Skocz do zawartości

LaLiga Santander


CR7Ronaldo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mateusz Borek nawet przyznaje się do bycie fanem Realu a mecze Barcelony też fajnie komentuje. Orłowski występuje raczej w roli eksperta niż głównego komentatora, znajomość zawodników i realiów piłki hiszpańskiej jest u niego świetna, także już lepiej pomęczyć się z Orłowskim niż np. z Jagodą, bo to nie jest ani komentator ani ekspert.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Jak zwykle nie zwracacie uwagi na wszystko co prowadzi do takiego czynu. Ile razy skopano Cristiano podczas dzisiejszego meczu? Ile razy skopano, faulowano go od początku roku? Da się policzyć ile razy on był kopany, czy oślepiany laserem? Można winę(słuszną) zrzucić na niego, na jego problemy natury osobistej, ale należy chyba także spojrzeć na to od tej drugiej strony prowadzącej do takiego zachowania. A co powiecie na Wasilewskiego? Byłem i jestem przeciwko nazywaniu Witsela "katem" Wasilewskiego, bo ilość fauli popełnianych przez naszego asa, doprowadziła w końcu kogoś do frustracji.

 

Tak, jestem kibicem Realu, co już kiedyś tu pisałem. Jednak na równi stawiam piłkarzy klasy Cristiano, Messi, czy Drogba. Każdy z nich czasem sfrustrowany daje upływ swoim emocjom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuu widzę, że wyznacza nowe standardy. Prawego sierpowego i to tak ładnie wyprowadzonego jeszcze chyba w meczu piłkarskim nie widziałem.

 

I nie zgodzę się, że trzeba na to spoglądać z drugiej strony. Kibice na większości meczów strzelają zawodnikom po oczach, tak samo zawsze znajdzie się ktoś, kto jest ciągle faulowany (np. Hazard czy Sanchez). Gdyby wszyscy zawodnicy nagle zaczęli dawać upust swojej frustracji w ten sposób to byśmy nie mieli meczów tylko ustawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza połowa meczu Atletico- Barca piękna i jak zwykle okraszona wieloma błędami sędziego. To już jakaś plaga. Jak tak dobra liga może mieć tak złych sędziów!? Niech wypożyczą na hitowe mecze arbitrów z innych krajów :).

A Ronaldo tylko(?) dwa mecze zawieszenia, dla mnie przegięcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ronaldo tylko(?) dwa mecze zawieszenia, dla mnie przegięcie.

Dla mnie również.

 

Powinien być ban na minimum 4-5 spotkań.

 

Dla przykładu Mexes (który był wielokrotnie prowokowany, kopany przez Mauriego) za agresywne ciągnięcie rywala za koszulkę dostał cztery mecze karencji. Juan Jesus za wydawałoby się przypadkowe (choć silne i niebezpieczne) uderzenie Chielliniego łokciem w twarz również 4 bany.

 

Kilka lat temu Pepe za wyjątkowo brutalne kopnięcie leżącego piłkarza Getafe zarobił 10 meczów zawieszenia. Wydaje mi się, że odpowiednia kara dla CR7 to tak mniej więcej połowa tamtej kary dla Pepe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Turan to chyba rzucił butem w stronę sędziego i też jestem zaszokowany, ze nie dostał czerwonej kartki, chyba musiał by kogoś trafić, żeby dostać czerowoną.

A w pierwszej połowie to sędzia liniowy zfaulował chorągiewką piłkarza Barcelony :lol2: .

A i karnego oczywiście podyktowanego też nie powinno być, bardzo słabi ci sędziowie z Hiszpanii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...