Skocz do zawartości

Serie A


sławek2121
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@kunkore - przedstaw najpierw swoje...

 

 

Moje są w liczbie stron tego tematu:

viewtopic.php?f=11&t=40250&start=4560

 

Temat założono 12 czerwca, a jedną z sił napędowych kanałów Eleven ma być Serie A :)

Z czego większość w tym temacie to narzekania na to że nadaje w internecie, na to że nie ma ciekawej oferty sportowej, czy kupią La Liga itd itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co na siłę próbujesz przekonać innych o "wielkości" Serie A?

Gdzie ja coś robię na siłę? Przecież to wolny kraj...

 

Ja nikogo nie zmuszam do odwiedzania tego tematu i wypowiadania się w nim.

 

Co ja poradzę, że frustraci sami zaczynają dyskusję, a potem mają wielkie pretensje, że Project_ALF raczył przedstawić im inny punkt widzenia.

 

 

Dla Ciebie jest to najlepsza liga, dla innych nie jest. Niech tak zostanie.

Nigdy na tym forum nie ośmieliłem się napisać, że Serie A jest najlepszą ligą w Europie czy na Świecie. W ogóle to nie lubię takich dyskusji i staram się ich unikać.

 

 

Z czego większość w tym temacie to narzekania na to że nadaje w internecie,

Te narzekania są dopiero od kilku dni...

 

 

na to że nie ma ciekawej oferty sportowej,

Jakby nie było ciekawej oferty sportowej to temat ledwo by zakiełkował. Zostałby albo zignorowany albo ledwo dostrzeżony.

 

Tymczasem od początku pojawienia się informacji o zgarnięciu praw do Serie A i Ligue 1 mamy codzienny b.u.l.d.u.p.y. abonentów nc+, których "dwie nieatrakcyjne dotąd ligi" nagle zaczęły bardzo obchodzić :lol2:

 

Rzecz jasna większość komentarzy to komentarze podobne do tych jakie pojawiają się tutaj w temacie Serie A, gdzie nie brakuje złośliwości, agresji, prowokacji i innych zaczepek.

 

Klasyczny odruch bezwarunkowy osób, którym na samą myśl żyłka pęka próbując przelać swój gniew, złość na papier w tym przypadku jest to forum SATKuriera.

 

 

czy kupią La Liga itd itp.

Zachodzi więc pytanie dlaczego użytkownicy wierzą w zakup praw do La Ligi? Bo skoro kupili Serie A, Ligue 1, sondowali prawa do Ekstraklasy to dlaczego mieliby nie stanąć w przetargu o ligę hiszpańską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dramat. Naprawdę można coś lubic ale to jest przesada. O ile nie przeszkadzają mi normalni kibice Serie A tak ty irytujesz tym gloryfikowanie tej ligi. Fakty są jednoznaczne. 4liga w europie według rankingów i tak w praktyce jest. Tworzysz teorie o tym że inne federacje punktują dzięki LE, popatrz wiec na zeszły sezon. Kto z Włoskich drużyn tak punktował w LM poza Juve. Zawsze mówisz ze Bundesliga jest słabsza ale popatrz że w ostatnich sezonach drużyny z Bundesligi wychodzą z fazy grupowej LM, a takie poteżne Napoli ma z tym problem.

 

Co do weszlo.com to podobno jest to portal który się lubi lub nie lubi. Ja np. jestem zwolennikiem tego portalu bo jako jedyni piszą w miarę obiektywnie i nikomu nie wchodza z tekstami w ..... .

 

Kolejne irytujące jest to wypisywanie transferów. Co dzień to piszesz od nowa o jakichś zmianach kadowych ale prawdę mówiąc to chyba niegoko za bardzo nie intersuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Serie a to jest jak taki muł smoła nędza piłkarze przychodzą na emeryture bo tak spuścili z tonu. To jest jak jakis obóz dla uchodźców. Najmniejsze zarobki najniższy poziom a ten tylko jedno argumenty i argumenty . Najpierw trzeba je mieć a nie sieje ferment o lidze która mogę nazwać Europejskim odpowiednikiem MLS. Wg ostatnich danych Seria A miała przedostatni poziom oglądalność jeśli chodzi o ilość abonentów oglądania tych meczy .

