Skocz do zawartości

Wrestling


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Tutaj parę pytań i odpowiedzi dotyczących wrestlingu w polskiej tv i nie tylko,które zadałem p.Rafałowi Tomasiakowi(tłumacz dialogów na Extreme):

1. Jak pan myśli za jaki okres czasu opóźnienie na ESC zostanie zmniejszone do tygodnia?

Trudno powiedzieć, ale byłoby to trochę trudne pod względem organizacyjnym. Odcinki musiałyby być opracowywane niemal natychmiast po emisji w USA, szczególnie SmackDown, na którego opracowanie i nagranie lektora oraz komentarza byłaby tylko doba +(odp. z facebooka The Bottom Line-strony p. Rafała) To bardzo trudne pytanie. Opracowanie tłumaczeń i komentarza trochę trwa, więc RAW z 4-5 dniowym opóźnieniem jest bardziej realne od RAW live.

 

2. Za ile lat dostaniemy w polskiej tv "live" gale PPV lub Raw i czy Extreme podołało by temu finansowo?

 

Tego nie wiem, wszystko możliwe, ale obecność w Polsce WWE Network może trochę komplikować sprawę emisji PPV na żywo. Gdyby do tego doszło to na ESC gale na żywo byłyby pewnie emitowane w wersji angielskiej, a dopiero powtórki po polsku.

 

3. Ile kosztuje gala PPV w Anglii wykupowana u operatora, czyli Sky Sports?

 

Na kanałach Sky Sports 1 lub Sky Sports 3 gale PPV mieszczą się w opłacie abonamentowej i nie trzeba za nie dopłacać, ale już na Sky Sports Box Office (PPV) trzeba zapłacić za jedną galę ok. 15 funtów.

 

4. Czy jest szansa abyśmy ujrzeli Superstars na ESC?

 

Szansa jest, ale przy obecnej ofercie WWE na ESC ta tygodniówka jest chyba zbędna, bo to tylko 2-3 mid-cardowe walki i skróty RAW.

 

5. Za ile Raw będzie przedłuzone do 3 godz.?

 

Wydaje mi się, że wersja 2h RAW jest wystarczająca dla Extreme. 3h to byłoby za dużo, w dwóch godzinach spokojnie mieszczą się wszystkie najciekawsze segmenty. Osobiście zamiast trzeciej godziny RAW wolałbym właśnie Superstars lub np. skrótowe Experience.

6.A co z TNA?

Co do TNA to nie znam szczegółów, nie zajmowałem się tym na Orange, więc nie moja bajka Prawdopodobnie stacja nie była zainteresowana, tak jak Puls 2 nie był dłużej zainteresowany godzinnym RAW. Przyczyn, poza finansowymi, może być kilka, ale może lepiej nie będę ich wymieniał.

 

Jesli chcecie abym o coś zapytał jeszcze to piszcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

U nas to musiałby być jakiś zapaśnik który by wypromował ten sport. Bo u nas to każdy parsknie smiechem . WWE to jest poustawiany cyrk na kółkach kierowany do widza z USA under 20 gdzie wszyscy wiedzą wszystko kto wygra z kim . Każdy ma swój scenariusz. Nie ma już EDGA GoldBerga Michaelsa wrócił dziadek Nash nie wiem po co i Here Comes the pain. Taker to będzie mieć wiecznego pusha na Wrestlemanii. Jedynie co pozytywnie zapamiętam z WWE to muzyka.

Co do transmisji to nie wiem czy kanał USA network nie jest dostępny za free i na tym kanale są głownie walki za oceanem w TV.

Swego czasu Extreme channel to pokazywał oczywiście z 3 tyg opóźnieniem .

 

Niektórzy już mają dosyć WWE szczególnie dlatego że jest tam Cena i jego spory % fanów WWE ma dosyć

 

