znawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jesteś w błędzie. Pierwszy z brzegu świeżutki przykład to sprawa utraty przez TVP pucharu świata w skokach na rzecz Eurosportu. Przecież przez tyle lat publiczna telewizja transmitowała skoki, zapewnia świetną relację, oprawę i komentatorów, ba lepszych niż na Eurosporcie. Prawda jest jednak taka że stracili puchar w skokach. To jest biznes a nie jakieś ciamcia-ramcia.

Sprawa wygląda tak że nc+ traci grunt pod nogami, z tego co wyłuskałem w sieci wnioskuję(to tylko moje prywatne zdanie) stracili prawa tak do Enea Ekstraliga jak i do Ekstraklasy. To dwa najważniejsze filary sportu rodzimego w tej platformie i śmiem twierdzić że "już po ptokach" a więc stracili je.'

Podejrzewam kto zakupił prawa, zwłaszcza do EE jednak na razie się wstrzymam z "diagnozą". Dodam tylko że jeśli ktoś myśli że EE zobaczy na kanałach Polsat Sport/Ekstra/News czy nawet nieistniejącym jeszcze Weekend to jest w błędzie. Nie będzie źle ale nie tak różowo jak się niektórym wydaje. co by nie mówić to nc+ straci i to bardzo mocno, dostali w obie stopy na raz bez ostrzeżenia czego się nie spodziewali.

Tak stracili już po ptokach jak to stwierdziłeś.Kiepsko łuskałeś w tej sieci niestety.Bardzo dobrze że się wstrzymałeś ze swoją diagnozą.Ach ci forumowi wróżbici i znawcy.

 

Tak pomyliłem się i to bardzo, oczekujesz przeprosin?

Przyznam że zaskoczyło mnie to, nie sądziłem że nc+ da tak wielką kasę za prawa. Przecież to jest chore, od sezonu 2016 prawa za jeden sezon skoczyły o ponad 100% z obecnych 3mln. do ponad 6mln. Przebili Polsat który oferował bodaj 18mln. ale za trzyletni kontrakt(co w sumie za sezon też daje 6mln.).

Tak czy inaczej dwukrotne zwiększenie kasy za żużel to jakieś nieporozumienie. Nie wiem skąd wezmą tyle pieniędzy ale uważam że jest to mocno przepłacone kontrakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście w komunikatach wszystko jest wspaniale i optymistycznie. Tymczasem już w tym roku na wielu SGP było pustawo, a i stadiony w Polsce nie zawsze zapełnione. Ciekawe też jak długo pociągnie nSport i czy pozostanie w ofercie Smart.

Fajnie, że zostaje w nc+ bo czasem się looknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jesteś w błędzie. Pierwszy z brzegu świeżutki przykład to sprawa utraty przez TVP pucharu świata w skokach na rzecz Eurosportu. Przecież przez tyle lat publiczna telewizja transmitowała skoki, zapewnia świetną relację, oprawę i komentatorów, ba lepszych niż na Eurosporcie. Prawda jest jednak taka że stracili puchar w skokach. To jest biznes a nie jakieś ciamcia-ramcia.

Sprawa wygląda tak że nc+ traci grunt pod nogami, z tego co wyłuskałem w sieci wnioskuję(to tylko moje prywatne zdanie) stracili prawa tak do Enea Ekstraliga jak i do Ekstraklasy. To dwa najważniejsze filary sportu rodzimego w tej platformie i śmiem twierdzić że "już po ptokach" a więc stracili je.'

Podejrzewam kto zakupił prawa, zwłaszcza do EE jednak na razie się wstrzymam z "diagnozą". Dodam tylko że jeśli ktoś myśli że EE zobaczy na kanałach Polsat Sport/Ekstra/News czy nawet nieistniejącym jeszcze Weekend to jest w błędzie. Nie będzie źle ale nie tak różowo jak się niektórym wydaje. co by nie mówić to nc+ straci i to bardzo mocno, dostali w obie stopy na raz bez ostrzeżenia czego się nie spodziewali.

Tak stracili już po ptokach jak to stwierdziłeś.Kiepsko łuskałeś w tej sieci niestety.Bardzo dobrze że się wstrzymałeś ze swoją diagnozą.Ach ci forumowi wróżbici i znawcy.

 

Tak pomyliłem się i to bardzo, oczekujesz przeprosin?

Przyznam że zaskoczyło mnie to, nie sądziłem że nc+ da tak wielką kasę za prawa. Przecież to jest chore, od sezonu 2016 prawa za jeden sezon skoczyły o ponad 100% z obecnych 3mln. do ponad 6mln. Przebili Polsat który oferował bodaj 18mln. ale za trzyletni kontrakt(co w sumie za sezon też daje 6mln.).

Tak czy inaczej dwukrotne zwiększenie kasy za żużel to jakieś nieporozumienie. Nie wiem skąd wezmą tyle pieniędzy ale uważam że jest to mocno przepłacone kontrakt.

Nie masz za co przepraszać w końcu bajkopisarzy tu cała masa którzy snują swoje teorie przed każdym przetargiem od lat.Jak nie Kupi Polsat to Amerykany ,Araby Viasaty i inni.A na koniec nie myślałem nie spodziewałem się lub nie pisałem że na pewno.Nie wiem skąd Wam się to bierze ale może warto gdzieś wykorzystać swoje zdolności.A o pieniądze to Ty się nie martw no chyba że masz ochotę zostać księgowym w NC+.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie,która mnie od dawna nurtuje :D :dlaczego prawa do ligi tureckiej nie są sprzedawane za granicę?Przecież jest to bardzo ciekawa liga z wieloma gwiazdami i ciekawymi zespołami.Nie rozumiem tego.A w Turcji kto w ogóle transmituje tą ligę?Jaka stacja?Z góry dziękuje za odpowiedź :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...