 

On by nawet nie miał nic do powiedzenia jeśli chodzi o rozmowe z fanem Calcio czyli Tomaszem Lipińskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

projekt alf do osob ignorowanych dopisz tez arkona, aboutreke, kunkore, boloba, umkwatate, fan tv, bo odpisywanie im to szkoda czasu. Bardzo ciekawie piszesz o Serie A i lepiej na tym się skup zamiast tracić cenne minuty na hejterów, do których twoje bardzo trafne spostrzeżenia nie docierają. Lepiej spożytkować ten czas, na jakieś komentarze i ciekawostki tyczące się naszej ulubionej ligi.

 

 

P.S. nie wiem czemu ale nie mogę stawiać dużych liter, polskich znaków, przecinków ani emotek.

 

Musisz coś z tym zrobić. Za pisownię nie ma wyjątków.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

projekt alf do osob ignorowanych dopisz tez arkona, aboutreke, kunkore, boloba, umkwatate, fan tv, bo odpisywanie im to szkoda czasu. Bardzo ciekawie piszesz o Serie A i lepiej na tym się skup zamiast tracić cenne minuty na hejterów, do których twoje bardzo trafne spostrzeżenia nie docierają. Lepiej spożytkować ten czas, na jakieś komentarze i ciekawostki tyczące się naszej ulubionej ligi.

[/color]

Project_ALF jeśli chodzi o Serie A żyje w swoim świecie i nie słucha zdań innych i uważa, że on zawsze ma rację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha - Wlochy standardowo :brawo::lol2::lol2::lol2:

Catania Michała Chrapka właśnie została zdegradowana do Lega Pro, czyli trzeciej ligi włoskiej. Zapewne istnieje jeszcze ścieżka odwoławcza, ale skoro sam prezes klubu przyznał się do kupowania meczów, to nie wróżymy tu wielkich szans na odkręcenie sprawy.

 

Link do calego artykulu na Weszlo :arrow:http://weszlo.com/2015/08/20/catania-zd ... chrapkowi/

Wiadomo sprzedaja sie i kupuja na lewo i prawo, takie sa Wlochy :jupi::brawo::smile:

 

Od naprawde dawna czegokolwiek bym nie czytal odnosnie pilki noznej we Wloszech dotyczy praktycznie tylko korupcji :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To ja już widze co to się będzie działo na meczu Roma - Barca. Skoro Juve tak funkcjonuje bez Pirlo i Teveza. Trzeba będzie obadać z 1 meczyk Romy zaraz po przerwie reprezentacyjnej. Mecze towarzyskie maja się kompletnie nijak do meczy o stawke ale finalista ligi mistrzów zaczyna od 2 porażek + 1 na własnym terenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dejan Savićević (Milan)

 

https://www.youtube.com/watch?v=lOYegEVzN24

 

 

 

Mauro Bressan (Fiorentina)

 

https://www.youtube.com/watch?v=dtELTmFr8Ys

 

 

 

Alessandro Florenzi (Roma)

 

https://www.youtube.com/watch?v=oSj_R1HUFT4

 

 

 

TAGI: #włoskie kluby #FC Barcelona #UEFA Champions League #kosmiczne bramki #w ten sam róg bramki #na tę samą bramkę

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może być najciekawszy sezon od lat... - słyszę to zdanie co rok i co rok się ono nie nudzi, co rok się ono nie starzeje i co rok jak zapisał jest ono w przypadku Serie A jak najbardziej aktualne. Teraz również. 

 

Po pierwsze niesamowite okienko transferowe. Ogółem chyba najlepsze od lat... (któremu później jeszcze trochę poświęcę więcej miejsca)

 

Po drugie szalony początek sezonu. Jeden z największych falstartów w historii Juventusu, czyli hegemona ostatnich lat, który w tym sezonie miał wyrównać swój historyczny rekord Serie A z lat 30. XX wieku kiedy to sięgnął po pięć Scudettich z rzędu ... równie słaby początek Napoli, czyli dwóch klubów, które przecież z bardzo dobrej strony pokazały się w pierwszych meczach europejskich pucharów. Nowy projekt Milanu również nie spełnia pokładanych w niego nadziei. Zupełnie inne nastroje panują w obozach Romy i przede wszystkim Interu. 

 

Czy Inter po latach upokorzeń wróci do walki o Scudetto?

Czy powiedzenie do trzech razy sztuka sprawdzi się w przypadku Rudiego Garcii i jego drużyny?

 

Tych pytań naprawdę można mnożyć bez liku i naprawdę dużo można sobie obiecywać po tym sezonie Serie A. 

 

Szczególnie polscy calciomaniacy mogą zacierać rączki. Zwiększyła się liczba naszych rodaków. Do rewelacyjnego Glika i kilku innych naszych "stranierich" dołączył król strzelców T-Mobile Ekstraklasy oraz dwa znane nazwiska Błaszczykowski i Szczęsny. 