To były czasy

http://vbox7.com/play:aaffb2cf właśnie dla takiej muzy lubiłem to oglądać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście masz racje,polski zawodnik wypromował by bardzo wrestling w naszym kraju.Co do Takera to nie wiem czy wiesz,ale jego streak na WM został przerwany.Jeśli chodzi o WWE Network to wiem,że jest dostępny w niektórych kablówkach w Kanadzie,ale za pewną opłatą(ok.30 zł/mies.).A tak po za tym to wszędzie jest to usługa internetowa(ale nie darmowa),chyba,że będziesz ją oglądał na nielegalnych streamach.Extreme Sports Channel dalej pokazuje wrestling(kiedyś z 4 tygodniowym opóźnieniem,teraz z 2 tygodniowym).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nie wiem jakie są koszty zakupu praw do,np.WWE.Ale skoro takie Extreme pokazuje WWE w prawie pełnym wymiarze(tylko,że z 2 tygodniowym opóźnieniem) to chyba nie są jakieś bardzo drogie patrząc na możliwości finansowe tej stacji.A co do oglądalności to tu nie masz racji.Z pewnych źródeł wiem,że programy WWE na ESC ogląda od 80 tys. do 200 tys. w zależności od tego jaka tygodniówka jest nadawana lub PPV.Więc jeśli chodzi o oglądalność to jest naprawdę wysoka patrząc na dostępność tej stacji w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystałem z darmowej TV w 1 z hoteli i było USA network nie pamiętam jednak czy było to 4:3 czy 16:9 i oglądałem WWE Raw .

 

Streak takera komuś widzę się odechciało na youtubie zadyma skandal i w ogóle . Za to co zrobił Taker tak go potraktowali. Oczywiście kamery na oczy fanów Takera . Widocznie Taker zgodził sie na taki scenariusz mimo iż to Lesnar lądował częściej na plecach i submission.

 

WWE ma dobrą oglądalność na Włochy Anglię Niemcy bo mają tam promotorów Co ciekawe na SKY Italia od dawna nie ma już WWE 24/7 channel a gale pokazywane są live powtórki przez 3 dni i koniec.

 

Ogólnie to pooglądał bym sobie jakieś walki Muay Thai w jakiejś osobnej federacji i coś w stylu Wing Chung bo box umarł czekam tylko na walkę Pacmana z Floydem UFC to tylko kopanina a Thai i Chung to najbardziej wydajne i efektywne sztuki walk dla oka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

To nie jest ,,kabaret'' to jest show!Widać,że wrestling jest niebezpieczny i myślę,że ludzie powinni szanować wrestlerów za to,że wkładają kawał zdrowia w to co robią.Bardzo szkoda tego zawodnika,niech spoczywa w pokoju[*]

 

Tutaj filmik do całego zdarzenia--->

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrestling nie jest żadnym kabaretem. Tu w odróżnieniu od MMA czy UFC jest trochę reżyserowane, takjakbyś miał takie same wrażenie podczas "przekupionych" meczów piłkarskich.

A tak z newsów to Brock Lesnar przedużył kontrakt z WWE, pojawiając się ostatnio na któreś gali UFC, by poczuć ten "klimat" federacji, w której walczył, więc wygrana Romka na Wrestlemanii nie jest taka pewna. ;)

Ciekawe, jak Punk radzi sobie w UFC, a co do tego wypadku z AAA, szkoda mistrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrestlemania week :P

Karta walk na 6 godzinną gale:

WWE World Heavyweight Title Match

Roman Reigns vs. Brock Lesnar with Paul Heyman

 

WWE United States Title Match

John Cena vs. Rusev

 

Ladder Match for the WWE Intercontinental Title

Dolph Ziggler vs. R-Truth vs. Dean Ambrose vs. Luke Harper vs. Stardust vs. Daniel Bryan vs. Bad News Barrett

 

Sting vs. Triple H

 

AJ Lee and Paige vs. The Bella Twins

 

Seth Rollins vs. Randy Orton

 

Bray Wyatt vs. The Undertaker

 

Kickoff Pre-show: Fatal 4 Way for the WWE Tag Team Titles

The Usos vs. Los Matadores vs. Big E and Kofi Kingston vs. Cesaro and Tyson Kidd

 

Kickoff Pre-show: Andre the Giant Memorial Battle Royal

Konnor, Viktor, Kane, Big Show, Darren Young, Titus O’Neil, Jack Swagger, The Miz, Ryback, Curtis Axel, Fandango, Adam Rose, Zack Ryder, Erick Rowan, Sin Cara, Damien Sandow, Goldust, Mark Henry, Heath Slater, Hideo Itami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie karta bardzo dobra.Osobiście najbardziej czekam na walki Takera i Stinga oraz show stealer tej gali,czyli Ladder Match.Brakuje mi w tej karcie starcia Goldust vs Stardust oraz z tego tag team matchu div powinni zrobić Fatal 4 Way o pas divas.Jeszcze może do starcia Orton vs Rollins dodałbym stypulację No Holds Barred.Ale tak po za tym zapowiada się bardzo ciekawa Wm'ka.Czekam z niecierpliwością! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ale też mocno przewidywalna karta.

