Skocz do zawartości

Gdzie Liga Mistrzów od sezonu 2009/2010?


robert6723
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to skoro powstaje dedykowany przetargowi temat, to jeszcze raz wypowiem się, że batalia rozstrzygnie się między NSportem a Polsatem. C+ LM do szczęścia nie jest potrzebna, więc nie będzie się wykrwawiać. NSport może przegrać tylko pod warunkiem, że Polsat wyłoży większe pieniądze, a przecież obie strony są dosyć zdeterminowane do tego, żeby sporą kasę wyłożyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się marzy taki scenariusz: wygrywa CP i dzięki temu Polsat otwarty pokazuje po jednym meczu LM we wtorek i w środę.

 

to nie głupi pomysł, marzenie...

 

pamiętam jak kopę lat do tyłu tak bywało, że jeden mecz we wtorek leciał na Polsacie, a drugi w środę na TV4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, dziwne marzenia. N pokazuje wszystkie 8 spotkań, nie rozumiem jaki jest sens by Polsat pokazywał ich mniej.

Koledze chodziło chyba o to, że jak wygra Polsat to oprócz transmisji meczów na kanałach kodowanych, będzie transmitował jeden mecz na zwykłym Polsacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam CP i multipakiet canal+ wiec chciałbym zeby jedna z tych stacji pokazywała LM. Dla Polaków najlepiej by bło gdyby wygrał Polsat. Ale nikt nie pokaze LM tak jak C+. Najlepsi komentatorzy i eksperci. Fachowośc i perfekcja w każym calu... enke i polsat dziela lata świetlne do Canal+ jezeli chodzi o ogolne wrazenie widza. Niech wygra Polsat, beda dwa mecze w otwartej telewizji.

 

Chociaż gdyby wygrał c+ to za 19 zł/miesieac tak jak ja teraz mam posiadac lige angielska, hiszpanska, włoska, francuska, nba i prawa do LM ... hmmm, ale jak mowie STAWIAM NA POLSAT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam CP i multipakiet canal+ wiec chciałbym zeby jedna z tych stacji pokazywała LM. Dla Polaków najlepiej by bło gdyby wygrał Polsat. Ale nikt nie pokaze LM tak jak C+. Najlepsi komentatorzy i eksperci. Fachowośc i perfekcja w każym calu... enke i polsat dziela lata świetlne do Canal+ jezeli chodzi o ogolne wrazenie widza. Niech wygra Polsat, beda dwa mecze w otwartej telewizji.

 

Chociaż gdyby wygrał c+ to za 19 zł/miesieac tak jak ja teraz mam posiadac lige angielska, hiszpanska, włoska, francuska, nba i prawa do LM ... hmmm, ale jak mowie STAWIAM NA POLSAT

Najlepszych komentatorzy są w POLSACIE ! Borek i spółka rządzą !! hehehehe :jupi::brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary nie wiesz to sie nie odzywaj. Sam chyba wiem najlepiej. W Polsacie sa bardzo dobrzy komentatorzy jak Borek, Iwanow, Pełka czy ten od piłki ręcznej (komentował tez mecze euro; łysy), ale w canal+ jest kilku którzy są absolutnymi mistrzami: Twarowski.... długo by tu mówić.

Sprawa jest taka, ze gdyby c+ miało LM to mogło by utracic np. swój flagowy produkt czyli lige angielska lub hiszpanska. Jak orange i TVP da sporo kasy to niech biora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Mi się marzy taki scenariusz: wygrywa CP i dzięki temu Polsat otwarty pokazuje po jednym meczu LM we wtorek i w środę.

 

W końcu byłby spokój od tych "eksperuf" typu Engel czy Gmoch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary nie wiesz to sie nie odzywaj. Sam chyba wiem najlepiej. W Polsacie sa bardzo dobrzy komentatorzy jak Borek, Iwanow, Pełka czy ten od piłki ręcznej (komentował tez mecze euro; łysy), ale w canal+ jest kilku którzy są absolutnymi mistrzami: Twarowski.... długo by tu mówić.