 

Na horyzoncie pojawił się też nowy nadawca praw TV w Polsce, czyli przepowiednia Projecta_ALF-a w którą nikt nie chciał uwierzyć. Kanały Eleven zapewnią minimum dwa razy więcej meczów w porównaniu z jałmużną serwowaną nam przez nc+.

 

Pojawiła się też nowa oprawa graficzna, która bardzo przypadła mi do gustu. Belki z wynikami, zegar, statystyki, wszystko to wygląda przecudnie. Kiedyś podobny design meczowy miał Sky Sport. Pytanie do znawców: czyżby nową grafikę dostarczała ta sama firma?  

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 


 

Nowy sezon i znowu to samo  :popcorn:

 

Cztery trafienia z przewrotek, nożyc czy jak to tam się zwie. Wszystkie będące dziełem jednego piłkarza. Wszystkie miały miejsce w 2015 roku. 

 

Bukmacherzy od tej kolejki powinni przyjmować zakłady  :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Dobry występ w derbach, piękny gol z Udine...

 

Mario wrócił do świata żywych? :)

 

 

//

 

 

Co się dzieje z Lazio  :facepalm: Z kim mieli wygrać (Udinese, Bologna ----> dół tabeli) to wygrali, z kim mieli przegrać to przegrali. 

 

Najpierw łatwa porażka w Supercoppa z Juventusem, później przegrany dwumecz z Bayerem, potem klęska z rewelacyjnym Chievo (0-4), następnie f.r.a.j.e.r.s.k.a strata punktów z Dnipro (gol stracony w 93 minucie), teraz kompromitacja w Neapolu (manita). 

 

Prezydent klubu Claudio Lotito odsądzany jest przez kibiców Rzymian od czci i wiary. Wielu grozi mu śmiercią. W internecie, na murach i jezdniach w formie graffiti pojawiają się różne pogróżki uderzające w niego i jego rodzinę. Kibice mają mu za złe, że ten zamiast wzmocnić zespół już teraz, dokonał transferów bardziej z myślą o przyszłości sprowadzając wielu graczy urodzonych w latach 90. 

 

Z początku Lotito był bardzo chwalony za to, że potrafił zatrzymać w klubie bohaterów dość udanego sezonu 2014/2015 (odrzucił m.in. ponad 40 milionową ofertę za Felipe Andersona). Nie przewidział jednak, że drużynę dopadnie plaga kontuzji, a sprowadzona latem młodzież niezbyt godnie zastąpi swoich starszych kolegów. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olympiakos 0:3 Bayern 
wywalczony rzut karny + asysta Comana 

Darmstadt 0:3 Bayern 
gol Comana 

Mainz 0:3 Bayern 
wywalczony rzut karny + asysta + gol Comana

 

 

 

Podsumowując Coman w 27 dni zrobił dla Bayernu więcej niż przez cały rok dla Juventusu.

 
W tym momencie aż chciałoby się wyśmiać wszystkich tych, którzy drwili z króla strzelców Serie A - Immobile, że ten nie podbił Bundesligi. Kingsley Coman we Włoszech, a Kingsley Coman w Niemczech to dwaj różni piłkarze. W Serie A Francuz odbijał się od obrońców, gasili go jak świecę, a w Bundeslidze może sobie biegać, podawać, strzelać, błyszczeć, być jedną z pierwszoplanowych postaci w zespole mistrza Niemiec. W Juventusie był odpadem.
 
Po prostu są ligi, gdzie jedni czują się lepiej, a inni gorzej. Koniec dyskusji. 
 
 
 
//
 
O co chodzi z tym Grzywaczem oddelegowanym do komentowania meczu Napoli - Juventus?  :facepalm: Błąd w rozpisce czy profanacja Serie A?  :roll:
 
 
 
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak  Juve tak dalej będzie grać to nie znajdą się nawet w lidze Europejskiej w następnym sezonie.

 

Inter lider i były lider kompromitacja na własnym stadionie z Fiorentina. Takie rzeczy tylko w serie A.

 

Poza tym nie wnikałem to i z późnym zapłonem zauważyłem iż Włochom odebrano 1 miejsce  jeśli chodzi o lige mistrzów. Spadek poziomu Włoch zrobiło swoje . Teraz przyjdzie i czas na Anglie jeśli i w tym sezonie będzie powtórka z poprzedniego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...