Dziś Hall of Fame, czerwony dywam a potem ceremonia m.in. Schwarzenegger, Rikishi, Randy Savage czy Kevin Nash.

 

Aż dwie godziny pre-show WM na Youtube/wwe :P

Jednak brakuje transmisji live dostępnej w tv, nawet jako PPV ( za rozsądną cene).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja się wypowiem.

Tegoroczna Wrestlemania była bardzo dobra, ogólna ocena 8.5/10.

Tag Team Championship Fatal4way match

Zwycieżcy: Tyson Kidd i Cesaro

Fajna walka, zasłużona wygrana Kidda i Cesaro

Battle Royal

zwyciężca: Big Show

Brawa dla tego pana. Mizdow udowodnił swoją inteligencje próbując w pojedynkę wyrzucić Show'a- widok: bezcenny :D.

US Championship Match

zwyciężca: Jasiek Cena.

Najbardziej mnie dobił Rusev w swojej wejźdzówce, walka dobra.

RANDY Orton vs. Seth Rollins

Randy pokazał swoje prawdziwe JA, i wygrał. Seth dostał wpie**ol, ale potem na koniec WM wiedział, co zrobić.

Ladder Match o pas IC

Reakcja fanów na wygraną Bryan'a "Yes! Yes!" moja "No! No! No!"

Triple H vs Sting

Jedna z najlepszych walk. Szacun za DX i nWo w składzie m.in. Hulk Hogan, wygrał The Game, Triple H.

Segment z The Rockiem, HHH i jego żonką był wyśmienity

Tak robiąc małą przerwę dodam, że minusem tej gali było słońce, kto by chciał oglądać wejściówkę Undertakera, Wayata, czy The Game'a, gdy świeci słońce? Jedziemy dalej:

The Undertaker vs Bray Wayat

zwyciężca: The Deadman Undertaker

Jak zwykle, legenda pokazała klasę.

ME: Brock Lesnar vs Roman Reigns o pas WHC, po przyjściu Setha, walka zamieniła się w Triple theart match, gratulacje dla Setha za wygraną!

Walka tych obu panów to po porostu jakby predator walczył z terminatorem. Wiem, że to reżyserka. Gdy obaj leżźželi nieprzytomni, przyszedł ROLLINS, i wykorzystał walizkę, co było do przewidzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę i ja pooglądałem, ale dla mnie to jest strasznie śmieszne gdy oni tak markują te swoje wszystkie ciosy, do tego odpowiednie ruchy kamerą, żeby choć na pierwszy rzut oka się to nie rzucało :smile:

 

Szczególnie słabo to wyglądało jak ich było wielu na parkiecie, wtedy chcąc nie chcąc i w kadrze mieściło się więcej osób i wychodziły wszystkie śmieszne plaskacze na klatę, prawie bez zamachu, na które przeciwnik reagował "ogromnym" bólem, [beep]e (waleń to taki wieloryb więc nie wiem dlaczego wybeepowane) niby dyńką, a tak naprawdę to przez rękę :smile: , sierpowe nie dochodzące do głowy, która i tak odskakiwała i dużo dużo więcej. Choć według mnie najlepsze są skoki z lin, w których zamiast walić w leżącego rywala, to spada się łokciami i kolanami na parkiet, który przejmuje cały pęd, a rywala raptem lekko muska się brzuchem :brawo:

 

Dla rozrywki można popatrzeć, szczególnie jak dziewczyny grają, choć i tak głównie w takich godzinach, w których już nic ciekawszego się nie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ale też mocno przewidywalna karta.

Dziś Hall of Fame, czerwony dywam a potem ceremonia m.in. Schwarzenegger, Rikishi, Randy Savage czy Kevin Nash.

 

Aż dwie godziny pre-show WM na Youtube/wwe :P

Jednak brakuje transmisji live dostępnej w tv, nawet jako PPV ( za rozsądną cene).

 

To były gubernator Kaliforni i aktor znany m.in z roli "Terminatora" był kiedyś wrestlerem? No nawet o tym nie widziałem.

Mnie cieszy postawa naszego rodzimego Extreme Sports Channel który to potrafi tłuc w weekend wrestling niemalże przez cały dzień.

Tak swoją drogą podobno w tym miesiącu ma być kolejne WWE Live w Polsce ale już mi z głowy wyszło kiedy :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...