Sprawa jest taka, ze gdyby c+ miało LM to mogło by utracic np. swój flagowy produkt czyli lige angielska lub hiszpanska. Jak orange i TVP da sporo kasy to niech biora

Robert6723 .ja tez mam cp i multipakiet canal+.Chciałbym aby lm zdobył canal+ ale jak piszesz(100% poparcia dla ciebie)canal+ bez tp(czytaj orange sport) nie ma szans na wygranie przetargu.polsat? Jeśli kupi prawa do euro 2012,ktore jak wiemy bedą sprzedawane wcześniej niż lm to nie wierze,aby mieli jeszcze kase na Lige Mistrzów ,bo prawa do euro będą bardzo drogie.podsumowując ja prognozuje to tak:

1canal+-kupi lm ,ale pod warunkiem że połączy siły z orange sport

2 polsat-kupi lm ,ale pod warunkiem że nie kupi euro 2012

3 nsport-dla n sport niema warunków.Dal tego kanału lm to jest być albo nie być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki przetargu będą znane w lutym-pisze Dziennik Polska.Liczę na Polsat Sport.Innej opcji nie ma.Dostępność,jakość,najlepsi komentatorzy i eksperci

kolego jakby liczyła sie dostępniosc to niech wygra tvp , jest jeden czynnik kasa . komentatorzy polsatu wychowali sie w canale gdzie komentowali lige niemiecka / gdy Andzej rudy jeszcze grał i angielską gdy jeszce Klinsman grał , widzisz to odlegle czasy , a komentatorzy boksercy na polsacie to ci sami jacy komentowali walki michalczewskiego na canale jak

nikt w polsce nim się nie interesował albo inne wielkie gale lat 90/ .Eksperci w kazdej stacji sa dobrzy . Wiadomo ze TVP interesuje mecz w srode i skróty w wtorek i srode i tak bedzie miała. N pokazuje w najlepszy sposób LM lepiej od CP i uwazam ze tak bedzie dalej. CP miało kupic polska lige , takie byly zapowiedzi szefów przed przetargiem i co ? przyniesli koperte 20 minut po czasie, nie są dla mnie przez to wiarygodni , tylko trącą a zyskują produkt słaby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat chce LM,ale nie za wszelką cenę,większą kasę będą chcieli wlożyć w Euro 2012,bo to będą chcieli wygrać koniecznie.

N-Sport za wszelką cenę będzie chciał wygrać LM,bo inaczej będą zmuszeni wygrać przetarg na PD a wiedzą,że to może być trudne(C+),

C+ to nie wiem czy nawet wystartuje nawet jakby startował z kimś.

TVP wiadomo, magazyn,mecz w środę im starczy,choć żeby wygrał Polsat to możliwe,że mieliby i 2 mecze(więcej kasy by dali,ale i mozliwe,że na Polsacie byłby mecz w środe).

Chcę wygranej Polsatu,ale raczej wygra N. i pozostanie jak jest,a nie jest za dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

To musi być Polsat innej opcji osobiście nie widzę. I mam nadzieję, że będzie to koniec marnego żywota nSport. LM to ważna kwestia dla Polsatu - przydałaby się im piłka na wyższym poziomie - obecnie im takiej brak. Euro 2012 to przyszłość, a o takie rzeczy to i tak walka trwa zazwyczaj między TVP i Polsatem, a później zazwyczaj prawami się dzielą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Liga mistrzów zostanie w nSport bo n/ITI nie pozwoli sobie na to bo jak stracą flagowy produkt to kanał straci na atrakcyjności(zapłaci więcej od Polsatu). Mecze niekodowane nadal w TVP w tylko w środę, we wtorek raczej nie będą pokazywać zostanie tak jak teraz jest chyba, że wydarzy się cud. Polsat przegra przetarg bo za mało kasy dadzą, n/ITI przepłaci!!!!!!! Canal+ nie będzie startował do przetargu im starczy to, że posiadają najlepsze ligi

 

2. Euro 2012 w TVP bo na TVP ciąży presja bo jak nie wykupią to będą po niej po całości jechać, a druga rzecz to parę osób odpowiedzialnych za negocjacje wyleci może i nawet szef sportu.Polsat stanie do walki ale odpuści później bo i tak będą pokazywać Mistrzostwa Świata w siatkówce i będą Host Broadcaster w 2014 roku chyba . Piłka Nożna i Siatkówka to najlepsze sporty zespołowe oglądane w Polsce. Te dwie staje będą się liczyły TVN może powalczy o jakieś skróty w serwisach informacyjnych.

 

3. Liga Hiszpańska nadal w Canal+ nie pozwolą sobie jej stracić. Polsat tez powalczy będzie mówił później, że dawał więcej a przegra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego popieram cię w 100 % , prawdziwy rozsądny kibic , jakby mi to z ust wyjął.Nie licze ze tvp z polsatem podzieli się prawami na euro , tvp ma prawa do dwóch mundiali , teraz wygra i po raz kolejny utrze nosa polsatowi i się odegra za euro 2008.Ostatnio cp przegrało kilka przetargów z tvp / np mś w piłce ręcznej/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...