Skocz do zawartości

Piłka nożna: Fortuna 1 Liga


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Osobiście mam kilku faworytów, dla mnie nie GKS Bełchatów wymienili całą kadrę mają nowego trenera który nie gwarantuje z góry jakości. :-P

Arka tak myślę że po 4 latach od spadku na reszcie są gotowi mają fajny stadion będę im kibicował. ;-)

Zaskoczyć może Miedź Legnica, pozyskali chodźby Gargułę, Telichowskiego i Ślusarskiego w Katowicach panuje po raz kolejny zasad "Ekstraklasa albo śmierć" nie biorę ich na poważnie walce o czołowe lokaty.

Zawisza Bydgoszcz mimo że pozmieniała prawie cały skład jest moim faworytem zostali przecież bardzo solidni piłkarze Drygas i Mica następni nie są wcale gorsi.

Wisła Płock na papierze jest faworytem ale nie sądzę że powtórzą taki dorobek punktowy z poprzedniej kampanii ja ich nie widzę w ekstraklasie ale lekceważyć ich nie można czekamy na jutrzejszy skarb kibica i zaczynamy nowy sezon. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miedź chciałaby awansu, ale już go nie pompuje. Jakiś plus. Mimo dobrych pieniędzy i poukładanego zaplecza, nie łatwo jest zrobić Miedzi awans. Liga nie raz pokazała, że zespoły z małym budżetem są w stanie ograć każdego. Ten sezon też łatwy dla potencjalnych pretendentów do awansu nie będzie, bo kilka zespołów ma niezłych zawodników.

 

Byłem na sobotnim meczu Miedzi z Chojniczanką i ci doświadczeni zawodnicy w Miedzi nic nie gwarantują. Gra była bardzo słaba. Zmianę mimo wszystko w zespole widać, bo po słabej grze udało się zdobyć 1 pkt. (2-2 / 1-1 do przerwy).

Ślusarski wygląda w tym momencie na drewno. Nic nie gra. Na szczęście nie wychodzi w 11.

 

Po pierwszych meczach na razie nie ma co oceniać siły zespołów. Będzie trzeba jeszcze trochę poczekać.

Ja już zacieram ręce na kolejny mecz Miedzi z Dolcanem, bo Dolcan dla każdego jest groźny, a w sezon weszli całkiem nieźle pakując 4 bramki Pogoni Siedlce. Może być ciekawy mecz. Oby Miedź coś grała, a nie próbowała grać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Trener podobno ma iść do Górnika (Jeśli w Wrocławiu przegrają to Ojrzyński raus, ale na podobno na rękę miasta jest Kaziu Moskal) Teraz odchodzi Gołębiewski (najprawdopodobniej Pogoń Siedlce), Świerblewski (również Pogoń) i Kądzior (Wisła Płock, Chrobry Głogów, Górnik Łęczna, jeszcze Górnik Zabrze powołując się na dane ze 90minut miał odejść we styczniu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogli otrzymać warunkowej licencji. Upadł bank, w którym sponsor lokował swoje środki i zespół został bez pieniędzy. Nie mieli nawet na sparingi w zimie. Odwlekali ten moment dość długo próbując znaleźć rozwiązanie, ale się nie udało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Wystarczy, ze jedna z tych drużyn nie dostanie. Z racji tego, że przelozyli na 20 decyzję, to.rewanż się odbędzie. Na 90% Ruch leci do 4 ligi i tym sposobem Stempnoewski przy zielonym stoliku awansuje, choć na wiosnę gra piach kompletny.

Edytowane przez eLBeG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...